Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-24/182-08

Дата ухвалення рішення:
11.12.2008
Зареєстровано:
22.12.2008
Cуддя:
Плахов О.В.
Оприлюднено:
23.12.2008
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Харківської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу


"11" грудня 2008 р. Справа № Б-24/182-08

вх. № 7251/2-24


Суддя господарського суду Плахов О.В.

при секретарі судового засідання Колесан Д.О.

За участю:

представник ліквідатора - Мухін Олександр Геннадійович, дор. від 24.09.08 р.

По справі за заявою голови ліквідаційної комісії Приватного підприємства "Поліграфпрінтсервіс", с. Вільхівка

до Приватного підприємства "Поліграфпрінтсервіс", с. Вільхівка, код 34784898

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:


Ліквідатор надав суду звіт про виконану роботу по ліквідації банкрута, ліквідаційний баланс і документи, що свідчать про виконаня ліквідаційної процедури підприємства визнаного, судом банкрутом.

Розглянувши наданий суду звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс, документи що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, вислухавши пояснення представника ліквідатора, суд встановив, що після визнання Приватного підприємства "Поліграфпрінтсервіс", с.Вільхівка, код 34784898, банкрутом, призначення ліквідатора і відкриття ліквідаційної процедури, ліквідатором з метою виявлення майна, яке можна було включити до складу ліквідаційної маси здійснено інвентаризацію майнових активів. За даними інвентаризації станом на 23.09.08 р. майнових активів на підприємстві не виявлено.

Станом на час визнання банкрутом підприємство не мало інших активів, окрім дебіторської заборгованості.

З метою виявлення іншого майна та майнових прав підприємства ліквідатором було направлено запити до органів, що здійснюють його реєстрацію та облік, а саме до БТІ та органів ДАІ, а також до Харківської регіональної філії ДП „Центр державного земельного кадастру при державному комітеті України по земельних ресурсах”. Згідно отриманих відповідей у банкрута відсутні будь-які активи.

Станом на 20.09.08 р. всі працівники банкрута звільнені із займаних посад у відповідності з вимогами чинного законодавства України та з ними проведені розрахунки.

Ліквідатором здійснено дії, необхідні для набуття ним права розпорядження коштами банкрута.

До ліквідатора надійшла одна заява з грошовими вимогами до боржника від ТОВ „Прінт-Сервіс” м.Харків на суму 129268,80 грн. Дана вимога розглянута ліквідатором, визнана в повному обсязі та включена до реєстру вимог кредиторів.

Будь-які вимоги від поточних кредиторів протягом здійснення ліквідаційної процедури до ліквідатора не надходили.

Ліквідатором у встановленому законодавством порядку закрито розрахункові рахунки банкрута в банківських установах, про що надані відповідні докази.

Ліквідатором після затвердження ліквідаційного балансу підприємства до архівних установ будуть передані документи банкрута, які підлягають довгостроковому зберіганню.

Відповідно до ч. 6 ст. 31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”вважаються погашеними вимоги, не задоволені за недостатністю майна банкрута.

Не задоволені за недостатністю майна банкрута вимоги кредитора, зокрема вимоги конкурсного кредитора TOB „Прінт-Сервіс" – 129268,80 грн., вважати погашеними.

Ліквідатором печатка і штамп банкрута передані органам МВС для знищення.

Інформації стосовно відкритих виконавчих проваджень відносно підприємства банкрута від виконавчої служби не надходило.

Ліквідатор сповістив державні органи про завершення ліквідаційної процедури і зняття банкрута з обліку в зв’язку з закінченням ліквідаційної процедури.

Розглянувши наданий суду звіт про роботу ліквідатора і ліквідаційний баланс, враховуючи, що ліквідатор виконав всі роботи по ліквідації банкрута, суду надані документи, що свідчать про ліквідацію банкрута, у тому числі, ліквідаційний баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю в зв’язку з відсутністю активів, які можна було б направити на погашення кредиторської заборгованості, при таких обставинах суд вважає за необхідне затвердити ліквідаційний баланс, припинити провадження по справі і сповістити державні органи про ліквідацію банкрута.

Керуючись ст. 86 ГПК України, ст. 22-25, 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”; -


УХВАЛИВ:


Затвердити наданий суду звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс.

Ліквідувати юридичну особу – Приватне підприємство „ПОЛІГРАФПРІНТСЕРВІС”, зареєстроване харківською районною державною адміністрацією Харківської області 23.01.2007 року, номер запису 14711020000023905, код ЄДРПОУ 34784898, місцезнаходження: 62431, Харківська область, Харківський район, с. Вільхівка, вул. Молодіжна, б. 31.

Визнати вимоги кредиторів, не задоволені за недостатністю майна банкрута, погашеними.

Зобов'язати державного реєстратора провести державну реєстрацію припинення юридичної особи - банкрута, внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи та передати органам державної статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування повідомлення про проведення державної реєстрації припинення для знаття юридичної особи з обліку.

Зобов'язати державні органи, в яких знаходився на обліку банкрут, зняти з обліку Приватне підприємство „ПОЛІГРАФПРІНТСЕРВІС”, код ЄДРПОУ 34784898.

Провадження по справі припинити.

Ухвалу направити ліквідатору, TOB „Прінт-Сервіс", Харківському обласному управлінню державної статистики, для виключення юридичної особи з Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України, державному органу з питань банкрутства, державному реєстратору, ДВС Харківського району Харківської області.


Суддя Плахов О.В.


Судовий реєстр по справі Б-24/182-08

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
10911739 Ухвала 13.08.2010 Поляков Б.М. Вищий господарський суд України Господарське
2554635 Постанова 11.12.2008 Плахов О.В. Господарський суд Харківської області Господарське