Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 9666-2008

Дата ухвалення рішення:
13.11.2008
Зареєстровано:
24.11.2008
Cуддя:
Іллічов М.М.
Оприлюднено:
05.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Автономної Республіки Крим
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

Автономна Республіка Крим, 95003, м.Сімферополь, вул.Р.Люксембург/Речна, 29/11, к. 320

УХВАЛА

 

 

13.11.2008

Справа №2-12/9666-2008

за заявою - Управління Пенсійного фонду України в м.Керчі (м.Керч, шосе Героїв Сталінграду,60/1).

до боржника - Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1(АДРЕСА_1).

Про визнання банкрутом.

Суддя М.М. Іллічов

ПРЕДСТАВНИКИ:

Від заявника - Чайковська Н.В. - головний спеціаліст - ю/к, довіреність №45/07-14 від 08.08.08р.

Від боржника - не з'явився.

Обставини справи: Управління ПФУ в м.Керчі звернулось до господарського суду АРК з заявою про порушення справи про банкрутство Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1в порядку ст.52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

В судовому засіданні кредитор підтримав подану ним заяву та вважає, що до боржника повинна застосовуватись подальша процедура, встановлена ст..52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Боржник до судового засідання не з'явився. Однак до суду було повернуто поштове відправлення, надіслане на адресу боржника, із відміткою листоноши «за закінченням терміну зберігання».

В судовому засіданні судом було встановлено, що згідно до довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців серії НОМЕР_1, 31.01.2008р. до реєстру було внесене судове рішення щодо припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця, що не пов'язано з її банкрутством.

Відповідно до ч.3 ст.46 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» від 15.05.2003р. фізична особа позбавляється статусу підприємця з дати внесення до Єдиного державного реєстру запису про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця.

Згідно до ст.1 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» від 14.05.1992р. боржник - суб'єкт підприємницької діяльності, неспроможний виконати свої грошові зобов'язання перед кредиторами, у тому числі зобов'язання щодо сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування та інші види загальнообов'язкового державного соціального страхування, податків і зборів (обов'язкових платежів), протягом трьох місяців після настання встановленого строку їх сплати.

Стаття 5 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» провадження у справах про банкрутство регулюється цим законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України.

Відповідно до п.1 ст.80 ГПК України господарський суд припиняє провадження у справі, якщо спір не підлягає розгляду в господарських судах України.

Враховуючи вищенаведені норми та той факт, що боржник не є суб'єктом підприємницької діяльності у зв'язку із внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру, суд вважає за необхідне провадження у справі припинити.

На підставі викладеного, керуючись п.1 ст.80, ст. 86 ГПК України, ст..5 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», суд -

УХВАЛИВ:

Провадження у справі №2-12/9666-2008 припинити.

Дану ухвалу направити на адресу кредитора та боржника замовленою кореспонденцією.

Суддя Господарського суду

Автономної Республіки Крим   Іллічов М.М.