Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 5/264-Б

Дата ухвалення рішення:
22.06.2006
Зареєстровано:
06.07.2006
Cуддя:
Грамчук І.В.
Оприлюднено:
28.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Хмельницької області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

29000, м. Хмельницький, Майдан Незалежності, 1 тел. 79-57-10, факс 79-58-82


У Х В А Л А


22.06.06 Справа №5/264-Б


Суддя Грамчук І.В. розглянувши матеріали справи за заявою Шепетівської об'єднаної державної податкової інспекція м. Шепетівка


до Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Правда", с. Серединці, Шепетівського району

про визнання банкрутом


Представники сторін:

Кредитора : Христич О.В. - представник за довіреністю № 1590/10/10

Боржника : не з'явився

За участю ліквідатора: Матвійчук В.І.

Ухвалою господарського суду Хмельницької області від 14.10.2005р. порушено провадження у справі № 5/264-Б про визнання банкрутом Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Правда", с. Серединці, Шепетівського району у відповідності до норм ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Постановою суду від 01.11.2005р. визнано боржника банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Ліквідатором у справі № 5/264-Б призначено Шепетівську об'єднану державну податкову інспекцію м. Шепетівка, яку зобов'язано провести ліквідаційну процедуру, скласти ліквідаційний баланс та подати його разом із звітом господарському суду для затвердження.

На адресу господарського суду 27.04.2006р. від ліквідатора надійшов ліквідаційний баланс Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Правда", с. Серединці, Шепетівського району та звіт про проведену роботу.

Відповідно до ст. 32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ухвалою суду від 24.05.2006р. ліквідаційний баланс Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Правда", с. Серединці, Шепетівського району та звіт ліквідатора по справі №5/264-Б про визнання банкрутом Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Правда", с. Серединці, Шепетівського району призначено до розгляду.

Розглядом звіту про проведену роботу, та ліквідаційного балансу Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Правда", с. Серединці, Шепетівського району було встановлено відсутність в матеріалах справи належної інформації щодо показників виявленої ліквідаційної маси (дані її інвентаризації) суду в повному обсязі не надали (докази відсутності в товариства належного йому майна, автотранспорту, земельних ділянок, відсутності в державній виконавчій службі виконавчих проваджень щодо боржника, а також проведеного ліквідатором аналізу складу та підстав виникнення кредиторської заборгованості підприємства-банкрута).

Прибулі до суду представники ініціюючого кредитора відмічених недоліків не ліквідували і витребувану судом інформацію в повному обсязі не надали тому розгляд ліквідаційного балансу та звіту про проведену роботу відкладався.

22.06.2006р. представником кредитора в судовому засіданні повідомлено, що відмічені недоліки, які послужили підставою для відкладення розгляду справи усунуті, та додано до справи усі необхідні документи.

Із матеріалів справи вбачається, що у Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Правда", с. Серединці, Шепетівського району станом на 26.04.2006 року заборгованість перед кредиторами складає 259864,14 грн. в тому числі:

- до Управління Пенсійного фонду України в Шепетівському районі в сумі 34104,32 грн.;

- до Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття в сумі 585,59 грн. ;

- до Шепетівського міжрайонного центру зайнятості в сумі 9044,08 грн. ;

- сума заборгованості із виплати заробітної плати згідно останніх звітів поданих до Управління статистики у Шепетівському районі становить 5100,0 грн.;

- до державної виконавчої служби у Шепетівському районі, щодо стягнення витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу в сумі 118, 0 грн.;

- до Шепетівської ОДПІ на суму - 210912,15 грн..

