Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 5/243-Б-08

Дата ухвалення рішення:
18.12.2008
Зареєстровано:
22.12.2008
Cуддя:
Ситюк В.Г.
Оприлюднено:
23.12.2008
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Херсонської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

73000, м.Херсон, вул. Горького, 18

_______ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


"18" грудня 2008 р. Справа № 5/243-Б-08

Господарський суд Херсонської області у складі судді Ситюка В.Г., при секретарі Мальцевій О.В., розглянувши справу

за заявою: Каховської ОДПІ м.Каховка Херсонської області

до: КП "Глобус" м.Каховка Херсонської області

про визнання банкрутом

за участю представників:

від кредитора: Федченко В.В. - зав.юр.сектором, дов. у справі,

від боржника: не прибув,

в с т а н о в и в:


Кредитор звернувся до суду з заявою про визнання боржника, який припинив підприємницьку діяльність і не знаходиться за юридичною адресою, банкрутом, у зв'язку з наявністю податкового боргу та неспроможністю його погасити.

Представником кредитора вимоги підтримано з підстав зазначених у заяві, просить визнати боржника банкрутом і відкрити ліквідаційну процедуру, відповідно до положень ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Боржником витребувані матеріали до суду не подано, представник в засідання не з'явився.

Заслухавши представника кредитора, розглянувши матеріали справи, суд вважає вимоги кредитора такими, що підлягають задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" у разі, якщо громадянин - підприємець - боржник або керівні органи боржника - юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі неподання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від розміру його вимог до боржника та строку виконання зобов"язань.

Як вбачається з матеріалів справи, боржник - КП "Глобус" є юридичною особою і суб'єктом підприємницької діяльності, код ЄДРПОУ № 33342671, юридична адреса: м.Каховка, вул.Кірова, 15-А.

Як платник податків боржник знаходиться на обліку в Каховській ОДПІ.

Заборгованість боржника по платежам до бюджету становить 2331,37 грн., підтверджується довідкою про суми податкового боргу, витягом з картки особового рахунку платника податків, податковим повідомленням - рішенням, рішенням про застосування фінансових санкцій.

Прийняті кредитором заходи по отриманню заборгованості у встановленому законом порядку, наслідків не дали.

Заборгованість по податках в сумі 2435 грн. стягнена з боржника в судовому порядку. Виконавчий лист кредитором пред"явлено до виконання до державної виконавчої служби.

Постановою ДВС від 27.05.08р. виконавчий лист повернуто кредитору без виконання у зв'язку з відсутністю у боржника майна, на яке можливо звернути стягнення.

Згідно актів перевірки місцезнаходження боржника від 08.09.08р. та 24.11.08р. боржник та його керівні органи за місцезнаходженням відсутні.

Згідно довідок КП "Наш Дім" від 17.12.08р. та Каховського товариства інвалідів "Надія" від 11.12.08р. боржник за юридичною адресою: м.Каховка, вул.Кірова, 15-А не знаходиться.

Згідно довідок БТІ від 24.07.08р. та 22.09.08р. за боржником будівель не зареєстровано.

Згідно довідки ДАІ від 07.07.08р., транспортні засоби за боржником не зареєстровані.

Згідно податкових декларацій, витягів з особового рахунку боржника, довідки УПФУ в м.Каховка та Каховському районі боржник фактично звітує про відсутність підприємницької діяльності та відсутність найманих робітників.

Зазначені обставини свідчать про фактичне припинення боржником підприємницької діяльності, відсутність боржника та його керівних органів за місцезнаходженням, що дає підстави для визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури відповідно до положень ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Вимоги кредитора визнаються судом у повному розмірі - 2331,37 грн.

Суд визнає боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і за пропозицією Херсонського обласного сектору з питань банкрутства призначає ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Молоша О.І.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд,-


п о с т а н о в и в:


1.Визнати вимоги Каховської ОДПІ до КП "Глобус" м. Каховка Херсонської області у розмірі 2331,37 грн.

2.Визнати колективне підприємство "Глобус" м.Каховка Херсонської області, код ЄДРПОУ № 33342671 банкрутом.

3.Відкрити ліквідаційну процедуру строком на 3 місяці і призначити ліквідатором арбітражного керуючого Молоша Олега Івановича, ліцензія АВ № 347127 від 02.08.07р.

4.Ліквідатору забезпечити виконання вимог, передбачених ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", звіт та ліквідаційний баланс подати до суду.

5.Постанову надіслати: кредитору, боржнику, ліквідатору, Херсонському обласному сектору з питань банкрутства, ВДВС Каховського райуправління юстиції Херсонської області, Каховському міськвиконкому (державному реєстратору).


Суддя В.Г. Ситюк