Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 04-05/42-84-9б

Дата ухвалення рішення:
04.12.2008
Зареєстровано:
22.12.2008
Cуддя:
Попов О.В.
Оприлюднено:
23.12.2008
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Донецької області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

У Х В А Л А

ПРО ПОВЕРНЕННЯ ЗАЯВИ ПРО БАНКРУТСТВО

04.12.08р. № 04-05/42-84-9б

за заявою кредитора (заявника) Костянтинівської об’єднаної державної податкової інспекції

до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю „Укрпромбуд” м.Костянтинівка

про визнання банкрутом.


Суддя О.В. Попов.


Костянтинівська об’єднана державна податкова інспекція звернулася із заявою до господарського суду Донецької області про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника - Товариства з обмеженою відповідальністю „Укрпромбуд” м.Костянтинівка за процедурою, передбаченою ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (надалі – Закон).

В обґрунтування заявлених вимог кредитор посилається на наявність заборгованості Товариства з обмеженою відповідальністю „Укрпромбуд” м.Костянтинівка в сумі 362,91 грн., відсутність керівних органів боржника за місцезнаходженням підприємства, ненадання звітності до органів ДПІ більш одного року.

Ст. 7 Закону передбачає загальні вимоги до змісту та оформлення заяв кредиторів та боржника про порушення справ про банкрутство. Вказані вимоги обов`язкові також при подачі заяв про банкрутство окремих категорій суб`єктів підприємницької діяльності з врахуванням особливостей, передбачених розділом IV закону.

Згідно п. 1 ст. 7 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” заява кредитора повинна містити поштову адресу боржника.

П. 11 ст. 7 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” передбачає, що кредитор зобов'язаний при поданні заяви про порушення справи про банкрутство надіслати боржнику копії заяви та доданих до неї документів.

У поданій заяві в реквізитах сторін адресою боржника вказано: м.Костянтинівка, вул. Калініна, 36/152. Дана адреса також вказана в опису вкладення рекомендований лист на ім’я Товариства з обмеженою відповідальністю „Укрпромбуд” м.Костянтинівка.

Проте, відповідно до доданих до заяви довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців станом на 21.11.2008р., довідки №01-02-09/189 з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) та свідоцтва серії А00 № 291930 про державну реєстрацію юридичної особи, місцезнаходженням боржника значиться: м.Костянтинівка, вул. Калініна, 56/152.

Належного обґрунтування вказаної у заяві адреси боржника заявником не надано.

Згідно п. 1 ст. 9 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” суддя повертає заяву про порушення справи про банкрутство і додані до неї документи без розгляду з підстав, передбачених ст. 63 Господарського процесуального кодексу України з урахуванням вимог цього Закону.

Таким чином, суд дійшов висновку про відсутність у заві про порушення провадження по справі належної чином підтвердженої адреси боржника та, відповідно, доказів направлення боржнику копії заяви та доданих до неї документів, що, відповідно до ст. 9 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, є підставою для повернення заяви без розгляду.

Керуючись ст.63 ГПК України, ст.1, ч1 ст.7, ст.9, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, господарський суд


У Х В А Л И В :


Заяву Костянтинівської об’єднаної державної податкової інспекції про порушення справи про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю „Укрпромбуд” м.Костянтинівка з доданими до неї документами повернути без розгляду.


Додаток: заява з додатками.
Суддя Попов О.В.Вик. тел.

Надруковано примірників - :

- господарському суду Донецької області,

- сторонам,