Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 4040-2008

Дата ухвалення рішення:
04.11.2008
Зареєстровано:
24.11.2008
Cуддя:
Білоглазова І.К.
Оприлюднено:
05.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Автономної Республіки Крим
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

Автономна Республіка Крим, 95003, м.Сімферополь, вул.Р.Люксембург/Речна, 29/11, к. 109

УХВАЛА

 

 

04.11.2008

Справа №2-4/4040-2008

За заявою кредитора Управління Пенсійного фонду України в м. Керч АР Крим (АДРЕСА_2)

до боржника СПД ОСОБА_1(АДРЕСА_1 )

про визнання банкрутом.

Суддя ГС АР Крим І. К. Бєлоглазова

ПРЕДСТАВНИКИ:

Від ініціюючого кредитора - представник не з'явився

Від боржника -представник  не з'явився.

Ліквідатор - не з'явився.

Суть спору:

Управління Пенсійного фонду України в м. Керч АР Крим, м. Керч, звернулось до господарського суду АР Крим з заявою про визнання СПД ОСОБА_1, м. Керч, банкрутом в порядку ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Постановою господарського суду АР Крим від 13.05.2008 р. боржник був визнаний банкрутом. До боржника застосована судова процедура банкрутства ліквідація. Строк ліквідації встановлений 4 місяця. Ліквідатором призначено начальника юридичного відділу Управління Пенсійного фонду України в м. Керч АР Крим Бойко Людмилу Миколаївну.

Строк ліквідаційної процедури  продовжувався .

До господарського суду надійшов звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс СПД ОСОБА_1, м. Керч.

Зі звіту вбачається, що ліквідатором у порядку ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» були направлені письмові повідомлення ДПІ у м. Керч, Керченській міській виконавчій дирекції відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності,  Відділенню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасного випадку і професійного захворювання України у м. Керч, Керченському міському центру зайнятості, про визнання  господарським судом відсутнього боржника СПД Семака Л.І.  , м. Керч, банкрутом.

З наданих установами відповідей вбачається, що СПД ОСОБА_1. , м. Керч не має перед ними заборгованості.

Заборгованість перед ініціюючим кредитором Управлінням Пенсійного фонду України в м. Керчі  складає  355,44 грн.

У ході ліквідаційної процедури майно та активи боржника, на які може бути звернено стягнення, не виявлені.

Непогашеними залишилися кредиторські вимоги Управління Пенсійного фонду України в м. Керчі  у розмірі 355,44 грн.

Відповідно до частини 6 ст. 31 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Ліквідатором складений і представлений суду ліквідаційний баланс з документами, передбаченими частиною 1 ст. 32 Закону України «Про відновлення платоспроможності божника або визнання його банкрутом».

Розглянувши звіт ліквідатора, суд вважає за можливе затвердити звіт та ліквідаційний баланс, завершити ліквідаційну процедуру СПД ОСОБА_1, м. Керч.

  На підставі викладено, керуючись ст. 32, п. 6 ст. 40 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. 86 ГПК України, суд -

УХВАЛИВ :

1.   Затвердити звіт ліквідатора Бойко Л. М. і ліквідаційний баланс СПД ОСОБА_1, м. Керч .

2.   Вимоги кредиторів, не задоволені за недостатністю майна банкрута, вважати погашеними.

3.   Банкрута - СПД ОСОБА_1( АДРЕСА_1ідентифікаційний код НОМЕР_1) - ліквідувати, виключивши з Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України та з Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб - підприємців.

4.   Провадження у справі № 2-4/4040-2008 про визнання банкрутом СПД ОСОБА_1, (АДРЕСА_1 ідентифікаційний код НОМЕР_1 ) припинити.

Ухвалу направити рекомендованою кореспонденцією: кредитору, боржнику, ліквідатору Бойко Л. М. (АДРЕСА_2 ), Кримському управлінню з питань банкрутства (м. Сімферополь, вул. Київська, 81, оф. 401), ДВС  у м. Керч (98300, АР Крим, м. Керч, вул. Кірова, 5), Керченському міському суду АР Крим ( 98300, АР Крим, м. Керч, вул. Сведлова, 4), державному реєстратору ( Виконавчий комітет Керченської міської Ради - (98300, АР Крим, м. Керч, вул. Кірова, 17) для внесення в Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису про відповідне судове рішення.

Суддя Господарського суду

Автономної Республіки Крим   Білоглазова І.К.