Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б24/315-08

Дата ухвалення рішення:
16.12.2008
Зареєстровано:
22.12.2008
Cуддя:
Калиниченко Л.М.
Оприлюднено:
23.12.2008
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Дніпропетровської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА

16.12.08р.


Справа № Б24/315-08


За заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Мобі-Гранд", м. Дніпропетровськ

До боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "Крокус-С", м. Дніпропетровськ

про визнання банкрутом


Суддя Калиниченко Л.М.


Представники сторін:

від кредитора: не з’явився

від боржника: не з’явився


СУТЬ СПРАВИ:

Розглянувши поданий на затвердження до господарського суду звіт про результати ліквідаційної процедури оголошеного банкрутом товариства з обмеженою відповідальністю "Крокус-С", м. Дніпропетровськ та ліквідаційний баланс, господарський суд -

встановив:

За заявою кредитора ухвалою від 09.10.08р. господарським судом Дніпропетровської області порушена справа про визнання товариства з обмеженою відповідальністю "Крокус-С", м. Дніпропетровськ банкрутом.

Постановою господарського суду Дніпропетровської області від 16.10.08р. боржника визнано банкрутом, відкрита ліквідаційна процедура у справі, ліквідатором у справі призначено ініціюючого кредитора –ТОВ "Мобі-Гранд", м. Дніпропетровськ.

01.12.08р. на затвердження до господарського суду Дніпропетровської області надійшов звіт про проведену роботу з додатками та ліквідаційний баланс ліквідатора.

В результаті ліквідаційної процедури встановлена та підтверджена кредиторська заборгованість:

- ТОВ "Мобі-Гранд", м. Дніпропетровськ на суму 142709,28грн.

Майна, грошових коштів та інших активів, що належить банкруту, не виявлено, що підтверджується відповідями з : Дніпропетровське МБТІ; УДАІ в Дніпропетровській області; Іспекції Держтехнагляду; ДП «Центр державного земельного кадастру при держкомземі України».

Згідно п.6 ст.31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вимоги не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Згідно п.2 ст.32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", якщо за результатами ліквідаційного балансу після задоволення вимог кредиторів не залишилося майна, господарський суд виносить ухвалу про ліквідацію юридичної особи-банкрута.

Розглянувши звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс, суд знаходить достатньо підстав щодо затвердження ліквідаційного балансу та ліквідації юридичної особи-банкрута.

За результатами ліквідаційного балансу у банкрута відсутнє майно, тому слід прийняти рішення про ліквідацію юридичної особи банкрута.

Згідно п.6 ст.40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" провадження у справі про банкрутство підлягає припиненню, якщо затверджено звіт ліквідатора у порядку, передбаченому ст.32 цього Закону.

Керуючись ст.86 ГПК України, ст.ст.22-32, п.6 ст.40, ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд -


УХВАЛИВ:


Затвердити ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора товариства з обмеженою відповідальністю "Крокус-С", м. Дніпропетровськ.

Ліквідувати юридичну особу товариство з обмеженою відповідальністю "Крокус-С", м. Дніпропетровськ код ЄДРПОУ 35394847.


Згідно п.6 ст.31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вважати погашеними вимоги:

- ТОВ "Мобі-Гранд", м. Дніпропетровськ на суму 142709,28грн.


Припинити повноваження ліквідатора у справі № Б24/315-08 про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю "Крокус-С", м. Дніпропетровськ ініціюючого кредитора –ТОВ "Мобі-Гранд", м. Дніпропетровськ.

Провадження у справі припинити.


Згідно п.2 ст.32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" копію цієї ухвали направити органу, який здійснив державну реєстрацію юридичної особи - банкрута, та органам державної статистики для виключення юридичної особи з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, а також власнику (органу, уповноваженому управляти майном), органам державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута.Суддя


Л.М. КалиниченкоСудовий реєстр по справі Б24/315-08

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
2554844 Ухвала 16.12.2008 Калиниченко Л.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2554835 Ухвала 03.12.2008 Калиниченко Л.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2207493 Постанова 16.10.2008 Калиниченко Л.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2207572 Ухвала 09.10.2008 Калиниченко Л.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське