Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-19/118-08

Дата ухвалення рішення:
25.11.2008
Зареєстровано:
22.12.2008
Cуддя:
Міньковський С.В.
Оприлюднено:
23.12.2008
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Харківської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу


"25" листопада 2008 р. Справа № Б-19/118-08

вх. № 5538/2-19


Суддя господарського суду Міньковський С.В.

при секретарі судового засідання Тімарєва Т.М.

за участю:

Ліквідатора - Боднара Д.Ю., дов. №174/10/24-006 від 12.01.08 р. (ДПІ у Київському районі)

По справі за заявою ДПІ у Київському районі м. Харкова

до ПП "Фірма "Торгсервіс", м. Харків

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:


Ухвалою господарського суду від 06.11.2008року суд призначив до розгляду звіт ліквідатора.

В судовому засіданні ліквідатор банкрута в особі ДПІ у Київському районі м. Харкова надав повний звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс і документи, Приватного підприємства "Фірма "Торгсервіс", м. Харків.

Розглянувши наданий суду повний звіт про роботу ліквідатора і документи, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, вислухавши пояснення ліквідатора, суд встановив, що після визнання Приватного підприємства "Фірма "Торгсервіс" м. Харків банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури (Постанова господарського суду від 05.08.2008р.) і призначення ліквідатора була проведена наступна робота по ліквідації відсутнього боржника у відповідності до положень ст.52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

В звіті ліквідатора та документах, доданих ліквідатором, виконані всі належні дії щодо банкрута, а саме: направлені відповідні запити до Комунального підприємства "Харківське міське БТІ", Управління ДАІ УМВС України, Харківської регіональної філії ДП „Центр державного земельного кадастру при державному комітеті України по земельних ресурсах”, на які отримані відповідні листи про відсутність будь-яких майнових активів у банкрута (лист №4631/2 Комунального підприємства "Харківське міське БТІ", лист №01-21-30/7941 від 06.10.2008 р. Харківській регіональній філії „Центр державного земельного кадастру при державному комітеті України по земельних ресурсах", лист №52/1-3977тз від 23.10.08 р. Управління ДАІ УМВС України ), повідомлено про визнання боржника банкрутом – Центр зайнятості у Київському районі м. Харкова, ХОВ Фонду соціального страхування України, ВВД Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Київському районі. В ході проведення ліквідаційної процедури до ліквідатора було заявлено вимоги на загальну суму 185,32грн., а саме: Центр зайнятості у Київському районі у розмірі 38,34грн., ДПІ у Київському районі у розмірі 146,98грн. були визнані та включені ліквідатором до реєстру вимог кредиторів. Ліквідатором було закрито розрахункові рахунки в установах банку (докази закриття розрахункових рахунків довідка БН з Харківського ГРУ Приватбанку, м. Харків від 18.05.2006 року, дана об’ява про недійсність печаток, штампів банкрута, відсутність засновницьких документів банкрута та будь-якої фінансово-господарської документації (газета „Город-Інформ” №96 від 18.09.2008року).

Ліквідатор виконав інші заходи по ліквідації банкрута, а саме: закрив поточні рахунки банкрута в установі банку (повідомлення про закриття розрахункових рахунків знаходиться в матеріалах справи), сповіщено відповідні державні органи про закінчення ліквідаційної процедури по банкруту, а саме: Київський районний центр зайнятості, ХОВ Фонду соціального страхування України, ВВД Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Київському районі (листи - відповіді у матеріалах справи).

В судовому засіданні ліквідатор пояснив суду, що по банкруту не проведена інвентаризація майна в зв’язку з тим, що немає ніяких доказів, які б свідчили про наявність у банкрута будь-яких активів, розрахунки з працівниками підприємства також не зроблені, в зв’язку з відсутністю у банкрута фінансово-господарської документації та активів, які б можна було направити на задоволення вимог кредиторів, у тому числі по заробітній платі.

Враховуючи, що ліквідатор виконав всі роботи по ліквідації банкрута, суду надані документи, які свідчать про ліквідацію банкрута, у тому числі ліквідаційний баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю на загальну суму 185,32грн., в зв’язку з відсутністю у банкрута будь-яких активів, які можна було б направити на погашення кредиторської заборгованості, при таких обставинах суд вважає за необхідне затвердити ліквідаційний баланс, звіт ліквідатора та припинити провадження по справі і сповістити державні органи про ліквідацію банкрута.

На підставі вищенаведеного та керуючись ст. 32,п.6.ст.40, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 86 ГПК України, суд -


УХВАЛИВ:


1. Затвердити наданий суду звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс.

2. Ліквідувати юридичну особу – Приватне підприємство "Фірма "Торгсервіс", м. Харків, код 23317679, зареєстровану рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради №320 від 15.03.1995 року, місцезнаходження: м. Харків, вул. Івана Михайленко , буд.9.

3. Провадження по справі припинити.

4. Зобов`язати державного реєстратора внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи Приватного підприємства "Фірма "Торгсервіс", та передати органам, які здійснювали облік, відповідне повідомлення про знаття юридичної особи з обліку.

5. Ухвалу направити ліквідатору, кредиторам у справі, Харківському обласному відділу з питань банкрутства, державному реєстратору, ДВС у Київському районі м. Харкова.Суддя Міньковський С.В.