Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа

Дата ухвалення рішення:
28.11.2008
Зареєстровано:
05.01.2009
Cуддя:
Скапровська І.М.
Оприлюднено:
05.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Івано-Франківської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул.Шевченка 16, м.Івано-Франківськ, 76000, тел. 2-57-62

УХВАЛА

28 листопада 2008 р.

Справа № Б-21/173


Cуддя Скапровська Ірина Михайлівна розглянувши

заяву кредитора Державної інноваційної фінансово - кредитної установи в особі Івано - Франківського регіонального відділення м. Івано - Франківськ, вул. Дністровська, 32 код ЄДРПОУ 19402416 про порушення справи про визнання боржника Товариства з обмеженою відповідальністю " Агро " , м. Івано - Франківськ , вул. Ринок, 8 код ЄДРПОУ 22168616 - банкрутом

визнав подані матеріали достатніми для прийняття заяви до розгляду.

Керуючись ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд

УХВАЛИВ:

1. Порушити провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю " Агро " , м. Івано - Франківськ ,

2. Розгляд справи призначити в підготовчому засіданні, яке відбудеться 10.12.08р на 11 год. 00 хв.

Засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Івано-Франківської області за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 16, поверх 2, кімната/зал № 21.

Явку учасників визнати обов'язковою.

3. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів боржника, які виникли до 25.11.2008 р. та зобов'язати заявника проінформувати про накладення мораторію на всі банківські рахунки боржника.

4.Боржнику подати в засідання суду відзив на заяву про порушення справи про банкрутство, статутні документи, довідку про включення в ЄДРПОУ.

5. Кредитору подати документи, які підтвердять підстави визнання боржника банкрутом в порядку ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом.", зокрема довідку про наявність чи відсутність в ЄДРПОУ запису про відсутність юридичної особи за місцем знаходженням, довідку з ДПІ про неподання звітності боржником протягом строку встановленого законодавством , явка повноважного представника в судове засідання обов'язкова.

6. Державному реєстратору підготувати та надати суду письмову інформацію про приналежність боржника - Товариства з обмеженою відповідальністю " Агро " , м. Івано - Франківськ , до суб"єктів підприємницької діяльності та знаходження його на цей час у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (витяг із Державного реєстру).

Повідомити про порушення справи про банкрутство заявника, боржника, Регіональне управління з питань банкрутства (вул.С.Стрільців,15, м. Івано-Франківськ), державного реєстратора ( м. Івано - Франківськ , вул. С. Бандери , 1 )Суддя Скапровська Ірина МихайлівнаВиготовлено в АС "Діловодство суду"

Г.Р. Кіндрат