Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-39/31-08

Дата ухвалення рішення:
10.12.2008
Зареєстровано:
22.12.2008
Cуддя:
Швидкін А.О.
Оприлюднено:
23.12.2008
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Харківської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу


"10" грудня 2008 р. Справа № Б-39/31-08

вх. № 4145/2-39


Суддя господарського суду Швидкін А.О.

при секретарі судового засідання Трофименко С.В.

за участю:

ліквідатора – Чаговець Т.П. ліц. Серія АБ № 116164 від24.12.2004 р.

По справі за заявою Куп"янське комунальне підприємство "Благоустрій", м. Куп"янськ

до Куп"янське комунальне підприємство "Благоустрій", м. Куп"янськ

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:


Ліквідатор Комунального підприємства „Благоустрій” м. Куп”янськ, Чаговець Т.П. надала суду звіт про виконану роботу з ліквідації банкрута та документи, що свідчать про завершення ліквідаційної процедури банкрута.

Присутній в судовому засіданні ліквідатора пояснив, що ліквідатором були здійснені всі заходи щодо ліквідації банкрута.

Розглянувши наданий суду звіт про виконану роботу з ліквідації банкрута, документи, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, вислухавши пояснення представника ліквідатора, суд встановив, що після визнання банкрутом, призначення ліквідатора і відкриття ліквідаційної процедури ліквідатором було проведені необхідні дії з ліквідації банкрута у тому числі: надано оголошення про визнання боржника Комунальне підприємство „Благоустрій”, м. Куп”янськ банкрутом, ліквідатор закрив всі поточні рахунки банкрута в установах банку, документи довгострокового зберігання передані до архіву, печатки і штампи банкрута знешкоджені, про що суду надані відповідні довідки. Після проведення інвентаризації майна проведена його оцінка та реалізація. Показники виявленої ліквідаційної маси (дані її інвентаризації), документи, які підтверджують погашення вимог кредиторів, установчі документи банкрута в оригіналі передані суду.

На підставі вищевикладеного, враховуючи, що ліквідатор здійснив всі заходи з ліквідації банкрута, частково задовольнив вимоги кредиторів в установленій черговості, суду надані документи, що свідчать про завершення ліквідаційної процедури, у тому числі, баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю у зв’язку з відсутністю активів, які можна було б направити на погашення кредиторської заборгованості, суд вважає за необхідне затвердити звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс, ліквідувати Комунального підприємства „Благоустрій” м. Куп”янськ та припинити провадження у справі.

Керуючись ст. ст. 32, 40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 86 ГПК України, -


УХВАЛИВ:


Затвердити наданий суду звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс.

Ліквідувати юридичну особу – Комунального підприємства „Благоустрій” м. Куп”янськ, зареєстроване Виконавчим комітетом Куп”янської міської ради Харківської області №ю14751200000000133 від 29.11.2000року, код ЄДРПОУ 25863570, за адресою: Харківської області, м .Куп”янськ, вул. Фрунзе, буд.184.

Провадження у справі припинити.

Зобов’язати реєструючий орган і інші державні органи, в яких знаходився на обліку банкрут, виключити його з державних реєстрів.

Ухвалу направити ліквідатору, власнику майна банкрута, ДПІ за місцезнаходженням боржника, реєструючому органу, Харківському обласному відділу з питань банкрутства, Управлінню ПФУ у Куп‘янському районі, Куп‘янському міському центру зайнятості.Суддя Швидкін А.О.