Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б15/319-08

Дата ухвалення рішення:
09.12.2008
Зареєстровано:
22.12.2008
Cуддя:
Петренко Н.Е.
Оприлюднено:
23.12.2008
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Дніпропетровської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

09.12.08 р.


Справа № Б15/319-08

За заявою Державної податкової інспекції у Жовтневому районі м. Дніпропетровська

до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "ПДО-Сервіс", м.Дніпропетровськ, вул.Набережна Перемоги, 32

про визнання банкрутом

Суддя Петренко Н.Е.


Представники сторін:

від кредитора - Авраменко О.В., представник ДПІ у Жовтневому районі, доручення № 1005/10/10-048 від 12.01.08р.

від боржника - не з'явився


СУТЬ СПРАВИ:

Провадження у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю "ПДО-Сервіс", м.Дніпропетровськ (далі - боржник) порушено 02.12.2008 року за заявою державної податкової інспекції у Жовтневому районі м. Дніпропетровська відповідно до процедури, передбаченої статтею 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі –Закон).

Підставою для звернення до суду із заявою про порушення провадження у справі вказано те, що боржник має перед кредитором безспірний податковий борг до бюджету у сумі 10 508,68 грн., який до теперішнього часу є не сплачененим.

За даними кредитора, боржником остання податкова звітність податку на додану вартість до ДПІ у Жовтневому районі м.Дніпропетровська була надана за третій квартал 2006року.

Крім того, за даними кредитора, боржник за юридичною адресою не знаходиться.

Представник боржника у судове засідання не з'явився, відзив на заяву не надав.

Вивчивши матеріали справи, господарський суд встановив наступне.

Згідно зі ст. 52 Закону у разі, якщо громадянин-підприємець-боржник або керівні органи боржника-юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від його вимог до боржника та строку виконання зобов’язань.

Господарський суд у двотижневий строк з дня винесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника виносить постанову про визнання відсутнього боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і призначає ліквідатором ініціюючого кредитора за згодою останнього.

Заборгованість боржника перед кредитором підтверджується матеріалами справи, доказів її погашення боржником не надано.


Ухвалою господарського суду від 02.12.08р. зобов'язано ініціюючого кредитора надати кандидатуру та згоду арбітражного керуючого для виконання обов'язків ліквідатора у справі, але ДПІ у Жовтневому районі кандидатуру та згоду арбітражного керуючого не надано.

Враховуючи викладене, господарський суд прийшов до висновку про необхідність визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури строком на 1 рік, призначення ліквідатором у справі ініціюючого кредитора - Державну податкову інспекцію у Жовтневому районі м. Дніпропетровська.

Ліквідатора слід зобов’язати:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всіх відомих йому кредиторів відсутнього боржника, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону.

Після завершення заходів ліквідаційної процедури ліквідатор має подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.

Виходячи з положень статті 11-1 Закону України "Про державну податкову службу в України", копію цієї постанови направити до органу державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута для розгляду питання щодо проведення позапланової перевірки своєчасності, достовірності та повноти нарахування та сплати податків та зборів (обов’язкових платежів). Матеріали за результатами перевірки направити для долучення до справи про банкрутство.

Керуючись ст.ст. 22-32, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, господарський суд, -

ПОСТАНОВИВ:


Визнати Товариство з обмеженою відповідальністю "ПДО-Сервіс", м.Дніпропетровськ, вул.Набережна Перемоги, 32 (ЄДРПОУ 25018194) - банкрутом.

Відкрити ліквідаційну процедуру у справі строком на один рік.

Ліквідатором Товариства з обмеженою відповідальністю "ПДО-Сервіс", м.Дніпропетровськ, вул.Набережна Перемоги, 32 призначити ініціюючого кредитора Державну податкову інспекцію у Жовтневому районі м. Дніпропетровська (поштова адреса: 49107, м.Дніпропетровськ, вул. Високовольтна, 24).

Зобов’язати ліквідатора:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всіх відомих йому кредиторів банкрута, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону.

Зобов’язати ліквідатора здійснювати ліквідаційну процедуру у відповідності з вимогами чинного законодавства і подати на затвердження господарського суду звіт та ліквідаційний баланс до 09.12.09 р.

СуддяН.Е. Петренко


Вик.Шевцова В.В.


Судовий реєстр по справі Б15/319-08

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
7637995 Ухвала 26.01.2010 Петренко Наталія Едуардівна Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
9004032 Ухвала 14.12.2009 Петренко Наталія Едуардівна Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2992962 Ухвала 16.02.2009 Петренко Н.Е. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2558702 Постанова 09.12.2008 Петренко Н.Е. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2558692 Ухвала 02.12.2008 Петренко Н.Е. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське