Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 11/307

Дата ухвалення рішення:
10.12.2008
Зареєстровано:
22.12.2008
Cуддя:
Коваленко Н.М.
Оприлюднено:
23.12.2008
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Кіровоградської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ С У Д
Кіровоградської області
У Х В А Л А


"10" грудня 2008 р. Справа № 11/307.


Господарський суд Кіровоградської області в складі судді Коваленко Н.М. розглянув справу № 11/307 від 06.11.2007 року

за заявою кредитора - Світловодської об'єднаної державної податкової інспекції, 27501, Кіровоградська область, м. Світловодськ, вул. Леніна, 14,

до боржника - Світловодської районної дирекції кіновідеомереж, 27500, Кіровоградська область, м. Світловодськ, вул. Леніна, 43,

про банкрутство відсутнього боржника, -


ПРЕДСТАВНИКИ:


від кредитора - не викликались;

від банкрута - ліквідатор, арбітражний керуючий Драний О.В. в засідання суду не з'явився.


Розглянувши наявні матеріали справи, господарський суд, -


В С Т А Н О В И В:


Постановою від 19.03.2008 року господарський суд визнав відсутнього боржника Світловодську районну дирекцію кіновідеомереж банкрутом, відкрив ліквідаційну процедуру щодо банкрута, призначив ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Драного О.В., зобов'язав ліквідатора, арбітражного керуючого Драного О.В. подати господарському суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута, що відповідають вимогам ст. 32 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Ліквідатор подав до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута.

Відповідно до частини 1 статті 32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" господарський суд після заслуховування звіту ліквідатора та думки членів комітету кредиторів або окремих кредиторів виносить ухвалу про затвердження звіту та ліквідаційного балансу. Тому звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс підлягають розгляду у засіданні господарського суду з повідомленням всіх кредиторів про час та місце засідання суду.

Ухвалою від 08.08.2008 року господарський суд призначив до розгляду в засіданні суду 30.09.2008 року звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута. З метою всебічного та об'єктивного розгляду яких, зобов’язав ліквідатора, арбітражного керуючого Драного О.В. до засідання суду, не пізніше 25.09.2008 року, надати: відомості про підстави зняття 04.03.2008 року з обліку Світловодського ВДАІ УМВС в Кіровоградській області автомобіля марки УАЗ 330301, державний № 07130 ОН, 1987 року випуску; оригінали повідомлень направлених ліквідатором на адресу кредиторів. Явку ліквідатора, арбітражного керуючого Драного О.В. та представників кредиторів у засідання суду визнав обов’язковою.

Ліквідатор, арбітражний керуючий Драний О.В. в засідання суду 30.09.2008 року не з'явився, вимоги ухвали суду не виконав, витребувані судом докази (документи) не надав.

Ухвалою від 30.09.2008 року господарський суд розгляд звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута вiдклав до 29.10.2008 року. Зобов’язав ліквідатора, арбітражного керуючого Драного О.В. до засідання суду, не пізніше 27.10.2008 року, надати: відомості про підстави зняття 04.03.2008 року з обліку Світловодського ВДАІ УМВС в Кіровоградській області автомобіля марки УАЗ 330301, державний № 07130 ОН, 1987 року випуску; оригінали повідомлень направлених ліквідатором на адресу кредиторів; докази повідомлення кредиторів, в тому числі Світловодського міськрайонного центру зайнятості, про результати розгляду кредиторських вимог. Явку ліквідатора, арбітражного керуючого Драного О.В. у засідання суду визнав обов’язковою.

Ліквідатор, арбітражний керуючий Драний О.В. в судове засідання не з'явився, вимоги ухвали суду не виконав.

Ухвалою від 29.10.2008 року господарський суд розгляд звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута вiдклав до 26.11.2008 року. Зобов’язав ліквідатора, арбітражного керуючого Драного О.В. до засідання суду, не пізніше 24.11.2008 року, надати: відомості про підстави зняття 04.03.2008 року з обліку Світловодського ВДАІ УМВС в Кіровоградській області автомобіля марки УАЗ 330301, державний № 07130 ОН, 1987 року випуску; оригінали повідомлень направлених ліквідатором на адресу кредиторів; докази повідомлення кредиторів, в тому числі Світловодського міськрайонного центру зайнятості, про результати розгляду кредиторських вимог. Явку ліквідатора, арбітражного керуючого Драного О.В. у засідання суду визнав обов’язковою.

Ліквідатор, арбітражний керуючий Драний О.В. в судове засідання не з'явився, вимоги ухвали суду не виконав.

