Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 6373-2008

Дата ухвалення рішення:
16.12.2008
Зареєстровано:
05.01.2009
Cуддя:
Білоглазова І.К.
Оприлюднено:
05.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Автономної Республіки Крим
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ


Автономна Республіка Крим, 95003, м.Сімферополь, вул.Р.Люксембург/Речна, 29/11, к. 109УХВАЛА


16.12.2008

Справа №2-4/6373-2008


За заявою кредитора Державної податкової інспекції у м. Феодосії АР Крим (м. Феодосія, вул. Кримська, 82-В)

до боржника ТОВ «Феодосійський інноваційний центр» (м. Феодосія, с. Берегове, вул. Чорноморська,33).

про визнання банкрутом.

Суддя ГС АР Крим І. К. Бєлоглазова

ПРЕДСТАВНИКИ:

Від ініціюючого кредитора – представник не з’явився.

Від боржника – представник не з’явився.

Ліквідатор – Мітавська В.В.


Суть спору:

Державна податкова інспекція у м. Феодосії АР Крим, м. Феодосія, звернулася до господарського суду АР Крим з заявою про визнання ТОВ «Феодосійський інноваційний центр», м. Феодосія, банкрутом в порядку ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Постановою ГС АР Крим від 12.08.2008 року ТОВ «Феодосійський інноваційний центр» визнано банкрутом та відкрито у відношенні нього ліквідаційну процедуру. Ліквідатором було призначено старшого державного податкового ревізора-інспектора відділу погашення прострочених податкових зобов’язань ДПІ у м. Феодосії АР Крим Мітавську В. В.

До господарського суду надійшли звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс ТОВ «Феодосійський інноваційний центр», м. Феодосія. Ліквідатор просить затвердити звіт та ліквідаційний баланс боржника.

З наданого звіту вбачається, що ліквідатором в порядку ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» були направлені письмові повідомлення Управлінню ПФУ в м. Феодосія АР Крим, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, Феодосійському міському центру зайнятості, Феодосійській міській виконавчій дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності в АР Крим, про визнання господарським судом відсутнього боржника ТОВ «Феодосійський інноваційний центр», м. Феодосія, банкрутом.

З наданих установами відповідей вбачається, що підприємство має заборгованість перед Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності м. Феодосія, Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві м. Феодосія, Феодосійським центром зайнятості, Управління ПФУ у м. Феодосія

Таким чином, до реєстру кредиторів були включені вимоги ДПІ у м. Феодосія у розмірі 106 926,61 грн. (58 167,00 грн. – третя черга, 48 759,61 грн. – шоста черга), Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності м. Феодосія у розмірі 309,98 грн. ( друга черга) Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань м. Феодосія у розмірі 80,00 грн. ( друга черга), Феодосійського центру зайнятості у розмірі 204,08 грн. (друг черга), Управління ПФУ у м. Феодосії у розмірі 635,80 грн.( друга черга)

Ліквідатором майно боржника, на яке може бути звернено стягнення, не виявлено.

Непогашеними залишилися кредиторські вимоги всіх кредиторів включених до реєстру вимог кредиторів ТОВ «Феодосійський інноваційний центр», м. Феодосія

Відповідно до частини 6 ст. 31 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» № 2343-XII від 14.05.1992 р. з подальшими змінами та доповненнями, вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Ліквідатором складений і представлений суду ліквідаційний баланс з документами, передбаченими частиною 1 ст. 32 Закону України «Про відновлення платоспроможності божника або визнання його банкрутом».

Присутній у судовому засіданні ліквідатор висловився за затвердження звіту і ліквідаційного балансу боржника.

Розглянувши звіт ліквідатора, суд вважає за можливе затвердити звіт та ліквідаційний баланс, завершити ліквідаційну процедуру ТОВ «Феодосійський інноваційний центр», м. Феодосія.

На підставі викладено, керуючись ст. 32, п. 6 ст. 40 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. 86 ГПК України, суд –

УХВАЛИВ :

1. Затвердити звіт ліквідатора – Мітавської В. В. і ліквідаційний баланс ТОВ «Феодосійський інноваційний центр» (м. Феодосія, с. берегове, вул. Чорноморська,33 , ЄДРПОУ 32294381).

2. Вимоги кредиторів, не задоволені за недостатністю майна банкрута, вважати погашеними.

3. Банкрута – ТОВ «Феодосійський інноваційний центр» (. Феодосія, с. берегове, вул. Чорноморська,33 , ЄДРПОУ 32294381) - ліквідувати, виключивши з Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України та з Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб – підприємців.

4. Провадження у справі № 2-4\6373-2008 про визнання банкрутом ТОВ «Феодосійський інноваційний центр» (. Феодосія, с. берегове, вул. Чорноморська,33 , ЄДРПОУ 32294381) припинити.


Ухвалу направити: кредитору, боржнику, ліквідатору Мітавській В. В. (98112, АР Крим, м. Феодосія, вул. Кримська, 82-В), Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності м. Феодосія (98105, АР Крим, м. Феодосія, Сімферопольське шосе, 41а), Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань м. Феодосія (98100, АР Крим, м. Феодосія, вул. Куйбишева, 28-А), Феодосійському центру зайнятості (98100, АР Крим, м. Феодосія, вул. Войкова, 46), Управління ПФУ у м. Феодосія, ( м. Феодосія, вул. Войкова,44), Кримському управлінню з питань банкрутства (м. Сімферополь, вул. Київська, 81, оф. 401), Феодосійському міському суду ( 98100, АР Крим, м. Феодосія, вул. Свердлова, 1), ДВС у м. Феодосія (98100, АР Крим, м. Феодосія, вул. Земська, 10), державному реєстратору (Виконкому Феодосійської міської Ради (98100, АР Крим, м. Феодосія, вул. К. Лібкнехта, 4) для внесення в Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису про відповідне судове рішення.Суддя Господарського суду

Автономної Республіки Крим Білоглазова І.К.