Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 9551-2008

Дата ухвалення рішення:
11.11.2008
Зареєстровано:
24.11.2008
Cуддя:
Білоглазова І.К.
Оприлюднено:
05.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Автономної Республіки Крим
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

Автономна Республіка Крим, 95003, м.Сімферополь, вул.Р.Люксембург/Речна, 29/11, к. 109

УХВАЛА

 

 

11.11.2008

Справа №2-4/9551-2008

За заявою кредитора ДПІ у Красногвардійському районі (с.м.т Красногвардійське, вул. Комсомольська,4)

до боржника СПД ОСОБА_1(АДРЕСА_1) та ( АДРЕСА_2)

про визнання банкрутом.

Суддя ГС АР Крим І. К. Бєлоглазова

ПРЕДСТАВНИКИ:

Від ініціюючого кредитора - представник Нечитайло А.В.. за дор. від 06.05.06р.

Від боржника - представник не з'явився.

Суть спору:

ДПІ у Красногвардійському районі, с.м.т Красногвардійське, звернулося до господарського суду АР Крим з заявою про визнання СПД ОСОБА_1, Красногвардійський район, банкрутом в порядку ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

У судовому засіданні 11 листопада 2008 року представник ініціюючого кредитора заявив клопотання про відкликання заяви про порушення справи про банкрутство СПД ОСОБА_1, Красногвардійський район, у зв'язку зі сплатою боржником податкової заборгованості у повному обсязі.

Згідно з ст. 10 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» заява про порушення справи про банкрутство може бути відкликана заявниками до опублікування в офіційному друкованому органі оголошення про порушення справи про банкрутство або після такого опублікування, якщо протягом місячного строку не надійшло інших заяв кредиторів щодо задоволення їх вимог.

Зважаючи на те, що заява не суперечить законодавству, не порушує права і охоронювані законом інтереси сторін, суд вважає за можливе заяву ДПІ у Красногвардійському районі, с.м.т Красногвардійське про визнання банкрутом СПД ОСОБА_1, в порядку передбаченому ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», залишити без розгляду.

На підставі викладеного, керуючись ст. 10 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. 86 ГПК України суд -

УХВАЛИВ:

Заяву ДПІ у Красногвардійському районі, про визнання банкрутом СПД ОСОБА_1(АДРЕСА_1) таАДРЕСА_2) в порядку передбаченому ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» залишити без розгляду.

Ухвалу направити: ініціюючому кредитору, боржнику, Кримському управлінню з питань банкрутства (95000, м. Сімферополь, вул. Київська, 81, оф. 401), ДВС у Красногвардійському районі АР Крим ( 97000, АР Крим, смт. Красногвардійське, вул. Чкалова, 8)  Красногвардійському районному суду (97000, АР Крим, смт. Красногвардійське, вул. Чкалова, 6), державному реєстратору ( Красногвардійська держадміністрація  -97000, АР Крим, смт. Красногвардійське, вул. Енгельса, 3) для внесення в Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису про відповідне судове рішення.

.

Суддя Господарського суду

Автономної Республіки Крим   Білоглазова І.К.