Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 7795-2008

Дата ухвалення рішення:
08.12.2008
Зареєстровано:
05.01.2009
Cуддя:
Привалова А.В.
Оприлюднено:
05.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Автономної Республіки Крим
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ


Автономна Республіка Крим, 95003, м.Сімферополь, вул.Р.Люксембург/Речна, 29/11, к. 122УХВАЛА


08.12.2008

Справа №2-31/7795-2008


За заявою кредитора – Управління Пенсійного фонду України в Сімферопольському районі Автономної Республіки Крим (95013, м. Сімферополь, вул. Дм. Ульянова, 6)

до боржника – Фермерського господарства „Василек” (97540, Сімферопольський район, с.Роднікове, вул. 40-річчя Перемого, б.13, кв. 18; ідентифікаційний код 22311054)

про визнання банкрутом

Суддя А.В. Привалова

ПРЕДСТАВНИКИ:


від кредитора – Грибахо С.В., дов. у справі

від боржника – не з’явився

ліквідатор – Грибахо С.В.


Обставини справи:


Управління Пенсійного фонду України в Сімферопольському районі Автономної Республіки Крим звернулось до господарського суду АРК із заявою про порушення справи про банкрутство – Фермерського господарства „Василек” відповідно до положень ст. 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Постановою господарського суду АРК від 25.09.2008 р. боржник – Фермерське господарство „Василек” визнано банкрутом. Відкрито ліквідаційну процедуру Фермерського господарства „Василек” відповідно до Закону України „Про поновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, строком на 6 місяців. Ліквідатором боржника призначено Управління Пенсійного фонду України в Сімферопольському районі АРК в особі завідуючій юридичним сектором Грибахо С.В. (м. Сімферополь, вул. Дм.Ульянова, 6). Призначено розгляд питання про затвердження Звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу боржника на 25.03.2009 р. в 11 г. 50 хв.

Ухвалою господарського суду АРК від 19.11.2008 р. скорочений строк ліквідаційної процедури. Призначено розгляд клопотання про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу на 08.12.2008 р. о 09 г. 50 хв.

До дня судового засідання ліквідатором представлені звіт і ліквідаційний баланс банкрута та клопотання про припинення ліквідаційної процедури і про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу.

Розглянувши матеріали справи, дослідивши представлені докази, вислухавши ліквідатора, суд

ВСТАНОВИВ:

Ліквідатором банкрута на протязі всього строку ліквідаційної процедури здійснювалися необхідні дії, спрямовані на прийом до свого ведення майна банкрута, реалізацію мер по забезпеченню збереження майна банкрута, виконання функцій по керуванню й розпорядженню майном банкрута, здійснення функцій по інвентаризації й оцінці майна, виконання повноважень керівника органів керування банкрута, пред'явлення вимог до третіх осіб по поверненню дебіторської заборгованості банкрутові, заперечення по заявленим на адресу банкрута вимогам поточних й інших кредиторів, реалізацію мер по пошуку, виявленню й поверненню майна банкрута, що перебуває в третіх осіб, реалізацію майна боржника для задоволення вимог кредиторів, включених до реєстру вимог у порядку, установленому чинним законодавством, а також для фінансування поточних витрат, пов'язаних з реалізацією ліквідаційної процедури.

У результаті розгляду заяв кредиторів про грошові вимоги до боржника ліквідатором складений реєстр вимог кредиторів, до реєстру включений наступний кредитор – Управління Пенсійного фонду України в Сімферопольському районі АРК, (м.Сімферополь, вул..Дм.Ульянова, 6) в сумі 170,00 грн. штрафних санкцій у четверту чергу задоволення вимог кредиторів, які не погашені.

В ході проведення ліквідаційної процедури майна, належного боржнику, ліквідатором не виявлено.

В матеріали справи представлені документи, а саме : довідка Сімферопольського районного бюро технічної інвентаризації №2456 від 24.10.2008 р. про відсутність реєстрації за боржником нерухомого майна; довідка Сімферопольського відділу РЕР при УДАІ ГУ МВС України в АРК від 28.10.2008 р. про відсутність реєстрації автотранспортних засобів за боржником; довідка Сімферопольського районного відділу земельних ресурсів від 30.10.2008 р. за вих..№ 1031/10-02-5, згідно якої за фермерським господарством «Василек» числиться земельна ділянка площею 2,0 га, що знаходиться у постійному користуванні, на території Родніковської сільської ради.

Отже згідно представленого звіту ліквідатора, майно та автотранспортні засоби в боржника відсутні, фінансово-господарську діяльність боржник не здійснює, рух по рахунках відсутній, у зв'язку із чим підлягає ліквідації.

З урахуванням викладеного, керуючись ст.32, п.6 ст. 40 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст.86 Господарського процесуального кодексу України, суд


УХВАЛИВ:


1. Затвердити Звіт і ліквідаційний баланс ліквідатора – Грибахо С.В., (м.Сімферополь, вул..Дм.Ульянова, 6).

2. Банкрута – Фермерське господарство „Василек”, (97540, Сімферопольський район, с. Роднікове, вул. 40-річчя Перемоги, б.13, кв. 18; ідентифікаційний код 22311054) - ліквідувати, виключивши з Єдиного Державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

3. Вимоги всіх кредиторів, не задоволені у зв'язку з недостатністю майна, вважати погашеними.

4. Провадження по справі припинити.

5. Зобов'язати ліквідатора - Грибахо С.В. представити повідомлення в державний орган з питань банкрутства про завершення ліквідаційної процедури боржника - Фермерського господарства „Василек” (97540, Сімферопольський район, с. Роднікове, вул. 40-річчя Перемоги, б.13, кв. 18; ідентифікаційний код 22311054).


Ухвалу направити на адресу:

- кредитора;

- боржника;

- ліквідатора – Грибахо С.В., (м.Сімферополь, вул..Дм.Ульянова, 6);

- Державний комітет зі статистиці Автономної Республіки Крим;

- Державному реєстратору Сімферопольської районної державної адміністрації;

- Кримського регіонального управління з питань банкрутства, (м.Сімферополь, вул. Київська, 81, каб.401).


Суддя Господарського суду

Автономної Республіки Крим Привалова А.В.