Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б40/108-08

Дата ухвалення рішення:
16.12.2008
Зареєстровано:
22.12.2008
Cуддя:
Садиліна О.Є.
Оприлюднено:
23.12.2008
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Дніпропетровської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

16.12.08 р.


Справа № Б40/108-08

За заявою Центральної МДПІ, м. Кривий Ріг Дніпропетровської області

до боржника закритого акціонерного товариства „Техпромпостач”, м. Кривий Ріг Дніпропетровської області, вул. Бикова, 12

у справі про банкрутство

Суддя Камша Н.М.


Представники сторін:

від кредитора - Курочкіна І. С. – представник Центральної МДПІ, дов. №5979/К/100

від 13.03.2008 р.;

від боржника - не з'явився;


СУТЬ СПРАВИ:


Провадження у справі про банкрутство закритого акціонерного товариства „Техпромпостач”, м. Кривий Ріг Дніпропетровської області ( далі - боржник) порушено 04.12.08 року за заявою кредитора відповідно до процедури, передбаченої статтею 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом"(далі –Закон).

Підставою для звернення до суду із заявою про порушення провадження у справі вказано те, що боржник має перед кредитором безспірну заборгованість по податковому боргу у розмірі 931 113,64 грн. , яка не сплачена.

За даними кредитора боржник відсутній за місцезнаходженням.

Представник боржника у судове засідання не з'явився, відзиву на заяву та витребуваних документів не подав.

Вивчивши матеріали справи, заслухавши пояснення представника кредитора, господарський суд встановив наступне.

Згідно зі ст.52 Закону у разі, якщо громадянин-підприємець-боржник або керівні органи боржника-юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від його вимог до боржника та строку виконання зобов’язань.

Господарський суд у двотижневий строк з дня винесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника виносить постанову про визнання відсутнього боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і призначає ліквідатором ініціюючого кредитора за згодою останнього.

Заборгованість боржника перед кредитором підтверджується матеріалами справи, доказів її погашення боржником не надано.

В підтвердження відсутності керівних органів боржника–юридичної особи за місцезнаходженням кредитором подано довідку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб- підприємців №2571429 від 13.11.08 р., згідно якої 14.05.08 р. до реєстру внесено запис щодо відсутності юридичної особи за місцезнаходженням .

Згоду на призначення ліквідатором по даній справі надано арбітражним керуючим Селевком Д.О., кандидатура якого запропонована ініціюючим кредитором.

Враховуючи викладене, господарський суд прийшов до висновку про необхідність визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури строком на 1 рік, призначення ліквідатором арбітражного керуючого Селевка Д. О., ліцензія АБ №271538.

Ліквідатора слід зобов’язати:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всіх відомих йому кредиторів відсутнього боржника, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону.

Після завершення заходів ліквідаційної процедури ліквідатор має подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.

Керуючись ст.ст. 22-32, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, господарський суд, -


ПОСТАНОВИВ:


Визнатизакрите акціонерне товариство „Техпромпостач”, м. Кривий Ріг Дніпропетровської області, вул. Бикова, 12 код ЄДРПОУ 23650700 - банкрутом.

Відкрити ліквідаційну процедуру у справі строком на 1 рік, до 16.12.09 .

Ліквідатором закритого акціонерного товариства „Техпромпостач”, м. Кривий Ріг Дніпропетровської області, вул. Бикова, 12 призначити арбітражного керуючого Селевко Дмитро Олексійовича, ліцензія АБ №271538 від 21.11.2005 р., ідентифікаційний №2852306377, адреса для листування: 50027, м. Кривий Ріг Дніпропетровської області, а/с 1230.

Зобов’язати ліквідатора:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всіх відомих йому кредиторів банкрута, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону;

- після завершення заходів ліквідаційної процедури подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.


Суддя Н.М. Камша

Судовий реєстр по справі Б40/108-08

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
2559153 Постанова 16.12.2008 Садиліна О.Є. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2559013 Ухвала 04.12.2008 Садиліна О.Є. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське