Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 10/39б

Дата ухвалення рішення:
03.11.2008
Зареєстровано:
05.01.2009
Cуддя:
Кірпа Т.С.
Оприлюднено:
06.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Луганської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

91000, м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, 3а. Тел. 55-17-32

______


УХВАЛА


03.11.08 Справа № 10/39б.

За заявою

кредитора - Товариства з обмеженою відповідальністю “Укргоскомп”,

м. Єнакієве Донецької області,

до боржника - Товариства з обмеженою відповідальністю “Виробниче

підприємство ”Карат”, м. Брянка Луганської області

про банкрутство

суддя Т.С. Кірпа,

представники:

від кредиторів:

- Лисенко О.В., дов. б/н від 16.02.06. (ТОВ “Гранд”);

- Коньков Д.Г., дов. №129/08-08 від 10.01.08. (УПФУ в м. Брянці Луганської області);

- Лавренюк І.Л., дов. №3325 від 13.12.07. (ВАТ “Укренерговугілля”);

- Цуцков І.В., дов. №41314/10 від 05.12.07. (Алчевська ОДПІ в Луганській області);

від банкрута –не прибув,

обставини справи: банкрутство, ліквідаційна процедура, розгляд клопотання комітету кредиторів про продовження терміну ліквідаційної процедури банкрута та повноважень ліквідатора Борисової М.А. на шість місяців, до 12.04.09. та заяви Державного управління охорони навколишнього середовища в Луганській області про заміну кредитора у справі,

в с т а н о в и в :


За заявою кредитора, Товариства з обмеженою відповідальністю "Укргоскомп", м. Єнакієве Донецької області, 11.05.04. господарським судом Луганської області порушено провадження у справі про банкрутство боржника, Товариства з обмеженою відповідальністю “Виробниче підприємство ”Карат”, м. Брянка Луганської області.

Господарським судом ухвалою від 07.12.04. по справі №10/39б введено процедуру санації Товариства з обмеженою відповідальністю “Виробниче підприємство ”Карат”.

04.12.06 судом звільнено арбітражного керуючого Панасенка О.В. від виконання повноважень керуючого санацією Товариства з обмеженою відповідальністю “Виробниче підприємство ”Карат” по справі №10/39б та призначено керуючим санації арбітражного керуючого Клименка Михайла Анатолійовича, ліцензія АВ №081182 від 08.08.06.

За клопотанням комітету кредиторів судом 12.04.07. достроково припинено процедуру санації Товариства з обмеженою відповідальністю “Виробниче підприємство ”Карат”, визнано боржника банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру та призначено ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Клименка Михайла Анатолійовича, якого зобов’язано провести ліквідаційну процедуру банкрута у відповідності до вимог ст.ст. 22-34 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” та подати до суду звіт про роботу та ліквідаційний баланс банкрута.

03.04.08. судом звільнено арбітражного керуючого Клименка М.А. від виконання повноважень ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю “Виробниче підприємство ”Карат” відповідно до ст. 31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” за власним бажанням та призначено ліквідатором арбітражного керуючого Борисову Марину Анатоліївну, ліцензія серії АВ №347157 від 07.08.07., мешкає за адресою: Донецька область, м. Єнакієве, смт. Карло-Марксове, вул. Лесі Українки, буд. 16, кв. 3.

В подальшому термін ліквідаційної процедури банкрута судом продовжено.

Як свідчать матеріали справи, ухвалою від 09.10.08. №10/39б суд зобов’язав:

- ліквідатора Борисову М.А. у термін до 03.11.08. надати суду уточнений реєстр вимог кредиторів, звіт та ліквідаційний баланс банкрута, інші матеріали згідно ст. ст. 22-32, 43 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

- Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Луганській області надати докази правонаступництва Державної екологічної інспекції в Луганській області по відношенню до Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Луганській області відповідно до вимог ст. 25 Господарського процесуального кодексу України.

- комітет кредиторів у термін до 03.11.08. на засіданні комітету розглянути звіт та ліквідаційний баланс банкрута, протокол з зазначеного питання надати суду.

Ліквідатором Борисовою М.А. звіт та ліквідаційний баланс банкрута не надано, а подано клопотання комітету кредиторів від 07.10.08. за №07/10 про продовження терміну ліквідаційної процедури банкрута, Товариства з обмеженою відповідальністю “Виробниче підприємство ”Карат” та повноважень ліквідатора Борисової М.А. на шість місяців, тобто до 12.04.09.

