Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 8905-2008

Дата ухвалення рішення:
18.12.2008
Зареєстровано:
05.01.2009
Cуддя:
Білоглазова І.К.
Оприлюднено:
05.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Автономної Республіки Крим
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ


Автономна Республіка Крим, 95003, м.Сімферополь, вул.Р.Люксембург/Речна, 29/11, к. 109УХВАЛА


18.12.2008

Справа №2-4/8905-2008


За заявою кредитора Управління Пенсійного фонду України в Бахчисарайському районі АР Крим (98403, АР Крим, м. Бахчисарай, вул. Сімферопольська, 5 «а»)

до боржника Федерації контактного карате, кік - боксингу та таїландського боксу (Муел-Тай), ( м. Бахчисарай, вул. Сімферопольська,5а)

про визнання банкрутом.

Суддя Бєлоглазова І.К.

П Р Е Д С Т А В Н И К И:

Від ініціюючого кредитора – представник Нафиева Є.У за дор. від 16.07.08р

Від боржника – представник не з’явився.

Ліквідатор - не з’явився.

Суть спору:

Управління Пенсійного фонду України в Бахчисарайському районі АР Крим, м. Бахчисарай, звернулось до господарського суду АР Крим з заявою про визнання Федерації контактного карате, кік - боксингу та таїландського боксу (Муел-Тай), м. Бахчисарай, банкрутом в порядку ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Постановою ГС АР Крим від 16.09.2008 року боржника, визнано банкрутом, стосовного нього відкрита ліквідаційна процедура банкрутства строком на три місяці. Ліквідатором банкрута був призначений представник ініціюючого кредитора – керівника юридичного відділу Устюжанінову О.В.

До господарського суду АР Крим надійшов звіт ліквідатора Федерації контактного карате, кік - боксингу та таїландського боксу (Муел-Тай), м. Бахчисарай, та ліквідаційний баланс боржника. Ліквідатор просить про затвердження поданого звіту.

Зі звіту вбачається, що в цілях виявлення всіх можливих кредиторів боржника, ліквідатором були повідомлені Бахчисарайська районна виконавча дирекція Відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Сімферопольському районі АР Крим, Бахчисарайський районний центр зайнятості, ДВС у Бахчисарайському районі АР Крим та м. Бахчисарай, ДПІ у Бахчисарайському районі АР Крим про визнання господарським судом відсутнього боржника – Федерації контактного карате, кік - боксингу та таїландського боксу, банкрутом.

Відповіді вище зазначених установ свідчать про те, що у Федерації контактного карате, кік - боксингу та таїландського боксу (Муел-Тай), заборгованості перед ними не має.

Заборгованість перед ініціюючим кредитором - Управлінням ПФУ в Бахчисарайському районі АР Крим складає 170,00 грн. (шоста черга)

Ліквідатором майно боржника, на яке може бути звернено стягнення, не виявлено.

Непогашеними залишилися кредиторські вимоги ініціюючого кредитора у розмірі 850,00 грн.

Відповідно до частини 6 ст. 31 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Ліквідатором складений і представлений суду ліквідаційний баланс з документами, передбаченими частиною 1 ст. 32 Закону України «Про відновлення платоспроможності божника або визнання його банкрутом».

Присутні у судовому засіданні представник ініціюючого кредитора висловися за затвердження звіту та ліквідаційного балансу боржника - Федерації контактного карате, кік - боксингу та таїландського боксу (Муел-Тай) , м. Бахчисарай.

Розглянувши звіт ліквідатора, суд вважає за можливе затвердити звіт та ліквідаційний баланс, завершити ліквідаційну процедуру боржника.

На підставі викладено, керуючись ст. 32, п. 6 ст. 40 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. 86 ГПК України, суд –

УХВАЛИВ :

1. Затвердити звіт ліквідатора Устюжанінової О.В. і ліквідаційний баланс Федерації контактного карате, кік - боксингу та таїландського боксу (Муел-Тай), (м. Бахчисарай, вул. Сімферопольська, 5А, ЄДРПОУ 24868683).

2. Вимоги кредиторів, не задоволені за недостатністю майна банкрута, вважати погашеними.

3. Банкрута - Федерацію контактного карате, кік - боксингу та таїландського боксу (Муел-Тай), (м. Бахчисарай, вул. Сімферопольська, 5А, ЄДРПОУ 24868683) - ліквідувати, виключивши з Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України та з Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб – підприємців.

4. Провадження у справі № 2-4\8905-2008 про визнання банкрутом Федерації контактного карате, кік - боксингу та таїландського боксу (Муел-Тай), (м. Бахчисарай, вул. Сімферопольська, 5А, ЄДРПОУ 24868683) припинити.

Ухвалу направити: кредитору, боржнику, ліквідатору Устюжанінової О.В. (АР Крим, м. Бахчисарай, вул. Сімферопольська, 5 «а»), Кримському управлінню з питань банкрутства (м. Сімферополь, вул. Київська, 81, оф. 401), Бахчисарайському районному суду (98400, АР Крим, м. Бахчисарай, вул. Кооперативна, 1), ДВС у Бахчисарайському районі АР Крим (98400, АР Крим, м. Бахчисарай, вул. Калініна, 1), державному реєстратору (Бахчисарайська районна державна адміністрація - (98400, АР Крим, м. Бахчисарай, вул. Радянська, 5) - для внесення в Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису про відповідне судове рішення.


Суддя Господарського суду

Автономної Республіки Крим Білоглазова І.К.