Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-24/180-07

Дата ухвалення рішення:
01.12.2008
Зареєстровано:
22.12.2008
Cуддя:
Плахов О.В.
Оприлюднено:
23.12.2008
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Харківської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу


"01" грудня 2008 р. Справа № Б-24/180-07

вх. № 10062/2-24


Суддя господарського суду Плахов О.В.

при секретарі судового засідання Колесан Д.О.

За участю:

представник ліквідатора - Фісічкін Роман Анатолійович, довіреність № 15264/10/24-021 від 06.11.08 р., Харківська ОДПІ

По справі за заявою Харківська ОДПІ у Харківській області, м. Харків

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Нова", м. Мерефа, код 25471120

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:


Постановою господарського суду Харківської області від 19 вересня 2007 року боржника – Товариство з обмеженою відповідальністю „Нова” визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором призначено ініціюючого кредитора –Харківську ОДПІ у Харківській області, зобов’язавши його в строк до 19 вересня 2008 року виконати ліквідаційну процедуру.

До господарського суду Харківської області надійшов звіт, в якому ліквідатор посилається на завершення ліквідаційної процедури.

Ухвалою суду від „01” жовтня 2008 р. строк виконання ліквідаційної процедури продовжено до „01” грудня 2008 р. та зобов’язано ліквідатора уточнити суму заявлених та визнаних кредиторських вимог, її документальне обгрунтування, з урахуванням уточнень надати до суду належним чином оформлений реєстр вимог кредиторів.

В судовому засіданні ліквідатор надав до суду уточнення до звіту, звітував про проведену роботу, повідомив, що ним здійснені всі необхідні заходи по ліквідації банкрута та звернувся до суду з клопотанням про затвердження ліквідаційного звіту та ліквідаційного балансу.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши звіт ліквідатора, судом встановлено наступне: під час здійснення ліквідаційної процедури виконано наступні заходи: подано до друкованого органу оголошення про визнання боржника банкрутом та недійсність печатки, штампу, установчих та інших документів банкрута; надіслані повідомлення згідно п. 5 ст. 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності божника або визнання його банкрутом”. До ліквідатора надійшло три заяви з грошовими вимогами від ВД ХОВ Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності в сумі 94,26 грн., ВД Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття Харківського району в сумі 72,56 грн., ВВД Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Харківському районі в сумі 32,15 грн. Ліквідатором розглянуто заяви кредиторів, визнано їх в повному обсязі та складено реєстр вимог кредиторів, до якого увійшли вимоги ВД ХОВ Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності в сумі 94,26 грн., ВД Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття Харківського району в сумі 72,56 грн., ВВД Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Харківському районі в сумі 32,15 грн., в т.ч. і вимоги Харківської ОДПІ у Харківській області в сумі 6460,00 грн.

Для виявлення майнових активів підприємства-банкрута ліквідатором були зроблені запити до КП „Харківське районного бюро технічної інвентаризації”, WEB - серверу УДАІ УМВС, Інспекції держтехнагляду Харківського району та Харківської регіональної філії ДП „Центр державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельних ресурсах”. Згідно отриманих відповідей, об’єктів права власності за боржником не зареєстровано.

Ліквідатором закрито розрахунковий рахунок банкрута в установі банку, про що свідчить відповідна довідка.

Згідно листа ДВС Харківського РУЮ в Харківській області від 20.06.2008 р. виконавчі документи про стягнення з банкрута заборгованості у відділі не знаходяться.

Згідно листа слідчого відділу податкової міліції ДПА у Харківській області від 16.05.2008 р. кримінальні справи у відношенні посадових осіб банкрута не порушувались.

Публікація про недійсність печатки, штампів, установчих та бухгалтерських документів здійснена в газеті "Прем'єр" №233 від 03.10.08р.

Ліквідатором складено ліквідаційний баланс з даними, що свідчать про відсутність майна та з даними непогашеної кредиторської заборгованості, зважаючи на ці обставини та керуючись п. 6 ст. 31 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Розглянувши наданий суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс і враховуючи, що ліквідатором виконані всі необхідні роботи по ліквідації підприємства-банкрута, а майна у банкрута не виявлено, суд вважає за необхідне затвердити ліквідаційний звіт та ліквідаційний баланс, провадження по справі припинити.

Керуючись ст.ст. 32, 40, 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ч. 6 ст. 39 Закону України „Про державну реєстрацію”, суд –


УХВАЛИВ:


1. Затвердити наданий суду ліквідаційний звіт.

2. Ліквідувати юридичну особу - Товариство з обмеженою відповідальністю „НОВА”, м. Харків, код 25471120, зареєстроване Харківської районної державної адміністрації Харківської області 11.05.1998 року, рішення № 408, місцезнаходження: 62472, Харківський район, Харківська область, м. Мерефа, вул. Комінтерну, 27.

3. Визнати вимоги кредиторів, не задоволені за недостатністю майна банкрута, погашеними.

4. Провадження у справі припинити.

5. Зобов’язати Головне управління статистики по Харківській області виключити з Єдиного Державного реєстру підприємства та організацій України Товариство з обмеженою відповідальністю „НОВА”, м. Мерефа, код 25471120.

6. Зобов’язати державного реєстратора внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи Товариство з обмеженою відповідальністю „НОВА”, м.Мерефа, код 25471120 та передати органам, які здійснювали облік, відповідне повідомлення для зняття юридичної особи – Товариства з обмеженою відповідальністю „НОВА”, м.Мерефа, код 25471120 з обліку.

7. Ухвалу направити ліквідатору (кредитору), ВД ХОВ Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, ВД Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття Харківського району, ВВД Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Харківському районі, Головному управлінню статистики по Харківській області, ДВС Харківського району Харківської області, ДВС Харківської області, державному органу з питань банкрутства, державному реєстратору.Суддя Плахов О.В.