Ухвалою від 26.11.2008 року господарський суд розгляд звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута відклав до 10.12.2008 року. Зобов’язав ліквідатора, арбітражного керуючого Драного О.В. до засідання суду, не пізніше 08.12.2008 року, надати: відомості про підстави зняття 04.03.2008 року з обліку Світловодського ВДАІ УМВС в Кіровоградській області автомобіля марки УАЗ 330301, державний № 07130 ОН, 1987 року випуску; оригінали повідомлень направлених ліквідатором на адресу кредиторів; докази повідомлення кредиторів, в тому числі Світловодського міськрайонного центру зайнятості, про результати розгляду кредиторських вимог. Зобов'язав Кіровоградський обласний сектор з питань банкрутства забезпечити участь у даній справі ліквідатора з числа працівників державного органу з питань банкрутства або надати господарському суду до засідання суду не пізніше 08.12.2008 року пропозиції по кандидатурі арбітражного керуючого для призначення ліквідатором відсутнього боржника Світловодської районної дирекції кіновідеомереж, завірену копію ліцензії арбітражного керуючого та заяву цього арбітражного керуючого про неналежність його стосовно даного боржника до категорій осіб, які не можуть бути призначені арбітражними керуючими (ч. 3 ст. 3-1 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”). Явку ліквідатора, арбітражного керуючого Драного О.В. у засідання суду визнав обов’язковою.

Всі перераховані ухвали господарського суду у справі № 11/307 про банкрутство відсутнього боржника Світловодської районної дирекції кіновідеомереж набрали законної сили в день їх прийняття. Жодна з перерахованих ухвал господарського суду, направлені на адресу арбітражного керуючого Драного О.В. не повернута з довідкою відділення поштового зв'язку про неможливість вручення.

До господарського суду 05.12.2008 року надійшов лист № 977/01-14 від 05.12.2008 року Кіровоградського обласного сектору з питань банкрутства з пропозицією призначити ліквідатором відсутнього боржника Світловодської районної дирекції кіновідеомереж арбітражного керуючого Кноблох І.В.

Відповідно до ч. 9 ст. 3-1 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” невиконання або неналежне виконання обов'язків, покладених на арбітражного керуючого згідно з цим Законом, за відсутності наслідків, передбачених цією статтею, може бути підставою для усунення арбітражного керуючого від виконання ним своїх обов'язків, про що господарський суд виносить ухвалу.

Як вбачається з матеріалів справи ліквідатором, арбітражним керуючим Драним О.В. не виконані вимоги, як судових рішень прийнятих у даній справі так і Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Враховуючи викладені обставини, господарський суд прийшов до висновку про неналежне виконання арбітражним керуючим Драним О.В. повноважень ліквідатора, що відповідно до ч. 9 ст. 3-1 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” є підставою для усунення його від виконання обов’язків ліквідатора у даній справі. Крім того, про відсутність правових підстав для затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута.

За пропозицією Кіровоградського обласного сектору з питань банкрутства господарський суд вважає за можливе призначити ліквідатором Світловодської районної дирекції кіновідеомереж арбітражного керуючого Кноблох І.В.

Арбітражний керуючий Кноблох І.В. відповідно до ч. 3 ст. 3-1 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” подала суду заяву про те, що вона стосовно Світловодської районної дирекції кіновідеомереж не належить до жодної з категорій осіб, які згідно із законом не можуть бути призначені арбітражними керуючими.

У зв’язку із призначенням іншого ліквідатора господарський суд вважає за необхідне на підставі ст. 22 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” продовжити строк ліквідаційної процедури.

Враховуючи викладене, керуючись ч. 9 ст. 3-1, ст.ст. 22, 25, 32, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” ст.ст. 4-1, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -

УХВАЛИВ:


1. Усунути арбітражного керуючого Драного О.В. від виконання ним обов’язків ліквідатора Світловодської районної дирекції кіновідеомереж з 10.12.2008 року.

2. Відмовити в затверджені звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута.

3. Призначити ліквідатором Світловодської районної дирекції кіновідеомереж арбітражного керуючого Кноблох Ірину Вікторівну, ліцензія серії АВ № 307318 від 12.03.2007 року, яка проживає за адресою: м. Кіровоград, вул. Тимірязєва, 49/19, кв. 7.

4. Зобов’язати арбітражного керуючого Драного О.В. у відповідності із ч. 2 ст. 25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” передати ліквідатору, арбітражному керуючому Кноблох І.В. всю бухгалтерську та іншу документацію банкрута, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності банкрута. Про виконання цього пункту ухвали письмово повідомити господарському суду не пізніше 25.12.2008 року.

5. Продовжити строк ліквідаційної процедури Світловодської районної дирекції кіновідеомереж до 10.03.2009 року.

6. Зобов’язати ліквідатора, арбітражного керуючого Кноблох І.В. вжити вичерпні заходи по виявленню майна банкрута, задоволенню вимог його кредиторів, та не пізніше 10.03.2009 року подати господарському суду звіт та ліквідаційний баланс банкрута, що відповідають вимогам ст. 32 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

7. Примірники цієї ухвали направити Світловодській ОДПІ, Світловодському міськрайонному центру зайнятості, арбітражному керуючому Драному О.В., арбітражному керуючому Кноблох І.В., банкруту, Кіровоградському обласному сектору з питань банкрутства.


