Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 9045-2008

Дата ухвалення рішення:
23.12.2008
Зареєстровано:
05.01.2009
Cуддя:
Білоглазова І.К.
Оприлюднено:
05.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Автономної Республіки Крим
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ


Автономна Республіка Крим, 95003, м.Сімферополь, вул.Р.Люксембург/Речна, 29/11, к. 109УХВАЛА


23.12.2008

Справа №2-4/9045-2008


За заявою кредитора Управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Сімферополя АР Крим (95001, м. Сімферополь, вул. Дм. Ульянова,10)

до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю «Феміда ОК» (95044, АР Крим, м. Сімферополь, вул. Об’їзна, 10)

про визнання банкрутом.

Суддя ГС АР Крим І. К. Бєлоглазова

ПРЕДСТАВНИКИ:

Від ініціюючого кредитора – представник не з’явився

Від боржника – представник не з’явився.

Ліквідатор - не з’явився


Суть спору:

Управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Сімферополя АР Крим, м. Сімферополь, звернулось до господарського суду АР Крим з заявою про визнання Товариства з обмеженою відповідальністю «Феміда ОК», м. Сімферополь, банкрутом в порядку ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Постановою господарського суду АР Крим від 23.09.2008 року Товариство з обмеженою відповідальністю «Феміда ОК», м. Сімферополь визнано банкрутом та відкрито щодо нього ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута було призначено головного спеціаліста – юрисконсульта юридичного відділу Управління ПФУ у Центральному районі м. Сімферополя, Скрилєву О.В.

До господарського суду надійшов звіт ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю «Феміда ОК», та ліквідаційний баланс. Ліквідатор просить про затвердження поданого звіту.

Зі звіту вбачається, що ліквідатором у порядку ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» були направлені письмові повідомлення ДПІ у м. Сімферополі АР Крим, Сімферопольському міському центру зайнятості, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності в АР Крим, Відділенню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Сімферополі АР Крим, Відділенню державної виконавчої служби у Центральному районі м. Сімферополя АР Крим про визнання господарським судом відсутнього боржника – Товариства з обмеженою відповідальністю «Феміда ОК», банкрутом.

З наданих установами відповідей вбачається, що Товариство з обмеженою відповідальністю «Феміда ОК» має заборгованості перед Сімферопольським міським центром зайнятості, ВВД Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, ДПІ у м. Сімферополі .

Таким чином, до реєстру кредиторів були включені вимоги Управління ПФУ в Центральному районі м. Сімферополя АР Крим у розмірі 109,12 грн. (друга черга), Сімферопольського міського центру зайнятості у розмірі 13,03 грн. (друга черга), ВВД Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності у розмірі 28,08 грн. (друга черга), ДПІ у м. Сімферополі у розмірі 483,49 грн. ( 393,12грн. – третя черга, 90,37 грн. – шоста черга).

Ліквідатором майно боржника, на яке може бути звернено стягнення, не виявлено.

Непогашеними залишилися вимоги всіх кредиторів включених до реєстру вимог кредиторів Товариства з обмеженою відповідальністю ««Феміда ОК»».

Відповідно до частини 6 ст. 31 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» № 2343-XII від 14.05.1992 р. з подальшими змінами та доповненнями, вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Ліквідатором складений і представлений суду ліквідаційний баланс з документами, передбаченими частиною 1 ст. 32 Закону України «Про відновлення платоспроможності божника або визнання його банкрутом».

Розглянувши звіт ліквідатора, суд вважає за можливе затвердити звіт та ліквідаційний баланс, завершити ліквідаційну процедуру Товариства з обмеженою відповідальністю «Феміда ОК».

На підставі викладено, керуючись ст. 32, п. 6 ст. 40 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. 86 ГПК України, суд –

УХВАЛИВ :

1. Затвердити звіт ліквідатора Скрилєвої О.В. і ліквідаційний баланс Товариства з обмеженою відповідальністю «Феміда ОК» (м. Сімферополь, вул. вул. Об’їзна, 10, ОКПО 34459405).

2. Вимоги кредиторів, не задоволені за недостатністю майна банкрута, вважати погашеними.

3. Банкрута - Товариство з обмеженою відповідальністю «Феміда ОК» (м. Сімферополь, вул. Об’їзна, 10, ОКПО 34459405) - ліквідувати, виключивши з Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України та з Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб – підприємців.

4. Провадження у справі № 2-4\9045-2008 про визнання банкрутом Товариства з обмеженою відповідальністю «Феміда ОК»,( м. Сімферополь, вул. Об’їзна, 10, ОКПО 34459405) припинити.


Ухвалу направити: кредитору, боржнику, ліквідатору Скрилєвої О.В. (м. Сімферополь, вул. Дм. Ульянова,10), Сімферопольському міському центру зайнятості (95000, АР Крим, м. Сімферополь, вул. Р. Люксембург, 7), ВВД Фонду ССзТВП (95006, АР Крим, м. Сімферополь, вул. Р. Люксембург, 17А), ДПІ у м. Сімферополі ( м. Сімферополь, вул. М.Залкі,1/9), Кримському управлінню з питань банкрутства (м. Сімферополь, вул. Київська, 81, оф. 401), ДВС у Центральному районі м. Сімферополя (95044, АР Крим, м. Сімферополь, вул. 60 років Жовтня, 21), Центральному районному суду м. Сімферополя (95011, АР Крим, м. Сімферополь, вул. Турецька, 21), державному реєстратору (Управління державної реєстрації юридичних осіб і фізичних осіб – підприємців Сімферопольської міської Ради – м. Сімферополь, пр. Кірова, 52, каб. 73 ) для внесення в Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису про відповідне судове рішення.


Суддя Господарського суду

Автономної Республіки Крим Білоглазова І.К.