Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 6966-2008

Дата ухвалення рішення:
10.11.2008
Зареєстровано:
24.11.2008
Cуддя:
Гайворонський В.І.
Оприлюднено:
05.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Автономної Республіки Крим
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

Автономна Республіка Крим, 95003, м.Сімферополь, вул.Р.Люксембург/Речна, 29/11, к. 303

УХВАЛА

 

 

10.11.2008

Справа №2-17/6966-2008

За заявою кредитора ДПІ в м. Ялта, м. Ялта

до боржника СПД ОСОБА_1, м. Ялта

про порушення справи про банкрутство

  Суддя В.І. Гайворонський  

  П Р Е Д С Т А В Н И К И:

Від кредитора  -   не з'явився

Від боржника - не з'явився

Сутність спору: Кредитор звернувся до Господарського суду АРК з заявою про  порушення справи про банкрутство  у відношенні боржника, у зв'язку з заборгованістю  у відповідності зі ст. 52 Закону України “Про відновлення  платоспроможності  боржника  або  визнання його банкрутом”.

  Постановою ГС АРК від 07.07.2008 року боржник визнаний банкрутом. До боржника застосована  судова процедура банкрутства - ліквідація. Відкрита ліквідаційна процедура  в справі про банкрутство відсутнього боржника з урахуванням особливостей банкрутства, передбаченого ст. 52 ЗУ “Про відновлення  платоспроможності  боржника  або визнання його банкрутом”. Ліквідатором боржника призначено старшого державного податкового ревізора - інспектора відділу погашення прострочених податкових зобов'язань ДПІ у м.Ялта Назарова Д.В. (м.Ялта, вул. Васильєва, 16), згідно  п. 2 ст. 52  Закону України  “Про відновлення  платоспроможності  боржника  або  визнання його банкрутом”.

 Згідно з Наказом ДПІ в м. Ялта від 08.09.2008 року за № 541, ліквідатором боржника призначено головного податкового ревізора-інспектора відділу погашення прострочених податкових зобов'язань ДПІ у м. Ялта  Мустафаєва Р.З.

До суду  від ліквідатора поступив звіт і ліквідаційний баланс банкрута.

Розглянувши матеріали справи, дослідивши представлені докази, заслухавши пояснення ліквідатора, суд - 

ВСТАНОВИВ:

Постанова Господарського суду АРК від 07.07.2008 року  не оскаржена, вступила в законну силу, у зв'язку з чим у суду немає підстав не приймати до уваги викладені в ній обставини.

Ліквідатором банкрута здійснювалися необхідні дії, пов'язані з реалізацією ліквідаційної процедури.

Ліквідатором складений та представлений суду звіт та ліквідаційний баланс банкрута.

У результаті розгляду заяв  кредиторів про грошові вимоги до боржника ліквідатором складений реєстр вимог кредиторів, у який включені наступні кредитори:

-   Державна податкова інспекція в  м. Ялта  (98600, м. Ялта, вул. Васильєва 16; інн  ЗКПО 23192025)  на  суму  7081,41 грн.

Згідно представленого звіту ліквідатора та матеріалам справи майно у банкрута відсутнє, фінансово-господарську діяльність  боржник не здійснює, у зв'язку з чим він підлягає ліквідації.

Суд, розглянувши звіт ліквідатора, вважає за можливе затвердити звіт та ліквідаційний баланс боржника, завершити ліквідаційну процедуру   банкрута.

  Враховуючи викладене, а також керуючись ст. 32, п. 6 ст. 40 Закону України  “Про відновлення  платоспроможності  боржника  або визнання його банкрутом”, ст. 86 ГПК України, суд -

  УХВАЛИВ:

1.   Замінити  ліквідатора  банкрута старшого державного податкового ревізора - інспектора відділу погашення прострочених податкових зобов'язань ДПІ у м. Ялта Назарова Д.В. на  ліквідатора головного податкового ревізора-інспектора ДПІ у м.Ялта  Мустафаєва Р.З.

2.   Затвердити звіт і ліквідаційний баланс ліквідатора   Мустафаєва Р.З.

3.   Банкрута - Суб'єкта підприємницької діяльності  ОСОБА_1  (АДРЕСА_1, ідентифікаційний код НОМЕР_1 ) - ліквідувати, виключивши його з Єдиного Державного реєстру  юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

4.   Вимоги всіх кредиторів, не задоволені у зв'язку з недостатністю майна, вважати погашеними.

5.   Провадження по справі припинити.

Суддя Господарського суду

Автономної Республіки Крим   Гайворонський В.І.