Суддя


Судовий реєстр по справі 11/307

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
20423586 Рішення 21.12.2011 Соболєва С.М. Господарський суд Донецької області Господарське
20529535 Рішення 19.12.2011 Смирнова Ю.М. Господарський суд м. Києва Господарське
19886969 Ухвала 22.11.2011 Смирнова Ю.М. Господарський суд м. Києва Господарське
19219617 Ухвала 04.11.2011 Смирнова Ю.М. Господарський суд м. Києва Господарське
18620793 Ухвала 29.09.2011 Смирнова Ю.М. Господарський суд м. Києва Господарське
14360552 Окрема ухвала 23.03.2011 Москаленко М.О. Господарський суд Луганської області Господарське
13657727 Рішення 24.01.2011 Москаленко М.О. Господарський суд Луганської області Господарське
13317239 Ухвала 27.12.2010 Москаленко М.О. Господарський суд Луганської області Господарське
12181390 Рішення 08.10.2010 Смирнова Ю.М. Господарський суд м. Києва Господарське
11931351 Ухвала 21.09.2010 Смирнова Ю.М. Господарський суд м. Києва Господарське
10974063 Ухвала 16.08.2010 Смирнова Ю.М. Господарський суд м. Києва Господарське
10257652 Ухвала 14.06.2010 Коробенко Г.П. Вищий господарський суд України Господарське
8084215 Постанова 17.02.2010 Смірнова Л.Г. Київський апеляційний господарський суд Господарське
6906855 Рішення 01.12.2009 Смирнова Ю.М. Господарський суд м. Києва Господарське
6974096 Рішення 23.11.2009 Чернота Л.Ф. Господарський суд Донецької області Господарське
6773697 Ухвала 16.11.2009 Чернота Л.Ф. Господарський суд Донецької області Господарське
6459650 Ухвала 22.10.2009 Чернота Л.Ф. Господарський суд Донецької області Господарське
4875221 Ухвала 25.09.2009 Чернота Л.Ф. Господарський суд Донецької області Господарське
4799284 Ухвала 14.07.2009 Коваленко Н.М. Господарський суд Кіровоградської області Господарське
3676333 Ухвала 22.05.2009 Коваленко Н.М. Господарський суд Кіровоградської області Господарське
2551586 Ухвала 10.12.2008 Коваленко Н.М. Господарський суд Кіровоградської області Господарське
2551584 Ухвала 26.11.2008 Коваленко Н.М. Господарський суд Кіровоградської області Господарське
2230311 Ухвала 29.10.2008 Коваленко Н.М. Господарський суд Кіровоградської області Господарське
2162029 Ухвала 30.09.2008 Коваленко Н.М. Господарський суд Кіровоградської області Господарське
1944496 Ухвала 08.08.2008 Коваленко Н.М. Господарський суд Кіровоградської області Господарське
1506526 Ухвала 19.03.2008 Коваленко Н.М. Господарський суд Кіровоградської області Господарське
1506517 Ухвала 20.02.2008 Коваленко Н.М. Господарський суд Кіровоградської області Господарське
1390564 Ухвала 13.02.2008 Жак В.В. Господарський суд Кіровоградської області Господарське
1390567 Ухвала 05.02.2008 Жак В.В. Господарський суд Кіровоградської області Господарське
1289208 Ухвала 16.01.2008 Коваленко Н.М. Господарський суд Кіровоградської області Господарське
1305295 Ухвала 16.01.2008 Якимчук Л.М. Господарський суд Закарпатської області Господарське
1191116 Рішення 28.11.2007 Грязнов В.В. Господарський суд Рівненської області Господарське
1149985 Ухвала 19.11.2007 Коваленко Н.М. Господарський суд Кіровоградської області Господарське
1102582 Постанова 06.11.2007 Коваленко Н.М. Господарський суд Кіровоградської області Господарське
1097300 Рішення 18.10.2007 Сало І.А. Господарський суд Львівської області Господарське
1035798 Ухвала 28.09.2007 Сало І.А. Господарський суд Львівської області Господарське
407273 Ухвала 25.01.2007 Якимчук Л.М. Господарський суд Закарпатської області Господарське
353191 Ухвала 11.01.2007 Якимчук Л.М. Господарський суд Закарпатської області Господарське
305581 Ухвала 12.12.2006 Якимчук Л.М. Господарський суд Закарпатської області Господарське
301440 Постанова 06.12.2006 Грязнов В.В. Господарський суд Рівненської області Господарське
288563 Рішення 15.11.2006 Чернота Л.Ф. Господарський суд Донецької області Господарське
202671 Ухвала 26.10.2006 Чернота Л.Ф. Господарський суд Донецької області Господарське
186619 Ухвала 12.10.2006 Чернота Л.Ф. Господарський суд Донецької області Господарське
186621 Ухвала 12.10.2006 Чернота Л.Ф. Господарський суд Донецької області Господарське
101967 Ухвала 30.08.2006 Чернота Л.Ф. Господарський суд Донецької області Господарське
98661 Ухвала 17.08.2006 Чернота Л.Ф. Господарський суд Донецької області Господарське