Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 6/42-04

Дата ухвалення рішення:
26.06.2006
Зареєстровано:
06.07.2006
Cуддя:
Гордієнко М.І.
Оприлюднено:
22.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Сумської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА


26.06.06

Справа №6/42-04.


Суддя господарського суду Сумської області Гордієнко М.І., розглянувши матеріали справи № 6/42-04, порушеної

за заявою кредитора - Управління Пенсійного фонду України в Недригайлівському районі

до боржника – Недригайлівського районного міжгосподарського підприємства по енергетиці та газифікації сільського господарства «Газсільгоспенерго», смт.Недригайлів

про визнання банкрутом

За участю представників сторін:

Від кредитора : Семесенко І.М.;

Від боржника: не зявився

Ліквідатор: представник ліквідатора Мартиненко І.М.


В С Т А Н О В И В :


Ухвалою господарського суду Сумської області від 19.04.2004року порушено провадження у справі № 6/42-04 про визнання Недригайлівського районного міжгосподарського підприємства по енергетиці та газифікації сільського господарства «Газсільгоспенерго» банкрутом.

Постановою господарського суду Сумської області від 19.07.2004 року боржника Недригайлівське районне міжгосподарське підприємство по енергетиці та газифікації сільського господарства «Газсільгоспенерго» визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру та призначено ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Шевича О.М.

Відповідно до ст. 32 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” ліквідатор подав до суду звіт та ліквідаційний баланс банкрута в якому вказує, що загальна сума ліквідаційної маси, отриманої ліквідатором в ході ліквідаційної процедури, становила 244204 грн. 08 коп.

Згідно реєстру накладних та договорів купівлі – продажу коштів з реалізації майна було отримано в розмірі 129637 грн.49 коп.

Дані кошти були використані на погашення кредиторської заборгованості згідно реєстру кредиторів та черговості встановленої Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Кредиторська заборгованість була виплачена в розмірі 67900 грн.00 коп.,що склало 43,36% від загальної суми заборгованості. Також в ході проведення процедури ліквідації була накопичена поточна кредиторська заборгованість по сплаті поточної заробітної плати, перед фондами соціального страхування. Дана заборгованість була погашена в розмірі в розмірі 30068 грн.36 коп.

Ліквідаційні витрати з урахуванням виплати поточної заробітної плати працівникам та погашення поточних платежів до фондів соціального страхування склали 61737 грн.49 коп.

У зв‘язку з відсутністю у боржника достатніх майнових активів всі кредиторські вимоги не були погашені.

З урахуванням звіту ліквідатора та даних, що містяться в ліквідаційному балансі банкрута, суд вважає за необхідне затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута із ліквідацією останнього як юридичної особи та припинити провадження у справі.

На підставі викладеного, керуючись ст. 32, 40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

У Х В А Л И В :


1. ЗАТВЕРДИТИ звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута Недригайлівського районного міжгосподарського підприємства по енергетиці та газифікації сільського господарства «Газсільгоспенерго»(42100, смт.Недригайлів, вул.. Шевченка, 47, код 02888886).


2. Недригайлівське районне міжгосподарське підприємство по енергетиці та газифікації сільського господарства «Газсільгоспенерго» (42100, смт.Недригайлів, вул.. Шевченка, 47, код 02888886)ЛІКВІДУВАТИ як юридичну особу.


3. Провадження у справі № 6/42-04 – ПРИПИНИТИ.


4. Ухвалу надіслати: кредитору, банкруту, органу, що здійснив державну реєстрацію юридичної особи – банкрута, органам державної статистики для виключення юридичної особи з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, Державному органу з питань банкрутства, ліквідатору.