У відповідності до звіту ліквідатора Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Правда", с. Серединці, Шепетівського району фактично припинило свою діяльність ще у вересні 2003 року, так як звітності з вересня 2003 року до Шепетівської ОДПІ не подає. За юридичною адресою с. Серединці, Шепетівського району не знаходиться, що підтверджується довідкою державного реєстратора Шепетівської районної державної адміністрації № 59 від 21.06.2006р.. Відповідно до бази даних платників податків - юридичних осіб Шепетівської ОДПІ, за Сільськогосподарським товариство з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Правда", с. Серединці, Шепетівського району банківських рахунків не рахується, довідка начальника відділу обліку та звітності Шепетівської ОДПІ . Згідно довідки № 2745 від 01.03.2005р. ВДАІ Шепетівського МРВВС за Сільськогосподарським товариством з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Правда", с. Серединці, Шепетівського району транспортних засобів та самохідних машин не значиться. Довідкою Шепетівського БТІ від 10.04.2006р. № 58 підтверджено, що згідно обліку об'єктів нерухомого майна у власності Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Правда", с. Серединці, Шепетівського району нерухомого майна не зареєстровано. Згідно довідок Шепетівського міського та Шепетівського районного відділу земельних ресурсів від 28.02.2005р. № 81, та 16.02.2006р. № 01-318/05 за Сільськогосподарським товариством з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Правда", с. Серединці, Шепетівського району земельних ділянок не рахується. Згідно довідки Серединецької сільської ради № 36 від 15.06.2006р. земельні ділянки у вказаного підприємства відсутні. У відповідності до довідки Шепетівського відділу інспекції Держтехнагляду № 20 від 01.03.2006р. трактори, самохідні машини, які могли б належати Сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Правда", с. Серединці, Шепетівського району на обліку не стоять.

Дебіторська заборгованість банкрута відсутня, що підтверджується довідкою Державної виконавчої служби у Шепетівському районі № 5515 від 16.06.2006р..

Кутовий штамп та печатку Сільськогосподарським товариством з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Правда", с. Серединці, Шепетівського району, здано в Шепетівський МРВ УМВС України у Хмельницькій області для знищення.

Відповідно до вказаного вище звіту боржник припинив свою діяльність і фінансово неспроможний ліквідувати свою заборгованість перед кредиторами.

Згідно ліквідаційного балансу зобов’язання Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Правда", с. Серединці, Шепетівського району вимоги кредиторів складають 259864,14 грн. в тому числі:

- вимоги Управління Пенсійного фонду України в Шепетівському районів сумі 34104,32 грн.;

- вимоги Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття в сумі 585,59 грн. ;

- вимоги Шепетівського міжрайонного центру зайнятості в сумі 9044,08 грн. ;

- сума заборгованості із виплати заробітної плати згідно останніх звітів поданих до Управління статистики у Шепетівському районі становить 5100,0 грн.;

- вимоги державної виконавчої служби у Шепетівському районі, щодо стягнення витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу в сумі 118, 0 грн.;

- вимоги Шепетівської ОДПІ на суму - 210912,15 грн..

через відсутність майна у боржника залишились непогашеними, та підлягають списанню згідно чинного законодавства.

У відповідності до ст.31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” вимоги , не задоволені за недостатністю майна , вважаються погашеними.

Суд прийшов до висновку, що ліквідатором вжито усіх можливих заходів щодо встановлення активів боржника, звіт та ліквідаційний баланс належить затвердити, а боржника ліквідувати.


Керуючись ст. ст. 31, 32, 34, п.6 ст. 40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст.ст. 80, 86 Гос подарського процесуального кодексу України , СУД -

УХВАЛИВ:


Ліквідаційний баланс Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Правда", с. Серединці, Шепетівського району , який є невід’ємною частиною даної ухвали, затвердити.

Звіт від 26 квітня 2006р. ліквідатора Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Правда", с. Серединці, Шепетівського району затвердити.

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Правда", с. Серединці, Шепетівського району, яке значиться в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України під кодом № 30653340 ліквідувати.

Зобов’язати Державного реєстратора Шепетівської районної державної адміністрації виключити з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Правда", с. Серединці, Шепетівського району, яке значиться в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України під кодом № 30653340 .

Провадження у справі припинити.

Зобов’язати ліквідатора передати фінансово-господарські документи банкрута до архівної організації для подальшого зберігання згідно із законодавством.

Ухвалу надіслати ліквідатору, Хмельницькому обласному сектору з питань банкрутства, Державному реєстратору Шепетівської районної державної адміністрації та Головному управлінню статистики в Хмельницькій області разом із копією ліквідаційного балансу, який є невід’ємною частиною вказаної ухвали.

Суддя І.В. Грамчук