Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 10/115-06

Дата ухвалення рішення:
18.12.2008
Зареєстровано:
05.01.2009
Cуддя:
Даценко М.В.
Оприлюднено:
05.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Вінницької області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 66-03-00, 66-11-31, http://vn.arbitr.gov.ua

_______


У Х В А Л А


18 грудня 2008 р. Справа № 10/115-06


за заявою :1 Акціонерного комерційного агропромислового банку "Україна" в особі Вінницької дирекції банку "Україна" 21018, м. Вінниця, вул. Пирогова, 29, код 09302441 2. Відкрите акціонерне товариство "Акціонерна компанія Вінницяобленерго" в особі структурної одиниці "Барські електричні мережі" 23006, с. Балки Барського району Вінницької області, вул. Заводська, 4, код 2551018

до:Сільськогосподарського відкритого акціонерного товариства ім. Фрунзе 23008, с. Окладне Барського району Вінницької області, код 5527657

про визнання банкрутом


Головуючий суддя Даценко М.В.

При секретарі судового засідання Паламарчук А. В.

За участю представників:

Арбітражний керуючий - Вознякевич Н. І.;

УПФУ у Барському районі - Бондаренко В.М., за дор.;

Барська МДПІ - Зеленська З. М., за дор.;

Барський районний центр зайнятості - Бартащюк Ю. А., за дор.


В С Т А Н О В И В :


До суду надійшов лист № 184 від 12.08.08р.сільського голови Балківської сільської ради Барського району Вінницької області в якому сільський голова повідомляє суд, що станом на 12.08.2008 року ліквідатором СВАТ ім. Фрунзе не передано на баланс територіальної громади приміщення котельні, водонапірної башні, приміщення контори, що багаторічні насадження СВАт ім. Фрунзе які були списані загальними зборами з балансу банкрута реалізовані ліквідатором СВАТ ім. Фрунзе, що арбітражний керуючий Вознякевич Н. І. не склала опис майна банкрута.

Ухвалою суду від 02.10.2008 року лист призначено до розгляду в судовому засіданні на 29.10.08р.

Листом №240 від 29.10.2008 р. (вх. канцелярії суду 11901) сільський голова Балківської сільської ради Барського району просить повідомити як продано багаторічні насадження СВАТ ім. Фрунзе с. Окладне Барського району ( з подальшим використанням чи на ліквідацію).

Ліквідатор СВАТ ім. Фрунзе арбітражний керуючий Вознякевич Н. І. в поясненнях на скаргу в судовому засіданні проти заявленого заперечує посилаючись на те, що вона діяла відповідно до чинного законодавства - провела інвентаризацію майнових активів банкрута, безоплатно передала Балківській сільській раді незавершене будівництво школи, памятник загиблим воїнам, 16 - квартирний житловий будинок, незавершене будівництво газопроводу, дві кімнати фельшерсько-акушерського пункту, башню "Рожновського" в підтвердження подала докази.

Решта майнових активів банкрута реалізовувалась як ліквідаційна маса банкрута.

Розглянувши матеріли справи, заслухавши пояснення сільського голови Балківської сільської ради, ліквідатора СВАТ ім. Фрунзе суд встановив, що 16.06.06р. господарським судом Вінницької області порушено провадження у справі №10/115-06 про банкрутство Сільськогосподарського відкритого акціонерного товариства ім. Фрунзе за заявою АК АБ“Україна” в особі Вінницької дирекції банку “Україна” та ВАТ ”Акціонерна компанія “Вінницяобленерго” в особі структурної одиниці "Барські електричні мережі".

17.07.06р. відбулося підготовче засідання, на якому було визнано безспірні вимоги АК АБ “Україна” в особі Вінницької дирекції банку “Україна” в розмірі 67785,05грн. та ВАТ ”Акціонерна компанія “Вінницяобленерго” в особі структурної одиниці “Барські електричні мережі “ в розмірі 51007,15грн. та зобов'язано заявників подати оголошення про порушення справи про банкрутство в газету.

29.07.2006р. в газеті „Голос України” №139 опубліковано оголошення про порушення справи про банкрутство.

17.10.2006р. відбулось попереднє засідання, на якому затверджено реєстр вимог кредиторів по справі №10/115-06 про банкрутство СВАТ ім. Фрунзе, складений арбітражним керуючим Вознякевич Н.І.

Постановою господарського суду Вінницької області від 20.11.2006р. СВАТ ім. Фрунзе с. Окладне Барського району визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Вознякевич Н.І.

