Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-21/266

Дата ухвалення рішення:
28.11.2008
Зареєстровано:
05.01.2009
Cуддя:
Скапровська І.М.
Оприлюднено:
05.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Івано-Франківської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

Івано-Франківської області

вул.Шевченка 16, м.Івано-Франківськ, 76000, тел. 2-57-62

ПОСТАНОВА

про визнання банкрутом

28 листопада 2008 р.

Справа № Б-21/266

Господарський суд Івано-Франківської області в складі : Cудді Скапровської Ірини Михайлівни при секретарі судового засідання Чверенчук Романї Романівни розглянувши матеріали справи за заявою кредитора : ДПІ в м. Івано-Франківську вул. Незалежності , 20 , м. Івано-Франківськ , 76000 про визнання боржника : ТОВ «Гран -Імпекс»вул. І. Макуха , 2 , м. Івано-Франківськ ( код 32873142)- банкрутом

Представники:

Від ДПІ в м. Івано-Франківську: Ковтун Н.О., довірність № 40175/10-039 від 09.07.2008р.

Від ДПІ в м. Івано-Франківську: Бордейчук Б.Р., довіреність № 63354/10/24-150 від 10.11.08р.

Від ВАТ банк "Фінанси та кредит": Федоришин Андрій Володимирович, довіреність №3376/08 від03.07.08р.

Від УПФУ в м. Івано-Франківську: Муц Є.Г., довіреність № 2301/06 від 25.12.07р, Розпорядник майна - Ловас В. О.

Представник боржника в судове засідання не з"явився, хоча був присутній у судовому засіданні 25.11.2008р. в якому оголошено перерву до 28.11.2008р. до 15 :00 год.


Суть : ДПІ в м. Івано-Франківську вул. Незалежності , 20 , м. Івано-Франківськ , 76000 звернулась до господарського суду Івано - Франіквської області із заявою про визнання боржника : ТОВ «Гран -Імпекс»вул. І. Макуха , 2 , м. Івано-Франківськ ( код 32873142)- банкрутом.

Розглянувши матеріали справи , заслухавши розпорядника майна та представників кредиторів, суд

в с т а н о в и в:


Ухвалою господарського суду від 11.12.07р порушено провадження по справі № Б-21/266 про банкрутство ТОВ «Гран -Імпекс»вул. І. Макуха , 2 , м. Івано-Франківськ за ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Постановою суду від 20.12.07р. боржника ТОВ «Гран -Імпекс»вул. І. Макуха , 2 , м. Івано-Франківськ визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Ліквідатором призначено арбітражного керуючого Ловас В. О. Цією ж постановою визначено строк ліквідаційної процедури .

В процесі проведення ліквідаційної процедури виявлено майно відсутнього боржника, в зв"язку з чим ліквідатором Ловас В. О. подано суду клопотання про припинення ліквідаційної процедури і переходу до загального порядку провадження у справі про банкрутство.

Господарським судом 04. 04. 2008р. винесено ухвалу суду про припинення процедури ліквідації боржника ТОВ «Гран -Імпекс»вул. І. Макуха , 2 , м. Івано-Франківськ та перейдено до загальних судових процедур в справі про банкрутство.

Справу призначено до розгляду в підготовчому засіданні на 22.04.08р.

Ухвалою від 22.04.08р. зобов"язано розпорядника майна - Ловаса В. О. у десятиденний строк подати до офіційних друкованих органів оголошення про порушення справи про банкрутство .

З метою виявлення всіх кредиторів і можливих санаторів у газеті "Голос України" № 97 23.05.2008р. розміщено оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство боржника.

Ухвалою суду від 21. 07. 2008р. - затверджено реєстр вимог кредиторів та зобов"язано розпорядника майна провести загальні збори кредиторів.

Відповідно до вимог Закону утворено комітет кредиторів до компетенції якого належить прийняти рішення про:

- вибори голови комітету;

- скликання зборів кредиторів;

- підготовку та укладення мирової угоди;

- внесення пропозицій господарському суду щодо продовження або скорочення строку процедур розпорядження майном боржника чи санації боржника;

- звернення до господарського суду з клопотанням про відкриття процедури санації, визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, припинення повноважень арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) та про призначення нового арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), надання згоди на укладення арбітражним керуючим значних угод боржника чи угод боржника, щодо яких є заінтересованість.

В ухвалі суду за наслідками підготовчого засідання, засідання суду на якому буде винесено ухвалу про санацію боржника чи про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури чи про припинення провадження у справі про банкрутство призначено на 22.07.2008р.

14.08.2008р. на виконання рішення комітет кредиторів, арбітражний керуючий звернувся до суду з клопотаннями про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.

Розгляд справи призначено на 02.09.2008р., однак розгляд справи , за клопотанням голови комітету кредиторів відкладено.

12.11.2008р. Голова комітету кредиторів подав клопотання про відкладення розгляду справи в зв"язку з можливістю укладення мирової угоди.

Розглянувши мирову угоду , суд встановив , що мирова угода не укладена у відповідності до вимог ст. 35 Закону , оскільки кредитор - ДПІ в м. Івано-

Франківську вимоги, якого забезпечені заставою, про що свідчить витяг про реєстрацію в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна , не висловив письмову згоду на укладення мирової угоди .

Розгляд справи відкладенно та зобов"язано комітет коредиторів прийняте рішення щодо наступних судових процедур у справі, оскільки засідання суду , на якому має бути винесена ухвала про санацію , повинно відбутися не пізніще 6 місяців після дати проведення підготовчого засідання.

Підготовче засідання суду відбулось 22.04.2008р.

28.11.08р на виконання рішення комітету кредиторів розпорядником майна подано клопотання про перехід до ліквідаційної процедури та про призначення ліквідатором арбітражного керуючого Ловаса Василя Олексійовича (ліцензія серія АБ № 397155 вул. Гетьмана Мазепи, 59/22 м.Івано-Франківськ),

Розпорядник майна в судовому засіданні підтримав клопотання про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, повідомив, суд, що рішення комітету кредиторів прийнято на основі аналізу фінансово- майнового статусу боржника, оскільки інші процедури відновлення платоспроможності боржника та часткове чи повне погашення грошових вимог кредиторів є не можливим, оскільки звернень про санацію боржника чи пропозицій щодо укладання мирової угоди у відповідності до Закону України " Про відновлення платоспроможності або визнання його банкрутом " на адресу арбітражного керуючого, комітету кредиторів не надходило. .

Дослідивши матеріали справи та протокол засідання комітету кредиторів, заслухавши представника ініціюючого кредитора , суд приходить до висновку , що вони відповідають вимогам визначеним ст. 16 ЗУ " Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", тому клопотання про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури підлягає задоволенню з призначенням ліквідатора.

У відповідності до п. 3ст. 23 ЗУ "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" опублікування відомостей про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури , здійснюється ліквідатором у офіційних друкованих органах за рахунок банкрута у п"ятиденний строк з дня прийняття постанови про визнання боржника банкрутом.

Враховуючи вищенаведене ,ТОВ " Гран - Імпекс " - слід визнати банкрутом, відкрити ліквідаційну процедуру , призначити ліквідатором - Ловаса Василя Олексійовича (ліцензія серія АБ № 397155 вул. Гетьмана Мазепи, 59/22 м. Івано-Франківськ), припинити процедуру розпорядження майном боржника .

Керуючись ст. 16, 22, 23 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" , 65, 86 ГПК України суд -

Постановив:


1. Визнати банкрутом ТОВ «Гран -Імпекс»вул. І. Макуха , 2 , м. Івано-Франківськ ( код 32873142)

2. Припинити процедуру розпорядження майном , відкрити ліквідаційну процедуру у даній справі строком на шість місяців з дня прийняття даної постанови та призначити ліквідатором боржника - арбітражного керуючого Ловаса Василя Олексійовича (ліцензія серія АБ № 397155 вул. Гетьмана Мазепи, 59/22 м. Івано-Франківськ),

3. Ліквідатору Ловасу О. В. до офіційних друкованих органів у п"ятиденний строк за рахунок банкрута оголошення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури. Газетне оголошення має містити найменування та інші реквізити боржника , визнаного банкрутом; найменування господарського суду , в провадженні якого знаходиться справа про банкрутство ; дату прийняття постанови і відкриття ліквідаційної процедури ; відомості про ліквідатора . Докази розміщення оголошення оголошення подати суду .

4. Ліквідатору подати до 23.05.2009р. звіт та ліквідаційний баланс .

5. Розгляд справи призначити на 23.05.2009р. на 10 :00 год.

6. Ліквідатору Ловасу В. О. повідомити про дату судового засідання по затвердженню ліквідаційного балансу всіх встановлених ним кредиторів та подати суду докази повідомлення зазначених кредиторів.

7. Постанову направити боржнику; Івано-Франківському відділу з питань банкрутсттва м.Івано-Франківськ, вул.С.Стрільців,15; 2. ліквідатору боржника Ловасу Василю Олексійовичу (вул.Галицька,149/2-Б, м.Івано-Франківськ), 3. філії Прикарпатське РУ ВАТ Банк " Фінанси і кредит" , м. Івано - Франківськ , вул. Галицька , 85, 4. Відділенню виконавчої дирекції ФСС від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Івано- Франківську , м. Івано - Франківськ , вул. Мазепи, 27 Б , 5. Івано - Франківському обласному відділенню Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності ,м. Івано - Франківськ , вул. Мельника , 11, 6. Івано - Франківському обласному центру зайнятості, м. Івано - Франківськ, вул. Деповська , 89а , 7. Управлінню пенсійного фонду України в м. Івано- Франківську, вул.Незалежності,44, 8. Державній податковій інспекцію в м Івано - Франківську , м. Івано - Франківськ , вул. Незалежності , 20


Суддя Скапровська Ірина Михайлівна


Виготовлено в АС "Діловодство суду"

Г. Р. КіндратСудовий реєстр по справі Б-21/266

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
20793849 Ухвала 26.12.2011 Скапровська І. М. Господарський суд Івано-Франківської області Господарське
19364809 Ухвала 28.10.2011 Скапровська І. М. Господарський суд Івано-Франківської області Господарське
17663459 Ухвала 09.08.2011 Скапровська І. М. Господарський суд Івано-Франківської області Господарське
17324884 Ухвала 01.08.2011 Скапровська І. М. Господарський суд Івано-Франківської області Господарське
14417743 Ухвала 15.03.2011 Скапровська І. М. Господарський суд Івано-Франківської області Господарське
12323741 Ухвала 17.11.2010 Скапровська І. М. Господарський суд Івано-Франківської області Господарське
12086293 Ухвала 05.11.2010 Скапровська І. М. Господарський суд Івано-Франківської області Господарське
11548547 Ухвала 05.10.2010 Скапровська І. М. Господарський суд Івано-Франківської області Господарське
10758027 Ухвала 09.08.2010 Скапровська І. М. Господарський суд Івано-Франківської області Господарське
10008081 Ухвала 14.06.2010 Скапровська І. М. Господарський суд Івано-Франківської області Господарське
6974829 Ухвала 03.12.2009 Скапровська І. М. Господарський суд Івано-Франківської області Господарське
4218361 Ухвала 22.07.2009 Скапровська І.М. Господарський суд Івано-Франківської області Господарське
4017411 Ухвала 02.07.2009 Скапровська І.М. Господарський суд Івано-Франківської області Господарське
3874840 Ухвала 17.06.2009 Скапровська І.М. Господарський суд Івано-Франківської області Господарське
3752470 Ухвала 26.05.2009 Скапровська І.М. Господарський суд Івано-Франківської області Господарське
3752469 Ухвала 25.05.2009 Скапровська І.М. Господарський суд Івано-Франківської області Господарське
3471139 Ухвала 13.04.2009 Міщенко П.K. Вищий господарський суд України Господарське
2946457 Постанова 10.02.2009 Михалюк О.В. Львівський апеляційний господарський суд Господарське
2868706 Ухвала 23.01.2009 Михалюк О.В. Львівський апеляційний господарський суд Господарське
2623252 Постанова 28.11.2008 Скапровська І.М. Господарський суд Івано-Франківської області Господарське
2321506 Ухвала 12.11.2008 Скапровська І.М. Господарський суд Івано-Франківської області Господарське
2109115 Ухвала 24.09.2008 Скапровська І.М. Господарський суд Івано-Франківської області Господарське
1986984 Ухвала 02.09.2008 Скапровська І.М. Господарський суд Івано-Франківської області Господарське
1944537 Ухвала 15.08.2008 Скапровська І.М. Господарський суд Івано-Франківської області Господарське
3676496 Ухвала 21.07.2008 Скапровська І.М. Господарський суд Івано-Франківської області Господарське
1846916 Ухвала 11.07.2008 Скапровська І.М. Господарський суд Івано-Франківської області Господарське
1773864 Ухвала 03.07.2008 Скапровська І.М. Господарський суд Івано-Франківської області Господарське
1631578 Ухвала 22.04.2008 Скапровська І.М. Господарський суд Івано-Франківської області Господарське
1554210 Ухвала 04.04.2008 Скапровська І.М. Господарський суд Івано-Франківської області Господарське
1267890 Постанова 20.12.2007 Скапровська І.М. Господарський суд Івано-Франківської області Господарське
1200714 Ухвала 11.12.2007 Скапровська І.М. Господарський суд Івано-Франківської області Господарське