Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 5783-2008

Дата ухвалення рішення:
16.12.2008
Зареєстровано:
05.01.2009
Cуддя:
Ловягіна Ю.Ю.
Оприлюднено:
05.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Автономної Республіки Крим
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ


Автономна Республіка Крим, 95003, м.Сімферополь, вул.Р.Люксембург/Речна, 29/11, к. 305УХВАЛА


16.12.2008

Справа №2-30/5783-2008


За заявою кредитора Державної податкової інспекції у м. Сімферополь, м. Сімферополь, вул. М. Залки, 1\9.

До боржника Суб’єкта підприємницької діяльності Штейнікова Андрія Миколайовича, м. Сімферополь, вул. Бітумная, 126.

Про порушення справи про банкротство.

Суддя Ловягіна Ю.Ю.

П Р Е Д С Т А В Н И К И :


Від кредитора – Ліквідатора – Радченко, дов. у справі.

Від боржника – не з'явився.


Суть спору: кредитор - Державної податкової інспекції у м. Сімферополь, м. Сімферополь звернувся до господарського суду АРК із заявою про порушення справи про банкрутство у відношенні боржника Суб’єкта підприємницької діяльності Штейнікова Андрія Миколайовича, м. Сімферополь, згідно зі ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Постановою господарського суду АР Крим від 23.06.2008р. боржника - Суб’єкт підприємницької діяльності Штейніков Андрій Миколайович, м. Сімферополь визнано банкрутом, відкрита процедура ліквідації строком на чотири місяці до 23.10.2008р., ліквідатором боржника призначено головного державного податкового інспектора відділу погашення прострочених податкових зобов'язань ДПІ у м. Сімферополі – Радченко Олександра Петровича (м. Сімферополь, вул. М. Залки, 1\9). Суд зобов’язав ліквідатора скласти й представити в строк до 20.10.2008р. на затвердження звіт про виконану роботу та ліквідаційний баланс.

Ухвалою суду від 21.10.2008р. продовжено строк ліквідаційної процедури на два місяця до 24.12.2008р. із збереженням повноважень ліквідатора. Суд зобов’язав ліквідатора скласти й представити в строк до 24.12.2008р. на затвердження звіт про виконану роботу та ліквідаційний баланс.

25 листопада 2008 року на адресу суду від ліквідатора поступив звіт і ліквідаційний баланс банкрута.

Розглянувши матеріали справи, дослідивши представлені докази, заслухавши пояснення кредитора, суд -

ВСТАНОВИВ:


Постанова господарського суду АРК від 23.06.2008 року не оскаржена, набрала законної сили, у зв’язку з чим у суду немає підстав не приймати до уваги викладені в ній обставини.

Ліквідатором банкрута здійснювалися необхідні дії, пов’язані із проведенням ліквідаційної процедури.

З наданого звіту вбачається, що ліквідатором в порядку ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» про визнання господарським судом відсутнього боржника – Суб’єкта підприємницької діяльності Штейнікова Андрія Миколайовича, м. Сімферополь банкрутом були направлені запити до Фінансового управління в Залізничному районі м. Сімферополя, ПФ в Залізничному районі м. Сімферополя, Сімферопольського міського центру зайнятості, відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, відділення фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в м. Сімферополь, КРУ ЗАТ КБ «Приватбанк», Сімферопольського міського управління земельних ресурсів, МРЕО ДАІ м. Сімферополя, відділу оперативного контролю ДПІ, Залізничного ВДВС Сімферопольського МУЮ АРК.

У результаті розгляду заяв кредиторів про грошові вимоги до боржника ліквідатором складений реєстр вимог кредиторів, у який включені наступні кредитори:

- ДПІ м. Сімферополь (м. Сімферополь, вул.. М.Залки, 1\9) на суму 1440,00 грн. – претензії та 807,09 грн. - пеня;

- КРУ ЗАТ КБ «Приватбанк» (м. Сімферополь, вул. Героїв Аджимушкая, 1)на суму 10,36 грн.

Під час розгляду справи та здійснення ліквідатором своїх повноважень по ліквідації боржника майно, на яке може бути звернено стягнення, не виявлено.

Таким чином, непогашеними залишилися кредиторські вимоги кредиторів включених до реєстру вимог кредиторів Суб’єкта підприємницької діяльності Штейнікова Андрія Миколайовича, м. Сімферополь у сумі 2257,45 грн.

Відповідно до частини 6 ст. 31 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» № 2343-XII від 14.05.1992 р. з подальшими змінами та доповненнями, вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Суд, розглянувши звіт ліквідатора, вважає за можливе затвердити звіт та ліквідаційний баланс боржника, завершити ліквідаційну процедуру банкрута.

Пунктом 6 ст. 40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” передбачено, що господарський суд припиняє провадження у справі про банкрутство, якщо затверджено звіт ліквідатора.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 32, п. 6 ст. 40, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 86 ГПК України, суд –

УХВАЛИВ:

1. Затвердити звіт і ліквідаційний баланс ліквідатора - Радченко Олександра Петровича.

2. Банкрута – Суб’єкта підприємницької діяльності Штейнікова Андрія Миколайовича, м. Сімферополь, вул. Бітумная, 126, Інд.код 2600820198) – ліквідувати, виключивши його з Єдиного Державного реєстру підприємств та організацій України.

3. Вимоги всіх кредиторів, не задоволені у зв’язку з недостатністю майна, вважати погашеними.

4. Провадження по справі припинити.


Суддя Господарського суду

Автономної Республіки Крим Ловягіна Ю.Ю.