Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б15/338-08

Дата ухвалення рішення:
18.12.2008
Зареєстровано:
05.01.2009
Cуддя:
Петренко Н.Е.
Оприлюднено:
06.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Дніпропетровської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18.12.08 р.


Справа № Б15/338-08

За заявою Софіївського районного центру зайнятості, смт. Софіївка

до боржника Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Вікторія", Дніпропетровська обл., смт.Софіївка, вул. Перемоги, 1

про визнання банкрутом

Суддя Петренко Н.Е.


Представники сторін:

від кредитора - не з'явився

від боржника - не з'явився


СУТЬ СПРАВИ:

Провадження у справі про банкрутство сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Вікторія" (далі - боржник) порушено 12.12.2008 року за заявою Софіївського районного центру зайнятості, смт. Софіївка відповідно до процедури, передбаченої статтею 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі –Закон).

Підставою для звернення до суду із заявою про порушення провадження у справі вказано те, що боржник має безспірну заборгованість у сумі 8794,65 грн., яка не сплачена.

За даними кредитора боржник за юридичною адресою не знаходиться, що підтверджує акт державного виконавця від 11.08.08р.

Крім того, за даними кредитора боржник не звітує до Криничанської МДПІ з 13.09.05р.

У судове засідання представник кредитора не з'явився. Жодних пояснень щодо причини неявки до господарського суду не надходило.

Представник боржника у судове засідання не з'явився, відзив на заяву не надав.

Вивчивши матеріали справи, господарський суд встановив наступне.

Згідно зі ст. 52 Закону у разі, якщо громадянин-підприємець-боржник або керівні органи боржника-юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від його вимог до боржника та строку виконання зобов’язань.

Господарський суд у двотижневий строк з дня винесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника виносить постанову про визнання відсутнього боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і призначає ліквідатором ініціюючого кредитора за згодою останнього.

Заборгованість боржника перед кредитором підтверджується матеріалами справи, доказів її погашення боржником не надано.

Враховуючи викладене, господарський суд прийшов до висновку про необхідність визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури строком на 1 рік, призначення ліквідатором у справі ініціюючого кредитора Софіївський районний центр зайнятості, смт. Софіївка.

З метою виявлення кредиторів, перевірки наявності грошових коштів на всіх рахунках відкритих банкрутом у банківських установах, слід зобов’язати Криничанську МДПІ у строк до 18.01.2009 р. надати до господарського суду дані про рахунки відкриті боржником.

Ліквідатора слід зобов’язати:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всіх відомих йому кредиторів відсутнього боржника, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону.

Після завершення заходів ліквідаційної процедури ліквідатор має подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.

Виходячи з положень статті 11-1 Закону України "Про державну податкову службу в України", копію цієї постанови направити до органу державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута для розгляду питання щодо проведення позапланової перевірки своєчасності, достовірності та повноти нарахування та сплати податків та зборів (обов’язкових платежів). Матеріали за результатами перевірки направити для долучення до справи про банкрутство.

Керуючись ст.ст. 22-32, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, господарський суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Визнати Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю "Вікторія", Дніпропетровська обл., смт.Софіївка, вул. Перемоги, 1(ЄДРПОУ 30847299) - банкрутом.

Відкрити ліквідаційну процедуру у справі строком на один рік.

Ліквідатором Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Вікторія", Дніпропетровська обл., смт.Софіївка, вул. Перемоги, 1 призначити ініціюючого кредитора Софіївський районний центр зайнятості, смт. Софіївка в особі директора Овдієнко В.А. (поштова адреса: 53100, смт. Софіївка, вул. Шкільна, 7).

Зобов’язати Криничанську МДПІ у строк до 18.01.2009 р. надати до господарського суду дані про рахунки відкриті боржником.

Зобов’язати ліквідатора:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всіх відомих йому кредиторів банкрута, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону.

Зобов’язати ліквідатора здійснювати ліквідаційну процедуру у відповідності з вимогами чинного законодавства і подати на затвердження господарського суду звіт та ліквідаційний баланс до 18.12.09 р.

Виходячи з положень статті 11-1 Закону України "Про державну податкову службу в України", копію цієї постанови направити до органу державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута для розгляду питання щодо проведення позапланової перевірки своєчасності, достовірності та повноти нарахування та сплати податків та зборів (обов’язкових платежів). Матеріали за результатами перевірки направити для долучення до справи про банкрутство.


СуддяН.Е. ПетренкоСудовий реєстр по справі Б15/338-08

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
3084867 Ухвала 24.02.2009 Петренко Н.Е. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2993486 Ухвала 10.02.2009 Петренко Н.Е. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2627835 Постанова 18.12.2008 Петренко Н.Е. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2560139 Ухвала 12.12.2008 Петренко Н.Е. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське