Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 9133-2008

Дата ухвалення рішення:
23.12.2008
Зареєстровано:
05.01.2009
Cуддя:
Білоглазова І.К.
Оприлюднено:
05.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Автономної Республіки Крим
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ


Автономна Республіка Крим, 95003, м.Сімферополь, вул.Р.Люксембург/Речна, 29/11, к. 109УХВАЛА


23.12.2008

Справа №2-4/9133-2008


За заявою кредитора Управління Пенсійного фонду України в м. Керч АР Крим ( м. Керч, шосе Героїв Сталінграда, 60\1)

до боржника ТОВ «Камена», (Керч, вул. Гайдара,9 кв. 55)

про визнання банкрутом.

Суддя ГС АР Крим І. К. Бєлоглазова

ПРЕДСТАВНИКИ:

Від ініціюючого кредитора – представник не з’явився

Від боржника – не з’явився.

Ліквідатор – Абрамов І.Ю.


Суть спору:

Управління Пенсійного фонду України в м. Керч АР Крим, м. Керч, звернулось до господарського суду АР Крим з заявою про визнання Приватного ТОВ «Камена», м. Керч, банкрутом в порядку ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Постановою господарського суду АР Крим від 25.09.2008 р. боржник був визнаний банкрутом. До боржника застосована судова процедура банкрутства ліквідація. Строк ліквідації встановлений три місяця. Ліквідатором призначено головного ревізора - інспектора Управління Пенсійного фонду України в м. Керч АР Крим Бурік Н.О.

Ухвалою ГС АРК від 10.11.08р суд замінив ліквідатора на арбітражного керуючого Абрамова І.Ю.

До господарського суду надійшов звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс ТОВ «Камена», м. Керч

Зі звіту вбачається, що ліквідатором у порядку ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» були здійснені наступні дії : публікацію відомостей про визнання боржника банкрутом було надано у місцевих засобах масової інформації, а саме у газеті «Керченський робітник» №114 від 11 жовтня 2008 року. Також відповідно до п. 5, ст.. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» усі відомі кредитори були повідомленні у письмовій формі про банкрутство ТОВ «Камена»

Ліквідаційна комісія на підприємстві не створювалася.

Боржник за юридичною адресою не знаходиться, керівництво та працюючи на підприємстві – не відомі. Майно, яке значиться за даними ДАЇ м. Керч, списано.

При виявлені можливих кредиторів було встановлено, що боржник має фінансові зобов’язання перед державною податковою службою, Керченським міським центром зайнятості, про що було складено реєстр вимог кредиторів. Згідно реєстру кредиторів сума боргу банкрута становить 2930,48 грн., а саме; перша черга – не має, друга черга – 111,63 грн., (Керченський міський центр зайнятості), третя черга – 2211,88 грн., (ДПІ у м. Керчі), четверта черга – не має., п’ята черга – не має, шоста черга – 606,97 грн. (ДПІ у м. Керчі).

ТОВ «Камена» не має зобов’язань з відшкодуванню збитків, пошкодження життю та здоров’ю громадян, не маючих з ним трудових відносин.

Капіталізація платежів на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 06.06.2006р. № 765 для задоволення потреб, виниклих із зобов’язань ТОВ «Камена» перед громадянами у зв’язку з нанесенням шкоди життю та здоров’ю не провадилася. Відшкодування витрат ліквідатора , а також інші витрати при проведені ліквідаційної процедури не проводилися у зв’язку з відсутністю коштів на підприємстві.

Ліквідатором майно боржника, на яке може бути звернено стягнення, не виявлено.

Непогашеними залишилися кредиторські вимоги ініціюючого кредитора у розмірі 2828,85 грн. та Керченського міського центру зайнятості у розмірі 111,63 грн.

Відповідно до частини 6 ст. 31 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Ліквідатором складений і представлений суду ліквідаційний баланс з документами, передбаченими частиною 1 ст. 32 Закону України «Про відновлення платоспроможності божника або визнання його банкрутом».

Присутній у судовому засіданні ліквідатор висловився за затвердження звіту і ліквідаційного балансу.

Розглянувши звіт ліквідатора, суд вважає за можливе затвердити звіт та ліквідаційний баланс, завершити ліквідаційну процедуру ТОВ «Камена», м. Керч .

На підставі викладено, керуючись ст. 32, п. 6 ст. 40 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. 86 ГПК України, суд –

УХВАЛИВ :

1. Затвердити звіт ліквідатора Абрамова І.Ю. і ліквідаційний баланс Товариства з обмеженою відповідальністю «Камена», м. Керч

2. Вимоги кредиторів, не задоволені за недостатністю майна банкрута, вважати погашеними.

3. Банкрута - Товариство з обмеженою відповідальністю «Камена», м. Керч ( м. Керч, вул. Гайдара,9 кв. 55, ЄДРПОУ 23015636) - ліквідувати, виключивши з Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України та з Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб – підприємців.

4. Провадження у справі № 2-4/9133-2008 про визнання банкрутом Товариства з обмеженою відповідальністю «Камена», м. Керч (м. Керч, вул. Гайдара,9 кв. 55, ЄДРПОУ 23015636) припинити.


Ухвалу направити рекомендованою кореспонденцією: кредитору, боржнику, ліквідатору Абрамову І.Ю. (м. Щелкино, будинок, 35 кв. 24), Керченському міському центру зайнятості (98300, АР Крим, вул. Кірова, 5), Кримському управлінню з питань банкрутства (м. Сімферополь, вул. Київська, 81, оф. 401), ДВС у м. Керч (98300, АР Крим, м. Керч, вул. Кірова, 5), Керченському міському суду АР Крим ( 98300, АР Крим, м. Керч, вул. Сведлова, 4), державному реєстратору ( Виконавчий комітет Керченської міської Ради - (98300, АР Крим, м. Керч, вул. Кірова, 17) для внесення в Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису про відповідне судове рішення.Суддя Господарського суду

Автономної Республіки Крим Білоглазова І.К.