Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-39/86-05

Дата ухвалення рішення:
15.06.2006
Зареєстровано:
06.07.2006
Cуддя:
Швидкін А.О.
Оприлюднено:
28.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Харківської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу


"15" червня 2006 р. Справа № Б-39/86-05

вх. № 9282/2-39


Суддя господарського суду Швидкін А.О.

при секретарі судового засідання Шкуренко Г.Ю.

за участю:

ліквідатора – Чаговець Т.П.


розглянувши звіт про виконану ліквідатором роботу по ліквідації банкрута і клопотання про затвердження ліквідаційного балансу

По справі за заявою АК "Харківобленерго" м. Х-в

до ВАТ "Харківський дослідний завод" с. Липці

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:


Ліквідатор надав суду звіт про виконану роботу по ліквідації банкрута, ліквідаційний баланс і документи, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури підприємства визнаного, судом банкрутом.

Присутній в судовому засіданні ліквідатор пояснив, що ним були здійснені всі заходи щодо ліквідації банкрута.

Розглянувши наданий суду звіт про виконану роботу з ліквідації банкрута, документи, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, вислухавши пояснення ліквідатора, суд встановив, що після визнання відкритого акціонерного товариства „Харківський дослідний завод” с. Липці банкрутом, призначення ліквідатора і відкриття ліквідаційної процедури ліквідатором було проведено інвентаризацію за результатами інвентаризації було виявлене майно, яке може бути включено до складу ліквідаційної маси, та реалізоване. За рахунок грошових коштів, які надійшли в ліквідаційній процедурі, ліквідатор задовольнив вимоги кредиторів у встановленій законом черговості. Ліквідатор виконав інші заходи з ліквідації банкрута, а саме: закрив поточні рахунки банкрута в установах банків, документи довгострокового зберігання передав до архіву, печатки і штампи банкрута знешкоджені, про що суду надані відповідні довідки. Документи, що свідчать про неможливість стягнення дебіторської заборгованості, документи, які підтверджують погашення вимог кредиторів, установчі документи банкрута в оригіналі передані суду.

На підставі вищевикладеного, враховуючи, що ліквідатор здійснив всі заходи з ліквідації банкрута, за рахунок отриманих від реалізації майнових активів боржника, задовольнив вимоги кредиторів в установленій черговості, суду надані документи, що свідчать про завершення ліквідаційної процедури, у тому числі, баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю у зв’язку з відсутністю активів, які можна було б направити на погашення кредиторської заборгованості, суд вважає за необхідне затвердити звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс, ліквідувати банкрута, припинити провадження у справі.

Керуючись ст.ст. 1, 32, 40, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 86 ГПК України, -


УХВАЛИВ:


1. Затвердити наданий суду звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс.

2.Ліквідувати юридичну особу – відкрите акціонерне товариство „Харківський дослідний завод” зареєстроване Харківською районною державною адміністрацією 28.02.1997 року, номер запису 157, за адресою: Харківська область, Харківський район,с. Липці, вул. Пушкінська, 20 код ЄДРПОУ 05789268.

3.Провадження у справі припинити.

4. Припинити дію мораторію введеного ухвалою суду від 11.08.2005 року.

5.Зобов’язати реєструючий орган і інші державні органи, в яких знаходився на обліку банкрут, виключити його з державних реєстрів.

Ухвалу направити ліквідатору, ОДПІ в Харківському районі, Державному органу з питань банкрутства, державному реєстратору, УПФУ Харківського району, ЦЗ Харківського району, кредиторам за їх вимогою.Суддя Швидкін А.О.