Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 11/Б-877

Дата ухвалення рішення:
21.10.2008
Зареєстровано:
04.11.2008
Cуддя:
Сидорук А.М.
Оприлюднено:
05.11.2008
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Тернопільської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

"21" жовтня 2008 р.

Справа № 11/Б-877

УХВАЛА


Господарський суд Тернопільської області


Кредитор: Управління Пенсійного фонду в Збаразькому районі, м. Збараж, Тернопільської області.

Боржник: Приватне агропромислове підприємство „Лан”, с. Максимівка, Збаразького району, Тернопільської області


Суддя: Сидорук А.М.

Представники від:

Кредитора: Борис І.Д. –головний спеціаліст-юрисконсульт Управління Пенсійного фонду в Збаразькому районі

Боржника: Степанов В.В. - ліквідатор


Суть справи: Управління Пенсійного фонду в Збаразькому районі, м. Збараж Тернопільської області. звернулося до господарського суду Тернопільської області із заявою про порушення справи про банкрутство Приватного агропромислового підприємства „Лан”, с. Максимівка Збаразького району Тернопільської області в порядку статті 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Постановою господарського суду Тернопільської області від 05 квітня 2007 року боржника: Приватне агропромислове підприємство „Лан”, с. Максимівка, Збаразького району, Тернопільської області; ідентифікаційний код 30891491 - визнано банкрутом відповідно до ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, відкрито ліквідаційну процедуру та ліквідатором банкрута призначено Степанова Володимира Вікторовича, вул. І.Франка, 7/7, м. Тернопіль; ліцензія серії АВ № 081122 від 10.07.2006 р., видана Державним департаментом з питань банкрутства.

Ліквідатор банкрута повторно подав господарському суду на затвердження звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс, а також звернувся із клопотанням про стягнення з ініціюючого кредитора суми оплати послуг арбітражного керуючого.


Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення представника кредитора та ліквідатора банкрута, суд встановив:


При здійсненні ліквідаційної процедури ліквідатором у відповідності до вимог ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” виявлено наступних кредиторів: Управління Пенсійного Фонду України в Збаразькому районі, вул. Грушевського, 3, м. Збараж, Тернопільської області на суму 1020 грн. 00 коп.; Відділ державної виконавчої служби Збаразького районного управління юстиції, вул. Ш. Алейхема, 19, м. Збараж, Тернопільської області на суму 122 грн. 30 коп.; ГУДКУ у Тернопільській області, бульвар Т. Шевченка, 39, м. Тернопіль на суму 85 грн. 00 коп.; ДП «Судовий інформаційний центр», вул. Трутенка, 2, Мсп 680, Південна частина Києва, м. Київ на суму 118 грн. 00 коп.

При здійсненні ліквідаційної процедури ліквідатором осіб, що перебувають в трудових відносинах з банкрутом не встановлено; майна боржника, що знаходиться у третіх осіб –не виявлено; невиконаних господарських договорів банкрута не встановлено.

Як вбачається з поданих ліквідатором документів, за боржником на праві власності не числиться земельних ділянок (довідка № 670-30/07 від 11.07.2008 р. Управління земельних ресурсів у Збаразькому районі); нерухомого майна (довідка № 269 від 07.07.2008р. Збаразького районного бюро технічної інвентаризації); транспортних засобів (довідка № 13/2791 від 27.06.2008р Управління ДАІ УМВСУ в Тернопільській області); сільськогосподарської техніки (довідка № 2-460 від 08.07.2008р., видана Інспекцією державного технічного нагляду Тернопільської ОДА); іншого майна та майнових прав не встановлено.

Таким чином, враховуючи, що по результатах розгляду ліквідаційного балансу у банкрута немає ні майна, ні коштів для погашення заборгованості перед кредиторами, ліквідатор виконав свої повноваження у відповідності з вимогами Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом“ по виявленню майнових активів банкрута, а тому звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс підлягають затвердженню господарським судом.

У відповідності до ст.31 п.6 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Відповідно до ст.39 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб-підприємців” у разі, якщо після завершення ліквідаційної процедури в процесі банкрутства, яка встановлена законом, судом постановляється рішення про ліквідацію юридичної особи –банкрута, суд що виніс відповідне рішення, в день набрання ним законної сили направляє його державному реєстратору за місцезнаходженням юридичної особи-банкрута для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи.

Враховуючи вищезазначене, суд направляє ухвалу державному реєстратору Збаразької районної державної адміністрації для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи Приватного агропромислового підприємства „Лан”, с. Максимівка, Збаразького району, Тернопільської області; ідентифікаційний код 30891491.

Крім того, ліквідатор банкрута Степанов В.В. звернувся до господарського суду із клопотанням про стягнення з ініціюючого кредитора 9390 грн. 00 коп. для оплати праці ліквідатора за проведену роботу з 01.01.2008р. по 01.10.2008р. враховуючи відсутність у банкрута майнових і грошових активів /відповідно до поданого розрахунку заробітної плати/.

Згідно з п.12 ст.31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” оплата послуг арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) за кожен місяць здійснення ним своїх повноважень встановлюється та виплачується в розмірі, встановленому комітетом кредиторів і затвердженому господарським судом, якщо інше не встановлено цим Законом, але не менше двох мінімальних заробітних плат та не більше середньомісячної заробітної плати керівника боржника за останні дванадцять місяців його роботи перед порушенням провадження у справі про банкрутство.

Оскільки, провадження по цій справі здійснюється за нормами ст. 52 вищезазначеного Закону, то клопотання ліквідатора ПАП «Лан» Степанова В.В. щодо затвердження оплати послуг ліквідатора за рахунок ініціюючого кредитора (Управління Пенсійного фонду в Збаразькому районі) є законним та таким, що підлягає задоволенню.

На підставі наведеного, керуючись ст.ст.5,31п.6,32,40,52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, господарський суд


УХВАЛИВ:


1. Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс у справі № 11/Б-877 по Приватному агропромисловому підприємству „Лан”, с. Максимівка, Збаразького району, Тернопільської області; ідентифікаційний код 30891491.

2. Приватне агропромислове підприємство „Лан”, с. Максимівка, Збаразького району, Тернопільської області; ідентифікаційний код 30891491 - ліквідувати як юридичну особу.

3. Грошові вимоги: Управління Пенсійного Фонду України в Збаразькому районі, вул. Грушевського, 3, м. Збараж, Тернопільської області, ідентифікаційний код 21156321 у сумі 1020 грн. 00 коп.; Відділу державної виконавчої служби Збаразького районного управління юстиції, вул. Ш. Алейхема, 19, м. Збараж, Тернопільської області, ідентифікаційний код 34463914 у сумі 122 грн. 30 коп.; ГУДКУ у Тернопільській області, бульвар Т. Шевченка, 39, м. Тернопіль у сумі 85 грн. 00 коп.; ДП «Судовий інформаційний центр», вул. Трутенка, 2, Мсп 680, Південна частина Києва, м. Київ у сумі 118 грн. 00 коп. - вважати погашеними.

4. Збаразькій міжрайонній державній податковій інспекції, вул. Б. Хмельницького, 1, м. Збараж, Тернопільської області зняти з обліку Приватне агропромислове підприємство „Лан”, с. Максимівка, Збаразького району, Тернопільської області; ідентифікаційний код 30891491 як платника податків та відомості про зняття з обліку боржника як платника податків надіслати ліквідатору Степанову В.В., вул. І.Франка, 7/7, м. Тернопіль та органу державної реєстрації банкрута.

5. Стягнути з ініціюючого кредитора Управління Пенсійного Фонду України в Збаразькому районі, вул. Грушевського, 3, м. Збараж, Тернопільської області, ідентифікаційний код 21156321 на користь арбітражного керуючого Степанова Володимира Вікторовича, вул. І.Франка 7/7, м. Тернопіль; ідентифікаційний номер 2952200993, ліцензія серії АВ № 081122 від 10.07.2006 р., видана Державним департаментом з питань банкрутства, р/р 26000018920900, АКІБ «УкрСиббанк», м. Харків, МФО 351005–9390 грн. 00 коп. оплати послуг ліквідатора.

Видати наказ.

6. Ухвалу про ліквідацію юридичної особи –банкрута направити державному реєстратору за місцем реєстрації юридичної особи –Збаразькій районній державній адміністрації для внесення до Єдиного державного реєстру запису про проведення держаної реєстрації припинення юридичної особи Приватного агропромислового підприємства „Лан”, с. Максимівка, Збаразького району, Тернопільської області; ідентифікаційний код 30891491.

7. Провадження у справі № 11/Б-877 - припинити.

8. Ухвалу направити сторонам по справі; Відділу державної виконавчої служби Збаразького районного управління юстиції, м. Збараж, Тернопільської області; ГУДКУ у Тернопільській області, бульвар Т. Шевченка, 39, м. Тернопіль; ДП «Судовий інформаційний центр», вул. Трутенка, 2, Мсп 680, Південна частина Києва, м. Київ; державному реєстратору Збаразької районної державної адміністрації, майдан І. Франка, 1, м. Збараж, Тернопільської області; Збаразькій міжрайонній державній податковій інспекції, вул. Б. Хмельницького, 1, м. Збараж, Тернопільської області; Тернопільському обласному сектору з питань банкрутства, вул. Київська,3-а, м. Тернопіль та ліквідатору Степанову В.В., вул. І.Франка, 7/7, м. Тернопіль.Суддя


Судовий реєстр по справі 11/Б-877

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
5918024 Ухвала 20.07.2009 Ткаченко Н.Г. Вищий господарський суд України Господарське
6098622 Постанова 15.04.2009 Ткаченко Н.Г. Вищий господарський суд України Господарське
2642188 Постанова 22.12.2008 Михалюк О.В. Львівський апеляційний господарський суд Господарське
2372553 Ухвала 18.11.2008 Михалюк О.В. Львівський апеляційний господарський суд Господарське
2228007 Ухвала 21.10.2008 Сидорук А.М. Господарський суд Тернопільської області Господарське
2024931 Постанова 05.04.2007 Сидорук А.М. Господарський суд Тернопільської області Господарське