Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б15/318-08

Дата ухвалення рішення:
04.12.2008
Зареєстровано:
22.12.2008
Cуддя:
Петренко Н.Е.
Оприлюднено:
23.12.2008
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Дніпропетровської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

04.12.08 р.


Справа № Б15/318-08

За заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Гранд Технікс", м.Дніпропетровськ

до боржника Приватного підприємства "Хольда", м.Дніпропетровськ, вул. Тернова, буд. 3-б

про визнання банкрутом

Суддя Петренко Н.Е.


Представники сторін:

від кредитора - Ромашко Р.М., представник ТОВ "Гранд Технікс", доручення № б\н від 19.11.08р.

від боржника - не з'явився

СУТЬ СПРАВИ:

Провадження у справі про банкрутство приватного підприємства "Хольда", м.Дніпропетровськ (далі - боржник) порушено 28.11.2008 року за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Гранд Технікс", м.Дніпропетровськ відповідно до процедури, передбаченої статтею 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі –Закон).

Підставою для звернення до суду із заявою про порушення провадження у справі вказано те, що боржник має перед кредитором безспірну заборгованість у сумі 161380,72грн., відповідно до договору купівлі-продажу № 09-01 від 03.01.08р., яка не сплачена.

За даними кредитора підприємство боржника знаходиться в стані припинення підприємницької діяльності, що підтверджує витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців АБ № 621846 від 06.11.2008 р.

Крім того, за даними кредитора боржник за юридичною адресою не знаходиться, відповідно до акту відсутності керівних органів боржника за юридичною адресою від 07.11.08р.

У судовому засіданні представник кредитора заявив клопотання про призначення ліквідатором у справі арбітражного керуючого Ромашко Р.М., ліцензія АВ № 158510.

Представник боржника у судове засідання не з'явився, відзив на заяву не надав.

Вивчивши матеріали справи, господарський суд встановив наступне.

Згідно зі ст. 52 Закону у разі, якщо громадянин-підприємець-боржник або керівні органи боржника-юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від його вимог до боржника та строку виконання зобов’язань.

Господарський суд у двотижневий строк з дня винесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника виносить постанову про визнання відсутнього боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і призначає ліквідатором ініціюючого кредитора за згодою останнього.

Заборгованість боржника перед кредитором підтверджується матеріалами справи, доказів її погашення боржником не надано.

Враховуючи викладене, господарський суд прийшов до висновку про необхідність визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури строком на 1 рік, призначення ліквідатором у справі арбітражного керуючого Ромашко Р.М., ліцензія АВ №158510.

З метою виявлення кредиторів, перевірки наявності грошових коштів на всіх рахунках відкритих банкрутом у банківських установах, слід зобов’язати ДПІ у Амур-Нижньодніпровському районі м.Дніпропетровська у строк до 04.01.2009 р. надати до господарського суду дані про рахунки відкриті боржником.

Ліквідатора слід зобов’язати:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всіх відомих йому кредиторів відсутнього боржника, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону.

Після завершення заходів ліквідаційної процедури ліквідатор має подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.

Виходячи з положень статті 11-1 Закону України "Про державну податкову службу в України", копію цієї постанови направити до органу державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута для розгляду питання щодо проведення позапланової перевірки своєчасності, достовірності та повноти нарахування та сплати податків та зборів (обов’язкових платежів). Матеріали за результатами перевірки направити для долучення до справи про банкрутство.

Керуючись ст.ст. 22-32, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, господарський суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Визнати Приватне підприємство "Хольда", м.Дніпропетровськ, вул. Тернова, буд.3б (ЄДРПОУ 33421957) - банкрутом.

Відкрити ліквідаційну процедуру у справі строком на один рік.

Ліквідатором Приватного підприємства "Хольда", м.Дніпропетровськ, вул. Тернова, буд. 3-б призначити арбітражного керуючого Ромашко Розу Миколаївну, ліцензія АВ №158510 (49000, м.Дніпропетровськ, вул. Московська, буд. 6, к. 301).

Зобов’язати ДПІ у Амур-Нижньодніпровському районі м.Дніпропетровська у строк до 04.01.2009 р. надати до господарського суду дані про рахунки відкриті боржником.

Зобов’язати ліквідатора:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всіх відомих йому кредиторів банкрута, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону.

Зобов’язати ліквідатора здійснювати ліквідаційну процедуру у відповідності з вимогами чинного законодавства і подати на затвердження господарського суду звіт та ліквідаційний баланс до 04.12.09 р.

Виходячи з положень статті 11-1 Закону України "Про державну податкову службу в України", копію цієї постанови направити до органу державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута для розгляду питання щодо проведення позапланової перевірки своєчасності, достовірності та повноти нарахування та сплати податків та зборів (обов’язкових платежів). Матеріали за результатами перевірки направити для долучення до справи про банкрутство.

СуддяН.Е. Петренко


Вик.Шевцова В.В.


Судовий реєстр по справі Б15/318-08

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
3141546 Ухвала 03.03.2009 Петренко Н.Е. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2992711 Ухвала 17.02.2009 Петренко Н.Е. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2799587 Ухвала 16.01.2009 Петренко Н.Е. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2557710 Постанова 04.12.2008 Петренко Н.Е. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2557713 Ухвала 28.11.2008 Петренко Н.Е. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське