Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа П15/2147

Дата ухвалення рішення:
24.11.2008
Зареєстровано:
22.12.2008
Cуддя:
Петренко Н.Е.
Оприлюднено:
23.12.2008
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Дніпропетровської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про повернення заяви

24.11.08р.


Справа № П15/2147


Суддя Петренко Н.Е., розглянувши матеріали

За заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Агробудспецінвест", м.Дніпропетровськ

до Приватного підприємства "СП Агропромінвест", м.Дніпропетровськ

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:

До заяви про порушення провадження у справі про банкрутство Приватного підприємства "СП Агропромінвест", м.Дніпропетровськ ініціюючим кредитором додано витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, згідно якого боржник знаходиться за юридичною адресою.

Відповідно до вимог ст. 17 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", який набув чинності з 01.07.2004 року в Єдиному державному реєстрі містяться відомості про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу.

Відповідно до вимог ч.ч. 1,3 ст. 18 вказаного Закону, якщо відомості, які підлягають внесенню до Єдиного державного реєстру були внесені до нього, то такі відомості вважаються достовірними і можуть бути використані в спорі з третьою особою, доки до них не внесено відповідних змін. Якщо відомості, які підлягають внесенню до Єдиного державного реєстру, не були до нього внесені, вони не можуть бути використані в спорі з третьою особою.

Вказаний Закон також визначає порядок внесення до Єдиного державного реєстру записів про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням.

Виходячи з вимог ч.2 ст. 34 ГПК України, обставини справи, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватись іншими засобами доказування.

Таким чином, заявником не додано належних доказів, що підтверджують викладені в заяві обставини про відсутність боржника за місцезнаходженням.

Керуючись п.3 ст.63, ст.86 Господарського процесуального кодексу України, суд, -

УХВАЛИВ:

Повернути заяву і додані до неї документи без розгляду.

У відповідності з п. 2 ст. 8 Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" від 21.10.93 р. № 7-93 державне мито у сумі 85 грн., перераховане квитанцією № 4176.128.4 від 12.11.08, підлягає поверненню.

Додаток: 32 арк.


Суддя


Н.Е. Петренко