Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б15/314-08

Дата ухвалення рішення:
27.11.2008
Зареєстровано:
22.12.2008
Cуддя:
Петренко Н.Е.
Оприлюднено:
23.12.2008
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Дніпропетровської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

27.11.08 р.


Справа № Б15/314-08

За заявою Приватного підприємства "ТІСНА", м.Дніпропетровськ

до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ ЮНІТ", м.Дніпропетровськ, вул.Комсомольська, буд. 1, кв. 7

про визнання банкрутом

Суддя Петренко Н.Е.


Представники сторін:

від кредитора - Палкін А.Ю., представник ПП "ТІСНА", доручення № б/н від 20.11.08р.

від боржника - не з'явився


СУТЬ СПРАВИ:

Провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ ЮНІТ", м.Дніпропетровськ (далі - боржник) порушено 24.11.2008 року за заявою Приватного підприємства "ТІСНА", м.Дніпропетровськ відповідно до процедури, передбаченої статтею 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі –Закон).

Підставою для звернення до суду із заявою про порушення провадження у справі вказано те, що боржник має перед кредитором безспірну заборгованість у сумі 142312,00грн., відповідно до договору купівлі-продажу № 30 від 12.05.08р., яка не сплачена.

За даними кредитора боржник за юридичною адресою не знаходиться, відповідно до акту про відсутність ТОВ "КОМПАНІЯ ЮНІТ" за місцезнаходженням від 14.11.08р.

Крім того, за даними кредитора підприємство боржника знаходиться в стані припинення підприємницької діяльності, що підтверджує витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців АБ № 622562 від 13.11.2008 р.

У судовому засіданні представником кредитора заявлено клопотання про призначення ліквідатором у справі ініціюючого кредитора.

Представник боржника у судове засідання не з'явився, відзив на заяву не надав.

Вивчивши матеріали справи, господарський суд встановив наступне.

Згідно зі ст. 52 Закону у разі, якщо громадянин-підприємець-боржник або керівні органи боржника-юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від його вимог до боржника та строку виконання зобов’язань.

Господарський суд у двотижневий строк з дня винесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника виносить постанову про визнання відсутнього боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і призначає ліквідатором ініціюючого кредитора за згодою останнього.

Заборгованість боржника перед кредитором підтверджується матеріалами справи, доказів її погашення боржником не надано.

Враховуючи викладене, господарський суд прийшов до висновку про необхідність визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури строком на 1 рік, призначення ліквідатором у справі ініціюючого кредитора - Приватне підприємство "ТІСНА", м.Дніпропетровськ.

З метою виявлення кредиторів, перевірки наявності грошових коштів на всіх рахунках відкритих банкрутом у банківських установах, слід зобов’язати ДПІ у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська у строк до 27.12.2008 р. надати до господарського суду дані про рахунки відкриті боржником.

Ліквідатора слід зобов’язати:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всіх відомих йому кредиторів відсутнього боржника, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону.

Після завершення заходів ліквідаційної процедури ліквідатор має подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.

Виходячи з положень статті 11-1 Закону України "Про державну податкову службу в України", копію цієї постанови направити до органу державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута для розгляду питання щодо проведення позапланової перевірки своєчасності, достовірності та повноти нарахування та сплати податків та зборів (обов’язкових платежів). Матеріали за результатами перевірки направити для долучення до справи про банкрутство.

Керуючись ст.ст. 22-32, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, господарський суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Визнати Товариство з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ ЮНІТ", м.Дніпропетровськ, вул.Комсомольська, буд. 1, кв. 7 (ЄДРПОУ 35496228) - банкрутом.

Відкрити ліквідаційну процедуру у справі строком на один рік.

Ліквідатором Товариства з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ ЮНІТ", м.Дніпропетровськ, вул.Комсомольська, буд. 1, кв. 7 призначити ініціюючого кредитора Приватне підприємство "ТІСНА" в особі директора Ковальчук Є.А. (поштова адреса:49000, м.Дніпропетровськ, ж/м Тополя-3, буд. 20, корп. 4, прим.72).

Зобов’язати ДПІ у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська у строк до 27.12.2008 р. надати до господарського суду дані про рахунки відкриті боржником.

Зобов’язати ліквідатора:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всіх відомих йому кредиторів банкрута, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону.

Зобов’язати ліквідатора здійснювати ліквідаційну процедуру у відповідності з вимогами чинного законодавства і подати на затвердження господарського суду звіт та ліквідаційний баланс до 27.11.09 р.

Виходячи з положень статті 11-1 Закону України "Про державну податкову службу в України", копію цієї постанови направити до органу державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута для розгляду питання щодо проведення позапланової перевірки своєчасності, достовірності та повноти нарахування та сплати податків та зборів (обов’язкових платежів). Матеріали за результатами перевірки направити для долучення до справи про банкрутство.

СуддяН.Е. Петренко


Вик.Шевцова В.В.


Судовий реєстр по справі Б15/314-08

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
2992594 Ухвала 27.01.2009 Петренко Н.Е. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2793413 Ухвала 20.01.2009 Петренко Н.Е. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2749727 Ухвала 09.01.2009 Петренко Н.Е. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2557392 Постанова 27.11.2008 Петренко Н.Е. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2420268 Ухвала 24.11.2008 Петренко Н.Е. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське