Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-48/84-04

Дата ухвалення рішення:
26.06.2006
Зареєстровано:
12.07.2006
Cуддя:
Крестьянінов О.О.
Оприлюднено:
22.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Харківської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу


"26" червня 2006 р. Справа № Б-48/84-04

вх. № 8285/2-48


Суддя господарського суду Крестьянінов О.О.

при секретарі судового засідання Казарцева В.В.

За участю представників сторін:

Кредитора Харківський обласний центрзайнятості - Лесик О.І. (дов. № ХОЦЗ-02 - 4412 від 16.09.2005р.);

Ліквідатор – Лялюк В.М. (ліц.АА № 779233 від 31.08.2004р.);

По справі за заявою Зміївське РУ Пенсійного фонду України м. Зміїв

до ВАТ "ВКО "Меркурій" м. Зміїв

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:


Постановою господарського суду від 08.09.2004р. юридичну особу - Відкрите акціонерне товариство Виробничо - комерційне об’єднання „Меркурій” було визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Ліквідатором призначено ініціюючого кредитора – УПФУ у Зміївському районі Харківської області. Ухвалою суду від 10.11.2004р. ліквідатора ВАТ ВКО „Меркурій ” – УПФУ у Зміївському районі було звільнено від виконання обов’язків, ліквідатором призначено арбітражного керуючого Лялюка В.М.

В судовому засіданні ліквідатор звітував про проведену роботу, повідомив, що ним здійснені всі необхідні заходи по ліквідації банкрута та звернувся до суду з клопотанням про затвердження ліквідаційного звіту та ліквідаційного балансу. Представник кредитора пояснив, що зауважень до роботи ліквідатора не має, підтримав клопотання про затвердження ліквідаційного звітту та ліквідаційного балансу.

Розглянувши матеріали справи, ліквідаційний звіт та ліквідаційний баланс, заслухавши пояснення учасників процесу, суд встановив наступне.

Ліквідатором надано оголошення в пресі про визнання ВАТ ВКО „Меркурій” банкрутом. На публікацію в пресі надійшло 2 кредиторські заяви, які разом з вимогами ініціюючого кредитора були включені до реєстру вимог кредиторів (всього в сумі 49385,19 грн.).

В ході здійснення ліквідаційної процедури для виявлення майнових активів підприємства-банкрута ліквідатором були зроблені запити до КП „Зміївське міське БТІ”, Харківського управління земельних ресурсів Мерефянське МРЕВ УДАІ Харківської області.

Згідно відповіді на запит ліквідатора Мерефянське МРЕВ УДАІ Харківської області повідомила, що за ВАТ ВКО „Меркурій” обліковуються автотранспортні засоби, але оскільки керівник боржника відсутній, відповідні технічні документи на автомобілі виявлені не були, розшукати дане майно виявилося неможливим.

Ліквідатором був виявлений нежитловий будинок (магазин), який належить банкруту та розташований в м. Зміїв.

Виявлене в ході ліквідаційної процедури майно, було оцінене та реалізоване ліквідатором на аукціоні. За рахунок коштів, отриманих від реалізації майна банкрута, була погашена частина вимог кредиторів всього на суму 7631,00 грн.

В зв’язку з недостатністю майна банкрута, ліквідатором було складено ліквідаційний баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю в сумі 41,8тис. грн.

Вимоги кредиторів згідно ч. 6 ст. 31 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Документи, які підлягають довгостроковому зберіганню були здані до Архівного відділу Зміївської районної адміністрації. Печатка та штамп ТОВ ВКО „Меркурій” передані для знищення до Зміївського РВУМВСУ в Харківській області.

Ліквідатором було з’ясовано, що у відношенні посадових осіб підприємства – банкрута кримінальні справи не порушувалися та органами Державної виконавчої служби виконавчі провадження не відкривалися.

Поточний рахунок банкрута в установі банку було закрито, про що свідчить довідка банку, яку надано ліквідатором до матеріалів справи.

Ліквідатором направлені повідомлення про завершення ліквідаційної процедури до відповідних державних установ.

На зборах комітету кредиторів, які були проведені 16.06.2006р., було затверджено звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.

Розглянувши наданий суду ліквідаційний звіт та ліквідаційний баланс, суд дійшов висновку, що ліквідатор виконав необхідні дії по ліквідації підприємства – банкрута, суду надані документи, що свідчать про завершення ліквідаційної процедури, у тому числі ліквідаційний баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю у зв’язку з відсутністю активів боржника. При таких обставинах, суд вважає можливим затвердити ліквідаційний звіт та ліквідаційний баланс, припинити провадження по справі і сповістити відповідні державні органи про ліквідацію банкрута.

Керуючись ст.ст. 22-34, 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 39 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -


УХВАЛИВ:


1. Затвердити наданий суду ліквідаційний звіт та ліквідаційний баланс.

2. Ліквідувати юридичну особу – Відкрите акціонерне товариство виробничо – комерційне об’єднання „Меркурій”, код 01563136, адреса: Харківська область, Зміївський район, м. Зміїв, вул. Гагаріна, б. 13, зареєстроване розпорядженням голови Зміївської районної державної адміністрації № 622 від 15.12.1996р.

3. Провадження по справі припинити.

4. Припинити дію мораторію на задоволення вимог кредиторів.

5. Ухвалу направити ліквідатору, членам комітету кредиторів, Харківським обласним управлінням юстиції та статистики, державному департаменту з питань банкрутства, державному реєстратору.Суддя Крестьянінов О.О.

Згідно з оригіналом

Помічник судді Т.В. Унтілова