Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 8643-2008

Дата ухвалення рішення:
02.12.2008
Зареєстровано:
22.12.2008
Cуддя:
Ловягіна Ю.Ю.
Оприлюднено:
23.12.2008
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Автономної Республіки Крим
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ


Автономна Республіка Крим, 95003, м.Сімферополь, вул.Р.Люксембург/Речна, 29/11, к. 305УХВАЛА


02.12.2008

Справа №2-30/8643-2008


За заявою кредитора Управління ПФУ в Сімферопольському районі м. Сімферополя АРК, м. Сімферополь, вул. Дм. Ульянова, 6.

До боржника Фермерського господарства «Червона зоря», Сімферопольський район, с. Новий мир, вул. Новомирська, 2.

Про порушення справи про банкротство.

Суддя Ловягіна Ю.Ю.


П Р Е Д С Т А В Н И К И :Від кредитора – Ліквідатора - Грібахо, представник за дов., у справі.

Від боржника – не з'явився.


Суть спору: кредитор - Управління ПФУ в Сімферопольському районі м. Сімферополя АРК, м. Сімферополь звернувся до господарського суду АРК із заявою про порушення справи про банкрутство у відношенні боржника - Фермерського господарства «Червона зоря», Сімферопольський район, с. Новий мир, згідно зі ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Постановою господарського суду АР Крим від 23.09.2008 р. Фермерське господарство «Червона зоря», Сімферопольський район, с. Новий мир визнане банкрутом та відкрито відносно боржника ліквідаційну процедуру строком на три місяці до 23.12.2008р. Призначено ліквідатора – завідуючого юридичним сектором кредитора Управління ПФУ в Сімферопольському районі м. Сімферополя АРК – Грибахо Світлану Вікторівну (м. Сімферополь, вул. Дм. Ульянова, 6). Суд зобов’язав ліквідатора представити в строк до 23.12.2008р на затвердження звіт про виконану роботу та ліквідаційний баланс боржника.

19 листопада 2008 року на адресу суду від ліквідатора поступив звіт і ліквідаційний баланс банкрута.

Представник боржника у судове засідання не з’явився, про день та час розгляду справи був сповіщений належним чином рекомендованою кореспонденцією.

Розглянувши матеріали справи, дослідивши представлені докази, заслухавши пояснення кредитора, суд -


ВСТАНОВИВ:

Постанова господарського суду АРК від 23.09.2008 року не оскаржена, вступила в законну силу, у зв’язку з чим у суду немає підстав не приймати до уваги викладені в ній обставини.

Ліквідатором банкрута здійснювалися необхідні дії, пов’язані із проведенням ліквідаційної процедури.

З наданого звіту вбачається, що ліквідатором в порядку ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» були направлені письмові повідомлення про визнання господарським судом відсутнього боржника Фермерського господарства «Червона зоря», Сімферопольський район, с. Новий мир до Сімферопольського районного центру зайнятості, Фонду соціального страхування по тимчасовій утраті працездатності в АРК, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві в Сімферопольському районі АРК, ВДВС в Сімферопольському районі АРК, ДПІ в Сімферопольському районі АРК, Сімферопольського БРТІ, Сімферопьського районного РЄО ДАІ ГУ МВС України в АРК, Сімферопольського міського управління земельних ресурсів, голови Фермерського господарства «Червона зоря», Сімферопольський район, с. Новий мир.

У результаті розгляду заяв кредиторів про грошові вимоги до боржника ліквідатором складений реєстр вимог кредиторів, у який включений кредитор:

- Управління ПФУ в Сімферопольському районі м. Сімферополя АРК (м. Сімферополь, вул. Дм. Ульянова, 6) на суму 170,00 грн.

Під час розгляду справи та здійснення ліквідатором своїх повноважень по ліквідації боржника майно, на яке може бути звернено стягнення, не виявлено.

Таким чином, непогашеними залишилися кредиторські вимоги всіх кредиторів включених до реєстру вимог кредиторів Фермерського господарства «Червона зоря», Сімферопольський район, с. Новий мир у сумі 170,00 грн.

Відповідно до частини 6 ст. 31 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Суд, розглянувши звіт ліквідатора, вважає за можливе затвердити звіт та ліквідаційний баланс боржника, завершити ліквідаційну процедуру банкрута.

Пунктом 6 ст. 40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” передбачено, що господарський суд припиняє провадження у справі про банкрутство, якщо затверджено звіт ліквідатора.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 32, п. 6 ст. 40, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 86 ГПК України, суд –УХВАЛИВ:


1. Затвердити звіт і ліквідаційний баланс ліквідатора - Грібахо Світлани Вікторівни.

2. Банкрута – Фермерське господарство «Червона зоря», Сімферопольський район, с. Новий мир, вул. Новомирська, 2 (ЄДРПОУ 22311157) – ліквідувати, виключивши його з Єдиного Державного реєстру підприємств та організацій України.

3. Вимоги всіх кредиторів, не задоволені у зв’язку з недостатністю майна, вважати погашеними.

4. Провадження по справі припинити.


Суддя Господарського суду

Автономної Республіки Крим Ловягіна Ю.Ю.