Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 02-08/610

Дата ухвалення рішення:
17.12.2008
Зареєстровано:
22.12.2008
Cуддя:
Деревінська Л.В.
Оприлюднено:
24.12.2008
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Кіровоградської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ С У Д
Кіровоградської області

У Х В А Л А

17.12.08 р. № 02-08/610


Суддя господарського суду Кіровоградської області Деревінська Л.В., розглянувши заяву

кредитора - управління Пенсійного фонду України в Долинському районі, м. Долинська Кіровоградської області

до боржника - Долинського міського водопровідного господарства, м. Долинська Кіровоградської області

про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника,-


ВСТАНОВИВ:


Управлінням Пенсійного фонду України в Долинському районі подано заяву про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника Долинського міського водопровідного господарства.

Згідно п. 2 ч. 2 ст. 54 Господарського процесуального кодексу України позовна заява повинна містити найменування (для юридичних осіб) або ім’я (прізвище, ім’я та по батькові за його наявності для фізичних осіб) сторін, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання (для фізичних осіб), ідентифікаційні коди суб’єкта господарської діяльності за їх наявності (для юридичних осіб) або індивідуальні ідентифікаційні номери за їх наявності (для фізичних осіб - платників податків).

Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 7 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі - Закон) заява про порушення справи про банкрутство повинна містити найменування ... боржника, його поштову адресу.

В порушення вище зазначених норм заявником у заяві про порушення справи про банкрутство не вказано повну назву боржника згідно правоустановчих документів та ідентифікаційний код згідно свідоцтва про державну реєстрацію, що додаються до позовної заяви.

Відповідно до довідки ЄДРПОУ від 18.03.08р. Долинське міське водопровідне господарство (міськводоканал) має ідентифікаційний код - 23897263.

Крім того, у відповідності до пункту 2 частини 1 статті 57 Господарського процесуального кодексу України до позовної заяви додаються документи, які підтверджують відправлення відповідачеві копії позовної заяви і доданих до неї документів.

Проте, Пенсійним фондом до заяви про порушення справи про банкрутство не додано оригінал квитанції. Незасвідчена належним чином та неякісна для читання копія квитанції не є доказом направлення позовної заяви.

Тому на підставі п. 2 ч. 1 ст. 9 Закону, ст. 4-1, п. 2, 6 ч. 1 ст. 63 ГПК України заява кредитора і додані до неї документи підлягають поверненню без розгляду.

Керуючись, п. 2 ч. 1 ст. 9 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 4-1, п. п. 2, 6 ч. 1 ст. 63, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суддя,-


УХВАЛИВ:

Заяву № 146/07-27 від 10.12.2008р. (вх. № 4104/300 від 15.12.2008р.) управління Пенсійного фонду України в Долинському районі про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника Долинського міського водопровідного господарства на 4 аркушах, додані до неї матеріали на 19 аркушах та поштовий конверт, повернути без розгляду.


Суддя