Відповідно до ст. 25 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ліквідатор з дня його призначення на ряду з іншими здійснює такі повноваження - приймає до свого відання майно боржника, здійснює інвентаризацію та оцінку майна банкрута згідно з законодавством, реалізує майно банкрута для задоволення вимог, включених до реєстру вимог кредиторів згідно зі статтею 31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Ст. 26 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" встановлено, що усі види майнових активів (майно та майнові права) банкрута, які належать йому на праві власності або повного господарського відання на дату відкриття ліквідаційної процедури та виявлені в ході ліквідаційної процедури, включаються до складу ліквідаційної маси, за винятком об'єктів житлового фонду, в тому числі гуртожитків, дитячих дошкільних закладів та об'єктів комунальної інфраструктури, які в разі банкрутства підприємства передаються в порядку, встановленому законодавством, до комунальної власності відповідних територіальних громад без додаткових умов і фінансуються в установленому порядку.

Наданими ліквідатором документами стверджується, що ліквідатор виконує вимоги закону, однак станом на 29.10.2008 року ліквідатором не надано письмових пояснень, доказів щодо передачі (реалізації) "Артезіанських кол.", "Водогону" які згідно переліку майна №03-16/2580 від 15.09.2005 року передані до статутного фонду СВАТ ім. Фрунзе, а тому ухвалою суду від 29.10.2008 року зобов"язано ліквідатора надати до суду письмові пояснення, докази щодо реалізації (передачі) майнових активів банкрута (котельні, артезіанських колодязів, водогону).

Ліквідатора СВАТ ім. Фрунзе також зобов"язано надати сільському голові Балківської сільської ради інформацію щодо реалізації багаторічних насаджень СВАТ ім. Фрунзе.

Станом на 18.12.2008 року ліквідатор СВАТ ім. Фрунзе письмові пояснення, доказів щодо реалізації (передачі) водогону та надання інформації голові Балківської сільської ради щодо реалізації багаторічних насаджень СВАТ ім. Фрунзе суду не надав.

Враховуючи викладене розгляд звіту ліквідатора слід призначити на 22.01.2009 року.

Керуючись ст. ст. 22, 24, 30 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ст. ст. 86,115 ГПК України, -

У Х В А Л И В :


Продовжити строк ліквідаційної процедури Сільськогосподарське відкрите акціонерне товариство ім. Фрунзе, код ЄДРПОУ 05527657 до 31.01.2009 року.

Призначити звіт ліквідатора про виконану роботу по справі на 16год. 22.01.2009 року.

Явку в судове засідання членів комутету кредиторів та ліквідатора визнати обов'язковою.

Зобов'язати ліквідатора надати належно оформлений звіт про виконану роботу по справі , в якому відобразити :

- показники виявлених кредиторів ( в тому числі поточних) з сумами вимог;

- показники виявленої ліквідаційної маси банкрута (дані її інвентаризації - інвентаризаційні описи, їх номери дати вартість майна тощо, в тому числі дебіторської заборгованості, житлового фонду - гуртожитків, дитячих дошкільних закладів, об'єктів комунальної інфраструктури з посиланням на докази щодо передачі їх до комунальної власності відповідних територіальних громад);

- показники оцінки майна банкрута (висновок оцінювача про вартість об'єкта оцінки тощо).

- показники реалізації об'єктів ліквідаційної маси з посиланням на укладені договори купівлі-продажу та акти приймання-передачі майна;

- показники розподілення коштів 1-6 черг відповідно до ст. 31 Закону України „Про відновлення платоспроможності або визнання його банкрутом” з посиланням на документи, які підтверджують погашення.

- показники не задоволених вимог конкурсних та поточних кредиторів.

До звіту додати - докази про виконану роботу:

- докази щодо наявності майна банкрута на день відкриття ліквідаційної процедури, (інвентаризаційні описи),

- висновки оцінювачів про вартість об'єктів оцінки;

- договори купівлі-продажу та акти приймання-передачі майна;

- докази погашення вимог першої черги, а саме:

а) вимоги, забезпечені заставою;

б) виплата вихідної допомоги звільненим працівникам банкрута, у тому числі відшкодування кредиту, отриманого на ці цілі;

г) витрати, пов'язані з провадженням у справі про банкрутство в господарському суді та роботою ліквідаційної комісії, у тому числі:

витрати на оплату державного мита, витрати на інформаційно - технічне забезпечення судового процесу, витрати заявника на публікацію оголошення про порушення справи про банкрутство, витрати на публікацію в офіційних друкованих органах інформації про порядок продажу майна банкрута, витрати арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), пов'язані з утриманням і збереженням майнових активів банкрута,

витрати на оплату праці арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора);

- документи, які підтверджують погашення вимог кредиторів, в тому числі зарплати, поточних вимог;

- реєстр вимог кредиторів з даними про розміри погашених вимог кредиторів;

- докази про передачу майна до комунальної власності;

- докази щодо списання майнових активів банкрута тощо.

Докази надати - оригінали для огляду в судове засідання, належно завірені копії з звітом та ліквідаційним балансом банкрута до 22.01.2009 року через канцелярію суду.

Надати сільському голові Балківської сільської ради інформацію щодо реалізації багаторічних насаджень СВАТ ім. Фрунзе.

Надати суду письмові пояснення, докази щодо реалізації (передачі) майнових активів банкрута (водогону).

Ухвалу направити кредиторам (Відділення Виконавчої дирекції ФСС від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Барському районі м.Бар вул.Пролетарського,3; Управління ПФУ у Барському районі м.Бар пл.Пам'яті.17; Барський районний центр зайнятості м.Бар вул. Островського 2/1 ; Барська МДПІ м.Бар вул.К.Маркса,5/2 ; Прокурору Ленінського р-ну м. Вінниці; Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку Вінницької територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку м. Вінниця вул.Хмельницьке шоссе,7; АК “Україна” в особі Вінницької дирекції банку “Україна” м. Вінниця вул.Пирогова,29; Ват" акціонерна компанія “Вінницяобленерго” в особі структурної одиниці “Барські електричні мережі” вул.Заводська,4 с. Балки Барського району Вінницької області), сільському голові Балківської сільської ради Барського району Вінницької області (23006, с. Балки вул. Леніна,36) та арбітражному керуючому (ліквідатору) Вознякевич Н. І. рекомендованим листом.


Суддя Даценко М.В.віддрук. 11 прим.:

1 - до справи, 2 - ліквідатору Вознякевич Н.І., 3- Відділенню Виконавчої дирекції ФСС від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Барському районі;4- Управління ПФУ у Барському районі; 5- Барський районний центр зайнятості; 6- Барська МДПІ; 7- Прокурору Ленінського р-ну м. Вінниці; 8-Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку Вінницької територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку;9- АК АБ“Україна” в особі Вінницької дирекції банку “Україна” ; 10- ВАТ”Акціонерна компанія “Вінницяобленерго” в особі структурної одиниці “Барські електричні мережі”, 11- сільському голові Балківської сільської ради Барського району Вінницької області.

з оригіналом згідно

секретар судового засідання Паламарчук А.В.


Судовий реєстр по справі 10/115-06

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
3874598 Ухвала 16.06.2009 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
3667360 Ухвала 21.05.2009 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
3584283 Ухвала 23.04.2009 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
3309318 Ухвала 26.03.2009 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
3138608 Ухвала 03.03.2009 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
2864302 Ухвала 22.01.2009 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
2622880 Ухвала 18.12.2008 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
2279454 Ухвала 29.10.2008 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
2155357 Ухвала 02.10.2008 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
1908921 Ухвала 12.08.2008 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
1791954 Ухвала 07.07.2008 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
1791955 Ухвала 02.07.2008 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
1773057 Ухвала 26.06.2008 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
1752490 Ухвала 05.06.2008 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
1553596 Ухвала 15.04.2008 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
1504268 Ухвала 18.03.2008 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
10738697 Ухвала 20.02.2008 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
10737576 Ухвала 06.02.2008 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
1307097 Ухвала 24.01.2008 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
1322178 Ухвала 24.01.2008 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
1186940 Ухвала 04.12.2007 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
1307106 Ухвала 16.10.2007 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
954286 Ухвала 06.09.2007 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
1307109 Ухвала 19.04.2007 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
1307108 Ухвала 30.03.2007 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
1307107 Ухвала 27.03.2007 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
1307101 Ухвала 27.02.2007 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
1341595 Ухвала 06.02.2007 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
327553 Ухвала 13.12.2006 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
327554 Ухвала 13.12.2006 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
1307100 Постанова 20.11.2006 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
1341594 Ухвала 13.11.2006 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
1307099 Ухвала 17.10.2006 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
94397 Рішення 15.08.2006 Бровченко І.О. Господарський суд Харківської області Господарське
70693 Рішення 18.07.2006 Александрова Л.І. Господарський суд Херсонської області Господарське
46821 Ухвала 17.07.2006 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське
1307102 Ухвала 20.06.2006 Даценко М.В. Господарський суд Вінницької області Господарське