Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 7/121-Б

Дата ухвалення рішення:
29.06.2006
Зареєстровано:
06.07.2006
Cуддя:
Кудряшова Ю.В.
Оприлюднено:
22.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Житомирської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

УКРАЇНА

Господарський суд

Житомирської області

10002, м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65


ПОСТАНОВА

про визнання банкрутом

Від "29" червня 2006 р.

Справа № 7/121-Б.


Суддя Кудряшова Ю.В.

Розглянул заяву Державної податкової інспекції у м.Житомирі (м. Житомир)

про визнання банкрутом Приватного підприємства "Профіт" (м. Житомир)

Присутні:

від кредиторів Кудрук Т.П. - дов. від 10.04.06р.

від боржника не з'явився

прийняли участь:

Розглянувши матеріали справи про визнання банкрутом Приватного підприємства "Профіт" (м. Житомир)

заслухавши представника, ініціюючого кредитора, господарський суд встановив:

- "06" червня 2006 р. за заявою Державної податкової інспекції у м.Житомирі (м. Житомир) господарський суд порушив провадження у справі про визнання банкрутом Приватного підприємства "Профіт" (м. Житомир) в зв'язку з неспроможністю боржника погасити заборгованість згідно податкових вимог.

- за результатами розгляду справи в підготовчому засіданні господарський суд встановив наявність та неоплатність заборгованості боржника перед ініціюючим кредитором на суму 604,60грн.

- ПП "Профіт" зареєстроване виконкомом Житомирської міської ради, рішення №977 від 08.04.1998р. ;

- згідно ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" визначено особливості банкрутства відсутнього боржника. Положення, передбачені цією статтею, застосовується також у разі, якщо майна боржника не вистачає на відшкодування витрат, або якщо протягом 12 місяців не проводились операції на рахунках боржника;

- представлені кредитором докази свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника;

- оскільки боржник неспроможний ліквідувати заборгованість перед кредиторам, господарський суд вважає за необхідне визнати боржника банкрутом та відкрити ліквідаційну процедуру;

- згідно з п.2 ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" для здійснення ліквідаційної процедури господарський суд призначає ліквідатором підприємства-банкрута ініціюючого кредитора за згодою останнього. У разі виявлення майна відсутнього боржника, ліквідатора має бути замінено за клопотанням кредитора арбітражним керуючим, про що господарський суд виносить ухвалу;

- за клопотанням ліквідатора у разі виявлення майна боржника, визнаного банкрутом, господарський суд може винести ухвалу про припинення процедура банкрутства, передбаченої ст. 52 Закону і перехід до загальних процедур банкрутства.

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст.24, 25, 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", господарський суд,


ПОСТАНОВИВ:


1. Визнати банкрутом Приватне підприємство "Профіт" (м. Житомир) що зареєстроване виконавчим комітетом Житомирської міської ради, рішення №977 від 08.04.1998р.; юридична адреса: 10000, м.Житомир, пров. 3 - Щорса, 25, ідентифікаційний код 25307225.

2. Відкрити ліквідаційну процедуру Приватного підприємства "Профіт" (м. Житомир).

3. Призначити ліквідатором ДПІ в м.Житомирі.

4. Зобов'язати ДПІ в м.Житомирі забезпечити виконання повноважень ліквідатора ПП"Профіт" в порядку, визначеному ст. 25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” та належне виконання заходів, передбачених ст. ст. 29-31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", спрямованих на задоволення вимог кредиторів.

5. Зобов'язати ліквідатора повідомити усіх відомих кредиторів відсутнього боржника про визнання господарським судом відсутнього боржника банкрутом.

6. Зобов'язати ліквідатора подати :

- звіт по заборгованості по заробітній платі з зазначенням кількості боржників та періоду виникнення боргу , освітити перспективи погашення заборгованості ( строки і суми виплат ) ;

- дані про наявність майна , місце знаходження , заходи по продажу ;

- перспективи та строки закінчення справи про банкрутство , які погодити з кредиторами.

7. Зобов’язати ліквідатора за результатами проведеної роботи, згідно зі ст. 32 зазначеного Закону, подати до господарського суду ліквідаційний баланс, звіт та інші матеріали, що свідчать виконання ліквідатором покладених на нього обов’язків.

8. Призначити засідання господарського суду для звіту ліквідатора на - "31" серпня 2006 р. о 12:00 в приміщенні господарського суду Житомирської області, каб. №409.

9. Явка ліквідатора в засідання суду обов'язкова.


Суддя Кудряшова Ю.В.


Віддрукувати:

1 - в справу

2 - заявнику

3 - центру зайнятості

4 - управління юстиції

5 - Житомир. обл. сектор . з пит. б-ва

6 - викон. ком. Житом. міської ради.


Судовий реєстр по справі 7/121-Б

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
106074 Ухвала 31.08.2006 Кудряшова Ю.В. Господарський суд Житомирської області Господарське
20843 Постанова 29.06.2006 Кудряшова Ю.В. Господарський суд Житомирської області Господарське