В обґрунтування поданого клопотання голова комітету кредиторів –представник Товариства з обмеженою відповідальністю “Гранд” посилається на збори комітету кредиторів від 07.10.08. (протокол №14), де одноголосно постановлено рішення про продовження терміну ліквідаційної процедури Товариства з обмеженою відповідальністю “Виробниче підприємство ”Карат” та повноважень ліквідатора Борисової М.А. на шість місяців, до 12.04.09.

З огляду на ч. 2 ст. 22 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” строк ліквідаційної процедури не може перевищувати дванадцяти місяців, господарський суд може продовжити цей строк на шість місяців, якщо інше не передбачено Законом.

Враховуючи ситуацію, яка склалася на підприємстві банкрута, незавершення ліквідаційної процедури на даний час, з метою задоволення вимог кредиторів, суд задовольняє клопотання комітету кредиторів та продовжує термін ліквідаційної процедури банкрута, Товариства з обмеженою відповідальністю “Виробниче підприємство ”Карат” та повноваження ліквідатора Борисової М.А. на шість місяців, до 12.04.09.

Крім того, 30.10.08. до господарського суду звернувся кредитор, Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Луганській області з заявою від 22.10.08. за №8961 про його заміну на належного кредитора - Державну екологічну інспекцію в Луганській області, у зв`язку з реорганізацією.

В обгрунтування поданої заяви кредитор посилається на наступне.

Відповідно до наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України № 540 від 12.12.2006 року «Про реорганізацію територіальних органів Мінприроди»в територіальних органах Мінприроди у зв'язку з реорганізацією, зі складу виділені екологічні інспекції.

Наказом Мінприроди від 19.12.2006 року № 548 «Про затвердження Положення про Державне управління охорони навколишнього природного середовища в областях, містах Києві та Севастополі та Положення про Державну екологічну інспекцію в областях, містах Києві та Севастополі", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 13.02.2006 року за № 119/13386 та наказом від 19.02.2007 року № 55 "Про затвердження Положень про Державні управління охорони навколишнього природного середовища в областях, містах Києві та Севастополі та Положень про Державні екологічні інспекції в областях, містах Києві та Севастополі" затверджені Положення про Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Луганській області та Положення про Державну екологічну інспекцію в Луганській області.

На даний час зареєстрована Державна екологічна інспекція в Луганській області, яка відповідно до п. 5 Положення є належним кредитором по справі щодо відшкодування збитків, завданих внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства.

Враховуючи викладене Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Луганській області просить суд замінити його на належного кредитора у справі - Державну екологічну інспекцію в Луганській області.

З огляду на ст. 25 Господарського процесуального кодексу –Процесуальне правонаступництво, у разі вибуття однієї із сторін у спірному або встановленому рішенням господарського суду правовідношенні внаслідок реорганізації підприємства чи організації господарський суд здійснює заміну цієї сторони її правонаступником, вказуючи про це в рішенні або ухвалі. Усі дії вчинені в процесі до вступу правонаступника є обов’язковими для цього в такій же мірі, в якій вони були обов’язковими для особи, яку він замінив. Правонаступництво можливе на любій стадії судового процесу.

За таких обставин суд, керуючись ст. 25 Господарського процесуального кодексу України, вважає за необхідне замінити кредитора у справі –Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Луганській області його правонаступником - Державною екологічною інспекцією в Луганській області.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 1. 31, 5, 22-32, 43 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. ст. 25, 77, 86, 87 Господарського процесуального кодексу України, суд


у х в а л и в :


1. Продовжити термін ліквідаційної процедури банкрута, Товариства з обмеженою відповідальністю “Виробниче підприємство ”Карат” та повноваження ліквідатора Борисової М.А. на шість місяців, до 12.04.09.

2. Замінити кредитора у справі –Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Луганській області на його правонаступника - Державну екологічну інспекцію в Луганській області.

3. Призначити розгляд справи на 19.02.09., на 12 годин 00 хвилин, каб. №333 у приміщенні господарського суду Луганської області.

4. Зобов’язати ліквідатора Борисову М.А. надати суду поточний звіт про проведення ліквідаційної процедури Товариства з обмеженою відповідальністю “Виробниче підприємство ”Карат”, попередньо розглянувши його на засіданні комітету кредиторів, протокол з зазначеного питання надати суду, прийняти невідкладні заходи по погашенню заборгованості по заробітній платі працівникам банкрута.

5. Зобов’язати комітет кредиторів у термін до 03.11.08. на засіданні комітету розглянути поточний звіт ліквідатора про проведену роботу, протокол з зазначеного питання надати суду у термін до 15.01.09.

6. Дану ухвалу надіслати кредиторам у справі, банкруту, Луганському обласному відділу з питань банкрутства, виконавчому комітету Брянківської міської ради Луганської області; ліквідатору Борисовій М.А., Державній екологічній інспекції в Луганській області.

Суддя Т.С. Кірпа


Помічник судді М.С. Скрипник


19 прим.

1. - до справи;

2. - боржнику;

3. - УПФУ у м. Брянка;

4. - ВВД ФСС від нещасних випадків на виробництві та проф. захворювань України у м. Брянка;

5. - ВД ЛОВ ФСС з тимчасової втрати працездатності;

6. - ВАТ “Луганськобленерго”, м. Луганськ;

7. - ТОВ “Укргоскомп”;

8. - ТОВ “Вуглеспецпостачання”;

9. - ТОВ “Гранд”;

10. - ВАТ "Укренерговугілля" в особі Луганської філії (91005, м. Луганськ, вул. Фрунзе, 136-з);

11. - Державному управлінню екології та природних ресурсів в Луганській області;

12. - Брянківській міській раді Луганської області;

13. - Луганському обласному відділу з питань банкрутства;

14. - ВАТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Нові технології»(м. Київ, пр. 40-річчя Жовтня, 100/2);

15 - Брянківське відділення Алчевської ОДПІ;

16 - Виконавчому комітету Брянківської міської ради Луганської області;

17 - ліквідатору Борисовій М.А.. Донецька область, м. Єнакієве, смт. Карло-Марксове, вул. Лесі

Українки, буд. 16, кв. 3;

18 - Державній екологічній інспекції в Луганській області (91021, м. Луганськ, вул. А. Линьова, 85);

19 –Алчевській ОДПІ Луганської області.

вих. №

18 прим.

10.11.08.Судовий реєстр по справі 10/39б

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
24693385 Ухвала 12.06.2012 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
19894031 Ухвала 05.12.2011 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
19893131 Ухвала 21.11.2011 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
19891627 Ухвала 31.10.2011 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
18116022 Ухвала 06.09.2011 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
18116021 Ухвала 05.09.2011 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
14885915 Ухвала 11.04.2011 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
13316523 Ухвала 13.12.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
11184789 Ухвала 13.09.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
8353297 Ухвала 15.03.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
4765537 Ухвала 14.09.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
4765538 Ухвала 14.09.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
3932602 Ухвала 16.06.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
3462499 Ухвала 09.04.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
3040581 Ухвала 19.02.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
3040582 Ухвала 19.02.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
3675206 Ухвала 01.12.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2635146 Ухвала 03.11.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2635147 Ухвала 03.11.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2183494 Ухвала 10.10.2008 Яценко О.В. Вищий господарський суд України Господарське
2635148 Ухвала 09.10.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2635149 Ухвала 09.10.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2080176 Ухвала 01.09.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2080177 Ухвала 01.09.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1728235 Ухвала 09.06.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1728236 Ухвала 05.06.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1728237 Ухвала 05.06.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1728234 Ухвала 05.05.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1629619 Ухвала 03.04.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1629620 Ухвала 03.04.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1629621 Ухвала 03.04.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1629618 Ухвала 24.03.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1417494 Ухвала 29.02.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1417496 Ухвала 14.02.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1186687 Ухвала 26.11.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1050865 Ухвала 18.10.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1050867 Ухвала 21.09.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1050864 Ухвала 06.09.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1050866 Ухвала 03.09.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
911297 Ухвала 13.08.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
911298 Ухвала 10.08.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
883016 Ухвала 02.07.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
758978 Ухвала 12.06.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
623846 Постанова 12.04.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
523754 Ухвала 19.03.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
523753 Ухвала 26.02.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
313233 Ухвала 04.12.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
258639 Ухвала 09.11.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
180536 Ухвала 09.10.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
134349 Ухвала 14.09.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське