Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 2/64-06-2420

Дата ухвалення рішення:
15.06.2006
Зареєстровано:
06.07.2006
Cуддя:
Бахарев Б.О.
Оприлюднено:
28.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Одеської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________

УХВАЛА


"15" червня 2006 р. Справа № 2/64-06-2420

За заявою: Державної податкової інспекції у Приморському районі м. Одеси


до боржника: Приватного підприємства „Ерікс”


про визнання банкрутом


Суддя Бахарєв Б.О.

Представники сторін:

Від заявника: Ковачов О.М. (довіреність);

Від боржника: не з'явився.

Суть спору: про визнання банкрутом відсутнього боржника

Державна податкова інспекція у Приморському районі м. Одеси звернулася в господарський суд Одеської області з заявою про визнання ПП „Ерікс” банкрутом, оскільки останій неспроможен сплатити заборгованість перед бюджетом у сумі 3863,81 грн.

Постановою суду від 18.04.2006 р. боржника визнано банкрутом, відкрито відносно нього ліквідаційну процедуру і призначено ліквідатором банкрута представника ініціюючого кредитора Волканова Є.В.

На виконання постанови суду від 18.04.2006 р. за результатами роботи ліквідатором надано суду ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора з підтверджуючими документами, які свідчать про відсутність у банкрута майна, транспортних засобів, грошових коштів, інших активів.

Скарг на дії ліквідатора за час її роботи до господарського суду не надійшло.

За таких обставин, суд вважає за необхідне затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута і ліквідувати Приватне підприємство „Ерікс”, припинити юридичну особу та виключити з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб відповідно до ст. 39 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців”.

Керуючись п. 6 ст. 40 ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд, -


У Х В А Л И В:


1. Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Приватного підприємства „Ерікс” код ЄДРПОУ 30128488 (65026 м. Одеса, вул. В.Арнаутська, 53.).

2. Ліквідувати та припинити юридичну особу Приватне підприємство „Ерікс”, виключити його з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

3. Зобов’язати ліквідатора провести заходи щодо ліквідації підприємства, забезпечити збереженість архівних документів банкрута і, за погодженням із спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері архівної справи і діловодства або уповноваженою ним архівною установою, визначити місце подальшого їх зберігання у відповідності з ч.2 ст.34 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, про що повідомити суд.

4. Повноваження ліквідатора припинити.

5 Провадження у справі припинити.

6 Копію ухвали надіслати: кредитору, банку, який обслуговує фінансову діяльність банкрута, державному органу з питань банкрутства, державному реєстратору.


Суддя Бахарев Б.О.