Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 5/255-Б-08

Дата ухвалення рішення:
02.12.2008
Зареєстровано:
22.12.2008
Cуддя:
Ситюк В.Г.
Оприлюднено:
23.12.2008
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Херсонської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

73000, м. Херсон, вул. Горького, 18

_______ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


"02" грудня 2008 р. Справа № 5/255-Б-08

Господарський суд Херсонської області у складі судді Ситюка В.Г., при секретарі Мальцевій О.В., розглянувши справу

за заявою: ДПІ у м.Херсоні

до: приватного підприємства "Трек-Б" м.Херсона

про визнання банкрутом

за участю представників:

від кредитора: Рейлян М.С. - гол.держ.податк.інспектор, дов. № 15464/9/10-105 від 29.12.07р.,

від боржника: не прибув,

в с т а н о в и в:


Кредитор звернувся до суду з заявою про визнання боржника, який припинив підприємницьку діяльність, банкрутом у зв'язку з наявністю податкового боргу та неспроможністю його погасити.

Представником кредитора вимоги підтримано з підстав зазначених у заяві, просить визнати боржника банкрутом і відкрити ліквідаційну процедуру, відповідно до положень ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Боржником витребувані матеріали до суду не подано, представник в засідання не з'явився.

Заслухавши представника кредитора, розглянувши матеріали справи, суд вважає вимоги кредитора такими, що підлягають задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" у разі, якщо громадянин - підприємець - боржник або керівні органи боржника - юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі неподання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від розміру його вимог до боржника та строку виконання зобов'язань.

Як вбачається з матеріалів справи, боржник - ПП "Трек-Б" є юридичною особою і суб'єктом підприємницької діяльності, код ЄДРПОУ № 32392543.

Як платник податків боржник знаходиться на обліку в ДПІ у м. Херсоні.

Заборгованість боржника по платежам до бюджету становить 282,54 грн., підтверджується актами перевірки, податковими повідомленнями-рішеннями, довідкою про суми податкового боргу.

На сплату боргу кредитором направлялися боржнику податкові вимоги, які позитивних наслідків не дали.

Згідно службової записки від 12.08.08р. та декларацій з податку на прибуток підприємства за 2007 рік та І півріччя 2008 року боржник звітує до податкової інспекції про відсутність фінансово-господарської діяльності.

Згідно довідки ДАІ від 21.01.08р., інспекції держтехнагляду від 18.01.08р. транспортні засоби за боржником не зареєстровані.

За довідкою БТІ від 27.12.07р. нерухомість за боржником не зареєстрована.

Згідно витягу з Єдиного державного реєстру станом на 25.12.07р. записи про юридичну особу в ЄДР відсутні.

Зазначені обставини свідчать про припинення боржником підприємницької діяльності, що дає підстави для визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури відповідно до положень ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Вимоги кредитора визнаються судом у повному розмірі - 282,54 грн.

Суд визнає боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і за пропозицією Херсонського обласного сектору з питань банкрутства призначає ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Калабуху Ю.І.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд, -


п о с т а н о в и в:


1.Визнати вимоги ДПІ у м. Херсоні до ПП "Трек-Б" м. Херсона у розмірі 282,54 грн.

2.Визнати приватне підприємство "Трек-Б" м.Херсона, код ЄДРПОУ № 32392543 банкрутом.

3.Відкрити ліквідаційну процедуру строком на 3 місяці і призначити ліквідатором арбітражного керуючого Калабуху Юлію Іллівну, ліцензія АВ № 347118 від 25.07.07р.

4.Ліквідатору здійснити ліквідацію банкрута і забезпечити виконання дій, передбачених ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом". Звіт та ліквідаційний баланс подати до суду.

5.Постанову надіслати кредитору, боржнику, ліквідатору, Херсонському обласному сектору з питань банкрутства, Херсонському міськвиконкому (державному реєстратору).Суддя В.Г. Ситюк