Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б26/294-08

Дата ухвалення рішення:
18.12.2008
Зареєстровано:
05.01.2009
Cуддя:
Камша Н.М.
Оприлюднено:
05.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Дніпропетровської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18.12.08 р.


Справа № Б26/294-08

За заявою товариства з обмеженою відповідальністю "Агрокомплект", м.Дніпропетровськ

до боржника товариства з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційної фірми "Промагрокомплекс", м.Дніпропетровськ, вул.Пісаржевського, 1А,к.101, Жовтневий район

у справі про банкрутство

Суддя Камша Н.М.


Представники сторін:

від кредитора - Штойка Д.С. - представник ТОВ "Агрокомплект", дов. від 05.12.08р.

від боржника - не з'явився


СУТЬ СПРАВИ:

Провадження у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційної фірми "Промагрокомплекс", м.Дніпропетровськ, вул.Пісаржевського, 1А,к.101, Жовтневий район ( далі - боржник) порушено 04.12.08 року за заявою кредитора відповідно до процедури, передбаченої статтею 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом"(далі –Закон).

Підставою для звернення до суду із заявою про порушення провадження у справі вказано те, що боржник має перед кредитором безспірну заборгованість по орендній платі у розмірі 279 730,40грн., яка не сплачена. За даними кредитора боржник відсутній за місцезнаходженням.

Представник боржника у судове засідання не з»явився, відзиву на заяву та витребуваних документів не подав.

Вивчивши матеріали справи, заслухавши пояснення представника кредитора, господарський суд встановив наступне.

Згідно зі ст.52 Закону у разі, якщо громадянин-підприємець-боржник або керівні органи боржника-юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від його вимог до боржника та строку виконання зобов’язань.

Господарський суд у двотижневий строк з дня винесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника виносить постанову про визнання відсутнього боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і призначає ліквідатором ініціюючого кредитора за згодою останнього.

Заборгованість боржника перед кредитором підтверджується матеріалами справи, доказів її погашення боржником не надано.

В підтвердження відсутності керівних органів боржника–юридичної особи за місцезнаходженням кредитором подано акт від 21.11.08р.

Відсутність підприємницької діяльності боржника підтверджується Витягом з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців, відповідно до якого станом на 14.11.08р. божник перебуває в стані припинення підприємницької діяльності.

Згоду на призначення ліквідатором по даній справі надано арбітражним керуючим Деркунським К.Л., кандидатура якого запропонована ініціюючим кредитором.

Враховуючи викладене, господарський суд прийшов до висновку про необхідність визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури строком на 1 рік, призначення ліквідатором арбітражного керуючого Деркунського К.Л.

З метою виявлення кредиторів, перевірки наявності грошових коштів на всіх рахунках, відкритих банкрутом, у банківських установах, слід зобов’язати ДПІ у Жовтневому районі м.Дніпропетровська у строк до 18.01.09р. надати господарському суду та ліквідатору дані про рахунки, відкриті банкрутом, та наявність податкового боргу.

Ліквідатора слід зобов’язати:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всіх відомих йому кредиторів відсутнього боржника, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону.

Після завершення заходів ліквідаційної процедури ліквідатор має подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.

Виходячи із положень статті 11-1 Закону України «Про державну податкову службу в Україні»копію цієї постанови направити до органу державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута для розгляду питання щодо проведення позапланової перевірки своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків та зборів (обов’язкових платежів). Матеріали за результатами перевірки направити для долучення до справи про банкрутство.

Керуючись ст.ст. 22-32, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, господарський суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Визнати товариство з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційну фірму "Промагрокомплекс", м.Дніпропетровськ, вул.Пісаржевського, 1А,к.101, Жовтневий район код ЄДРПОУ 24612512 - банкрутом.

Відкрити ліквідаційну процедуру у справі строком на 1 рік, до 18.12.09р.

Ліквідатором товариства з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційної фірми "Промагрокомплекс", м.Дніпропетровськ, вул.Пісаржевського, 1А,к.101, Жовтневий район призначити арбітражного керуючого Деркунського К.Л., ліцензія серія АВ № 347293, м.Дніпропетровськ, пров. Фестивальний,22/54, ідентифікаційний номер 3056415513 .

З метою виявлення кредиторів, перевірки наявності грошових коштів на всіх рахунках, відкритих банкрутом, у банківських установах, слід зобов’язати ДПІ у Жовтневому районі м.Дніпропетровська у строк до 18.01.09р. надати господарському суду та ліквідатору дані про рахунки, відкриті банкрутом, та наявність податкового боргу.

Зобов’язати ліквідатора:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всіх відомих йому кредиторів банкрута, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону;

- після завершення заходів ліквідаційної процедури подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.

Копію цієї постанови направити до органу державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута для розгляду питання щодо проведення позапланової перевірки своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків та зборів (обов’язкових платежів). Матеріали за результатами перевірки направити для долучення до справи про банкрутство.


Суддя Н.М. Камша

Судовий реєстр по справі Б26/294-08

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
4796697 Ухвала 21.07.2009 Полєв Д.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
4018170 Ухвала 30.06.2009 Полєв Д.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
3875692 Ухвала 10.06.2009 Полєв Д.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
3258627 Постанова 17.03.2009 Хандурін М.І. Вищий господарський суд України Господарське
3298763 Ухвала 20.02.2009 Хандурін М.І. Вищий господарський суд України Господарське
2993089 Ухвала 23.01.2009 Камша Н.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2627310 Постанова 18.12.2008 Камша Н.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2559105 Ухвала 04.12.2008 Камша Н.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське