Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 04-05/42-87-9б

Дата ухвалення рішення:
22.12.2008
Зареєстровано:
05.01.2009
Cуддя:
Попов О.В.
Оприлюднено:
06.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Донецької області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

У Х В А Л А

ПРО ПОВЕРНЕННЯ ЗАЯВИ ПРО БАНКРУТСТВО

22.12.08р. № 04-05/42-87-9б

за заявою кредитора (заявника) Красноармійської об’єднаної державної податкової інспекції

до боржника Комунального підприємства „Житловик” м. Красноармійськ

про визнання банкрутом.


Суддя О.В. Попов.


Красноармійська об’єднана державна податкова інспекція звернулася із заявою до господарського суду Донецької області про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника - Комунального підприємства „Житловик” м. Красноармійськ за процедурою, передбаченою ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (надалі – закон).

В обґрунтування заявлених вимог кредитор посилається на наявність заборгованості Комунального підприємства „Житловик” м. Красноармійськ в сумі 60 530,57грн., відсутність керівних органів боржника за місцезнаходженням підприємства, ненадання звітності до органів державної податкової служби більш одного року.

П.11. ст. 7 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” передбачено, що кредитор зобов’язаний при поданні заяви про порушення справи про банкрутство надіслати боржнику копію заяви та доданих до неї документів.

Згідно п. 1 ст. 9 вказаного Закону суддя повертає заяву про порушення справи про банкрутство і додані до неї документи без розгляду з підстав, передбачених ст. 63 Господарського процесуального кодексу України з урахуванням вимог вказаного Закону.

В силу п. 6 ст. 63 Господарського процесуального кодексу України суддя повертає заяву і додані до неї документи без розгляду, якщо не додано доказів надсилання боржнику копії заяви та доданих до неї документів.

До заяви не додано доказів надсилання боржнику копії заяви та доданих до неї документів.

Вищевикладене є підставою для повернення заяви без розгляду на підставі п.1 ст. 9 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Керуючись п.11 ст.7, п.1 ст.9 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п. 6 ст. 63, ст. 86 ГПК України, господарський суд


У Х В А Л И В :


Заяву Красноармійської об’єднаної державної податкової інспекції про порушення справи про банкрутство Комунального підприємства „Житловик” м.Красноармійськ повернути без розгляду.


Додаток: заява з додатками.Суддя Попов О.В.Вик. тел.

Надруковано примірників - :

- господарському суду Донецької області,

- сторонам,