Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 5927-2008

Дата ухвалення рішення:
19.12.2008
Зареєстровано:
05.01.2009
Cуддя:
Білоглазова І.К.
Оприлюднено:
05.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Автономної Республіки Крим
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ


Автономна Республіка Крим, 95003, м.Сімферополь, вул.Р.Люксембург/Речна, 29/11, к. 104УХВАЛА


19.12.2008

Справа №2-4/5927-2008


За заявою кредитора Управління ПФУ в Кіровському р-ні. (смт. Кировське, вул. Р.Люксембург,20)

до боржника Комунального підприємства Кіровського «Райсількомунгосп», (Кіровський район, с. Кіровське, вул. Заводська,4 )

про визнання банкрутом.

Суддя ГС АР Крим І. К. Бєлоглазова

ПРЕДСТАВНИКИ:

Від кредиторів – представник не з’явився

Від боржника – представник не з’явився.

Ліквідатор – не з’явився.


Суть спору: Управління ПФУ в Кіровському районні, звернулось до господарського суду АР Крим з заявою про Комунального підприємства Кіровського «Райсількомунгосп», банкрутом в порядку ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Постановою господарського суду АР Крим від 09.06.2008 року Комунального підприємства Кіровського «Райсількомунгосп», визнано банкрутом та відкрито щодо нього ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено Гучек О.І.

Ухвалою ГС АРК від 02.12.08р суд замінив ліквідатора на арбітражного керуючого Трубо Р.Т.

До господарського суду АР Крим надійшов звіт ліквідатора Комунального підприємства Кіровського «Райсількомунгосп», та ліквідаційний баланс боржника.

З наданого звіту вбачається, що ліквідатором в порядку ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» були направлені письмові повідомлення Кіровському районному відділенню виконавчій дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Відділенню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в смт. Кіровське, Кіровському районному центру зайнятості, Кіровському районному управлінню юстиції, ДПІ в Кіровському районі, Кіровському РЄС про визнання господарським судом відсутнього боржника – Комунального підприємства Кіровського «Райсількомунгосп», банкрутом.

Згідно з відповідями вище зазначених установ Комунальне підприємство Кіровський «Райсількомунгосп», с. Кіровське, має заборгованість перед Відділенням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в смт. Кіровське у розмірі 305,37 грн., Кіровським РЄС у розмірі 37 459,99 грн.

Заборгованість перед ініціюючим кредитором складає 1 791,07 грн.

Таким чином до реєстру кредиторів були включені вимоги :

Друга черга

Управління ПФУ в Кіровському районі – 24,00 грн.

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в смт. Кіровське – 305,37 грн.

Четверта черга

Кіровський РЄС – 37 459,99 грн.

Шоста черга

Управління ПФУ у Кіровському районі – 1767,07 грн.

Ліквідатором майно боржника, на яке може бути звернено стягнення, не виявлено.

Непогашеними залишилися кредиторські вимоги Управління ПФУ в Кіровському районі, Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в смт. Кіровське, Кіровський РЄС.

Відповідно до частини 6 ст. 31 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Ліквідатором складений і представлений суду ліквідаційний баланс з документами, передбаченими частиною 1 ст. 32 Закону України «Про відновлення платоспроможності божника або визнання його банкрутом».

Розглянувши звіт ліквідатора, суд вважає за можливе затвердити звіт та ліквідаційний баланс, завершити ліквідаційну процедуру Комунального підприємства Кіровського «Райсількомунгосп».

На підставі викладено, керуючись ст. 32, п. 6 ст. 40 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. 86 ГПК України, суд –

УХВАЛИВ :

1. Затвердити звіт ліквідатора Трубо Р.Т, і ліквідаційний баланс Комунального підприємства Кіровського «Райсількомунгосп»,( Кіровський район , с. Кіровське, вул. Заводська,4, ОКПО 31179774).

2. Вимоги кредиторів, не задоволені за недостатністю майна банкрута, вважати погашеними.

3. Банкрута - Комунальне підприємство Кіровській «Райсількомунгосп» (Кіровський район , с. Кіровське, вул. Заводська,4 ОКПО 31179774) - ліквідувати, виключивши з Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України та з Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб – підприємців.

4. Провадження у справі № 2-4\5927-2008 про визнання банкрутом Комунального підприємства Кіровського «Райсількомунгосп», (Кіровський район , с. Кіровське, вул. вул. Заводська,4 ОКПО 31179774) припинити.

Ухвалу направити рекомендованою кореспонденцією: кредитору, боржнику, ліквідатору Трубо Р.Т. (м. Феодосія, Гарнаєва,9), Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування (с.м.т Кіровське, вул. Фрунзе,54) Кіровське РЕС (с.м.т Кіровське, вул. Фрунзе,49), Кіровський районній центр зайнятості(с.м.т Кіровський, вул.. Р.Люксембург,10А), Кримському управлінню з питань банкрутства (м. Сімферополь, вул. Київська, 81, оф. 401), ДВС Кіровського РУЮ АР Крим (97300, АР Крим, Кіровський район, смт. Кіровське, вул. Р. Люксембург, 26А), Кіровському районному суду (97300, АР Крим, Кіровський район, смт. Кіровське, вул. Р. Люксембург, 27), державному реєстратору (Кіровська районна державна адміністрація АР Крим – 97300, АР Крим, Кіровський район, смт. Кіровське, вул. Р. Люксембург, 39) для внесення в Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису про відповідне судове рішення.


Суддя Господарського суду

Автономної Республіки Крим Білоглазова І.К.