Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-19/63-08

Дата ухвалення рішення:
02.12.2008
Зареєстровано:
22.12.2008
Cуддя:
Міньковський С.В.
Оприлюднено:
23.12.2008
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Харківської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу


"02" грудня 2008 р. Справа № Б-19/63-08

вх. № 3300/2-19


Суддя господарського суду Міньковський С.В.

при секретарі судового засідання Вострікова О.О.

За участю:

ліквідатора - представника ДПІ у Фрунзенському районі - Паточкіної М.Г.дов. №46/П/24-037 від 10.01.2008 року

Розглянувши звіт про роботу ліквідатора та наданий ліквідаційний баланс банкрута

По справі за заявою ДПІ у Фрунзенському районі м. Харкова

до Товариства з обмеженою відповідальністю Науково-виробничого підприємства "Ерл" м. Харків

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:


Ухвалою господарського суду від 04.11.2008року суд призначив до розгляду звіт ліквідатора.

В судовому засіданні ліквідатор банкрута в особі ДПІ у Фрунзенському районі м. Харкова надав повний звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс і документи Товариства з обмеженою відповідальністю Науково-виробничого підприємства "Ерл" м. Харків.

Розглянувши наданий суду повний звіт про роботу ліквідатора і документи, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, вислухавши пояснення ліквідатора, суд встановив, що після визнання Товариства з обмеженою відповідальністю Науково-виробничого підприємства "Ерл" м. Харків банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури (Постанова господарського суду від 19.05.2008року) і призначення ліквідатора була проведена наступна робота по ліквідації відсутнього боржника у відповідності до положень ст.52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

В звіті ліквідатора та документах, доданих ліквідатором, виконані всі належні дії щодо банкрута, а саме: опубліковано оголошення про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури (газета "Вечірній Харків" ), направлені відповідні запити до Комунального підприємства "Харківське міське БТІ" (отримано відповідь №4733/3 від 01.10.2008 року про відсутність зареєстрованого за банкрутом права власності на об`єкти нерухомого майна), ДАІ, Харківського регіональної філії ДП „Центр державного земельного кадастру при державному комітеті України по земельних ресурсах”, ВПМ ДПІ у Фрунзенському районі (отримано відповідь №762/26-023 від 23.10.2008 року про відсутність порушених кримінальних справ, встановити місцезнаходження оригіналів установчих документів, чекових книжок, печатки, штампу, документації підприємства в ході проведених заходів не виявилось можливим), (докази в матеріалах справи), повідомлено про визнання боржника банкрутом – Харківський міськрайонний центр зайнятості, УПФУ у Фрунзенському районі, фонд соціального страхування у Фрунзенському районі, ДВС у Фрунзенському районі м. Харкова (документи у матеріалах справи). В ході проведення ліквідаційної процедури вимоги ініціюючого кредитора до банкрута на загальну суму 6120,00грн., були визнані та включені ліквідатором до реєстру вимог кредиторів. Ліквідатором дана публікація про відсутність печатки та штампів та засновницьких документів банкрута і будь-якої фінансово-господарської документації (газета „Вечірній Харків”).

Ліквідатор виконав інші заходи по ліквідації банкрута, а саме: сповіщено відповідні державні органи про закінчення ліквідаційної процедури по банкруту, а саме: Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Фрунзенському районі, Харківське обласне відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Управління Пенсійного Фонду України у Фрунзенському районі, Харківський міськрайонний центр зайнятості (листи - відповіді у матеріалах справи).

В судовому засіданні ліквідатор пояснив суду, що по банкруту не проведена інвентаризація майна в зв’язку з тим, що немає ніяких доказів, які б свідчили про наявність у банкрута будь-яких активів.

Враховуючи, що ліквідатор виконав всі роботи по ліквідації банкрута, суду надані документи, які свідчать про ліквідацію банкрута, у тому числі ліквідаційний баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю на загальну суму 6120,00грн. в зв’язку з відсутністю у банкрута будь-яких активів, які можна було б направити на погашення кредиторської заборгованості, при таких обставинах суд вважає за необхідне затвердити ліквідаційний баланс, звіт ліквідатора та припинити провадження по справі і сповістити державні органи про ліквідацію банкрута.

На підставі вищенаведеного та керуючись ст. 32,п.6.ст.40, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 86 ГПК України,-


УХВАЛИВ:


1. Затвердити наданий суду звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс.2. Ліквідувати юридичну особу – Товариство з обмеженою відповідальністю Науково-виробничого підприємства "Ерл", зареєстроване рішенням виконкому Фрунзенської районної ради №58 від 31.03.1996 року, код - 23909032, місцезнаходження: м. Харків, Салтівське шоссе, буд.242, кв.210.

3. Провадження по справі припинити.

4. Зобов`язати державного реєстратора внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи Товариства з обмеженою відповідальністю Науково-виробничого підприємства "Ерл" м. Харків та передати органам, які здійснювали облік, відповідне повідомлення про зняття юридичної особи з обліку.

5. Ухвалу направити ліквідатору, Харківському обласному відділу з питань банкрутства, державному реєстратору, ДВС у Фрунзенському районі м. Харкова.Суддя Міньковський С.В.