Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б29/265-08

Дата ухвалення рішення:
02.12.2008
Зареєстровано:
22.12.2008
Cуддя:
Полєв Д.М.
Оприлюднено:
23.12.2008
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Дніпропетровської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

02.12.08 р.


Справа № Б29/265-08

За заявою Управління Пенсійного фонду України в Центрально-Міському районі м. Кривого Рогу, м. Кривий Ріг Дніпропетровської області

до боржника Приватної середньої загальноосвітньої школи №1, м. Кривий Ріг Дніпропетровської області, вул. Пушкіна, 36а

про визнання банкрутом

Суддя Полєв Д.М.


Представники сторін:

від кредитора - представник Іванус О.А. за довіреністю № 4988/08-18 від 10.11.08р.

від боржника - не з"явився


СУТЬ СПРАВИ:

Провадження у справі про банкрутство Приватної середньої загальноосвітньої школи №1, м. Кривий Ріг Дніпропетровської області (далі - боржник) порушено 17.11.2008р. за заявою кредитора Управління Пенсійного фонду України в Центрально-Міському районі м. Кривого Рогу, м. Кривий Ріг Дніпропетровської області відповідно до процедури, передбаченої статтею 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі –Закон).

Підставою для звернення до суду із заявою про порушення провадження у справі вказано те, що боржник має перед кредитором безспірну заборгованість перед Фондом у розмірі 4246,54 грн., яка не сплачена. За даними кредитора боржник не здійснює підприємницьку діяльність.

Представник боржника у судове засідання не з’явився, відзиву на заяву та витребуваних документів не подав.

Вивчивши матеріали справи, заслухавши пояснення представника кредитора, господарський суд встановив наступне.

Згідно зі ст. 52 Закону у разі, якщо громадянин-підприємець-боржник або керівні органи боржника-юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від його вимог до боржника та строку виконання зобов’язань.

Господарський суд у двотижневий строк з дня винесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника виносить постанову про визнання відсутнього боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і призначає ліквідатором ініціюючого кредитора за згодою останнього.

Заборгованість боржника перед кредитором підтверджується матеріалами справи, доказів її погашення боржником не надано.

Відсутність підприємницької діяльності боржника підтверджується довідкою з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців станом на 15.07.2008р., якою підтверджується відсутність реєстрації боржника.

Згоду на призначення ліквідатором по даній справі надано арбітражним керуючим - Селевко Д.О., ліцензія АБ № 271538.

Враховуючи викладене, господарський суд прийшов до висновку про необхідність визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури строком на 1 рік, призначення ліквідатором Селевко Д.О., ліцензія АБ № 271538.

Ліквідатора слід зобов’язати:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всіх відомих йому кредиторів відсутнього боржника, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону

Після завершення заходів ліквідаційної процедури ліквідатор має подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.

Керуючись ст.ст. 22-32, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, господарський суд, -


ПОСТАНОВИВ:


Визнати Приватну середню загальноосвітню школу №1, м. Кривий Ріг Дніпропетровської області, вул. Пушкіна, 36а ( код ЄДРПОУ 24422993) - банкрутом.

Відкрити ліквідаційну процедуру у справі строком на один рік.

Ліквідатором Приватної середньої загальноосвітньої школи №1, м. Кривий Ріг Дніпропетровської області, вул. Пушкіна, 36а призначити арбітражного керуючого Селевко Дмитра Олексійовича, ліцензія АБ№ 271538.

З метою виявлення кредиторів, перевірки наявності грошових коштів на всіх рахунках, відкритих банкрутом, у банківських установах ДПІ м. Кривого Рогу у строк до 04.01.2009р. надати господарському суду та ліквідатора дані про рахунки, відкриті банкрутом, та наявність податкового боргу.

Зобов’язати ліквідатора:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всіх відомих йому кредиторів банкрута, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону;

- після завершення заходів ліквідаційної процедури подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс до 02.12.09 р.

СуддяД.М. Полєв


Вик. Мазан І.В.


Судовий реєстр по справі Б29/265-08

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
3752821 Ухвала 13.05.2009 Полєв Д.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
3590161 Ухвала 24.04.2009 Полєв Д.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2557032 Постанова 02.12.2008 Полєв Д.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2372506 Ухвала 17.11.2008 Полєв Д.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське