Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б26/281-08

Дата ухвалення рішення:
11.12.2008
Зареєстровано:
22.12.2008
Cуддя:
Камша Н.М.
Оприлюднено:
23.12.2008
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Дніпропетровської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

11.12.08 р.


Справа № Б26/281-08

За заявою Південної МДПІ, м. Кривий Ріг Дніпропетровської області

до боржника товариства з обмеженою відповідальністю „Мілет”, м. Кривий Ріг Дніпропетровської області

про визнання банкрутом

Суддя Камша Н.М.


Представники сторін:

від кредитора: не з’явився;

від боржника: не з’явився;


СУТЬ СПРАВИ:

Провадження у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю „Мілет”, м. Кривий Ріг Дніпропетровської області (далі - боржник) порушено 28.11.2008 року за заявою Південної МДПІ, м. Кривий Ріг Дніпропетровської області відповідно до процедури, передбаченої статтею 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі –Закон).

Підставою для звернення до суду із заявою про порушення провадження у справі вказано те, що боржник має заборгованість перед бюджетом на суму 776,31 грн., яка не сплачена.

За даними кредитора боржник відсутній за місцем знаходженням, не здійснює підприємницьку діяльність.

Представник боржника у судове засідання з’явився, відзиву на заяву та витребуваних документів не подав.

Вивчивши матеріали справи, господарський суд встановив наступне.

Згідно зі ст. 52 Закону у разі, якщо громадянин-підприємець-боржник або керівні органи боржника-юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від його вимог до боржника та строку виконання зобов’язань.

Господарський суд у двотижневий строк з дня винесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника виносить постанову про визнання відсутнього боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і призначає ліквідатором ініціюючого кредитора за згодою останнього.

Заборгованість боржника перед кредитором підтверджується матеріалами справи, доказів її погашення боржником не надано.

Відсутність підприємницької діяльності боржника підтверджується службовою запискою начальника відділу ведення та захисту податкової звітності Південної МДПІ від 26.09.08 р., згідно до якої товариство з обмеженою відповідальністю „Мілет” останню податкову звітність надавало 14.11.2007 р. –декларація з податку на додану вартість за жовтень 2007 р з нульовими значеннями.

Згідно інформації серверу УДАІ УМВС України в Дніпропетровській області, довідки КП „Криворізького бюро технічної інвентаризації”, довідки Держтехнагляду Дніпропетровської обласної державної адміністрації майно у товариства відсутнє, що може свідчити про відсутність підприємницької діяльності ТОВ „Мілет”.

Згідно довідки з Єдиного Державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців №2525817 станом на 04.11.2008 р. відносно ТОВ „Мілет”, код ЄДРПОУ 32411466, внесено інформацію щодо відсутності підтвердження відомостей про юридичну особу.

Згоду на призначення ліквідатором по даній справі надав арбітражний керуючий Селевко Дмитро Олексійович, ліцензія АБ №271538.

Враховуючи викладене, господарський суд прийшов до висновку про необхідність визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури строком на 1 рік, призначення ліквідатором арбітражного керуючого Селевко Д. О.

Ліквідатора слід зобов’язати:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всіх відомих йому кредиторів відсутнього боржника, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону.

Після завершення заходів ліквідаційної процедури ліквідатор має подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.

Керуючись ст.ст. 22-32, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, господарський суд, -


ПОСТАНОВИВ:


Визнати товариство з обмеженою відповідальністю „Мілет”, м. Кривий Ріг Дніпропетровської області , вул. Революційна, 17, (код ЄДРПОУ 32411466) банкрутом.

Відкрити ліквідаційну процедуру у справі строком на один рік, до 11.12.2009 р.

Ліквідатором товариства з обмеженою відповідальністю „Мілет”, м. Кривий Ріг Дніпропетровської області призначити арбітражного керуючого Селевко Дмитра Олексійовича, ліцензія АБ №271538 від 21.11.2005 р., ідентифікаційний №2852306377, адреса для листування: 50027, м. Кривий Ріг Дніпропетровської області, а/с 1230.

Зобов’язати ліквідатора:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всіх відомих йому кредиторів банкрута, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону;

- після завершення заходів ліквідаційної процедури подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.


СуддяН.М. КамшаСудовий реєстр по справі Б26/281-08

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
3141637 Ухвала 10.03.2009 Камша Н.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2558185 Постанова 11.12.2008 Камша Н.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2558191 Ухвала 28.11.2008 Камша Н.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське