Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б24/352-08

Дата ухвалення рішення:
04.12.2008
Зареєстровано:
22.12.2008
Cуддя:
Калиниченко Л.М.
Оприлюднено:
23.12.2008
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Дніпропетровської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

04.12.08 р.


Справа № Б24/352-08

За заявою УПФУ в м. Павлоград Дніпропетровської області

до боржника Приватного підприємства "Ельстрім", м. Павлоград (поштова адреса: вул. Садовніченко, 9/67, 51400)

про визнання банкрутом

Суддя Калиниченко Л.М.


Представники сторін:

від кредитора –Мельник В.В. дор. № 5347/01-21 від 21.10.08р.

від боржника - не з'явивсяСУТЬ СПРАВИ:

Провадження у справі про банкрутство приватного підприємства "Ельстрім", м. Павлоград, (далі - боржник) порушено 28.11.2008 року за заявою УПФУ в м. Павлоград Дніпропетровської області відповідно до процедури, передбаченої статтею 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі –Закон).

Підставою для звернення до суду із заявою про порушення провадження у справі вказано те, що боржник має перед кредитором безспірну заборгованість у сумі 51,00грн., яка не сплачена.

За даними кредитора боржник відсутній за місцезнаходженням (не здійснює підприємницьку діяльність).

Представник боржника у судове засідання не з'явився, відзив на заяву не надав.

Вивчивши матеріали справи, господарський суд встановив наступне.

Згідно зі ст. 52 Закону у разі, якщо громадянин-підприємець-боржник або керівні органи боржника-юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від його вимог до боржника та строку виконання зобов’язань.

Господарський суд у двотижневий строк з дня винесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника виносить постанову про визнання відсутнього боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і призначає ініціюючого кредитора - УПФУ в м. Павлоград Дніпропетровської області.

Заборгованість боржника перед кредитором підтверджується матеріалами справи, доказів її погашення боржником не надано.

Враховуючи викладене, господарський суд прийшов до висновку про необхідність визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури строком на 1 рік, призначення ліквідатором у справі ініціюючого кредитора - УПФУ в м. Павлоград Дніпропетровської області

З метою виявлення кредиторів, перевірки наявності грошових коштів на всіх рахунках відкритих банкрутом у банківських установах, слід зобов’язати Західно-Донбаську ОДПІ, м. Павлоград у строк до 04.01.2009 р. надати до господарського суду дані про рахунки відкриті боржником.

Ліквідатора слід зобов’язати:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всіх відомих йому кредиторів відсутнього боржника, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону.

Після завершення заходів ліквідаційної процедури ліквідатор має подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.

Виходячи з положень статті 11-1 Закону України "Про державну податкову службу в України", копію цієї постанови направити до органу державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута для розгляду питання щодо проведення позапланової перевірки своєчасності, достовірності та повноти нарахування та сплати податків та зборів (обов’язкових платежів). Матеріали за результатами перевірки направити для долучення до справи про банкрутство.

Керуючись ст.ст. 22-32, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, господарський суд, -

ПОСТАНОВИВ:


Визнати Приватне підприємство "Ельстрім", м. Павлоград (поштова адреса: вул. Садовніченко, 9/67, 51400, код ЄДРПОУ 32930687) - банкрутом.

Відкрити ліквідаційну процедуру у справі строком на один рік.

Ліквідатором Приватного підприємства "Ельстрім", м. Павлоград (поштова адреса: вул. Садовніченко, 9/67, 51400) призначити ініціюючого кредитора УПФУ в м. Павлоград Дніпропетровської області (поштова адреса: 51400,м. Павлоград, пр. Шахтобудівників, 5, код ЄДРПОУ 21928516).

Зобов’язати Західно-Донбаську ОДПІ, м. Павлоград у строк до 04.01.2009 р. надати до господарського суду дані про рахунки відкриті боржником.

Зобов’язати ліквідатора:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всіх відомих йому кредиторів банкрута, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону;

- після завершення заходів ліквідаційної процедури подати на затвердження в строк до 04.12.09р. до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.

Копію цієї постанови направити до органу державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута для розгляду питання щодо проведення позапланової перевірки своєчасності, достовірності та повноти нарахування та сплати податків та зборів (обов’язкових платежів). Матеріали за результатами перевірки направити для долучення до справи про банкрутство. р.

Суддя
Л.М. КалиниченкоСудовий реєстр по справі Б24/352-08

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
2992804 Ухвала 29.01.2009 Калиниченко Л.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2799636 Ухвала 22.01.2009 Калиниченко Л.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2558160 Постанова 04.12.2008 Калиниченко Л.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2558224 Ухвала 28.11.2008 Калиниченко Л.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське