Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б24/218/05

Дата ухвалення рішення:
27.06.2006
Зареєстровано:
06.07.2006
Cуддя:
Калиниченко Л.М.
Оприлюднено:
21.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Дніпропетровської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

27.06.06р.


Справа № Б24/218/05


За заявою Новомосковської ОДПІ, м.Новомосковськ

До боржника товариства з обмеженою відповідальністю "Айстра", м.Новомосковськ

про визнання банкрутом


Суддя Калиниченко Л.М.


Представники:

від кредитора: Андреюк В.В. –дор. № 299 від 25.05.06р., Новом.центр зайнятості

Кім І.А. –дор. № 56/10/10-009 від 10.01.06р., ОДПІ

від боржника: Кім І.А. –дор. № 56/10/10-009 від 10.01.06р., представник ліквідатора


СУТЬ СПРАВИ:

Розглянувши поданий на затвердження до господарського суду звіт про результати ліквідаційної процедури оголошеного банкрутом товариства з обмеженою відповідальністю "Айстра", м.Новомосковськ та ліквідаційний баланс, господарський суд, -

ВСТАНОВИВ:

За заявою кредитора ухвалою від 27.09.2005р. господарським судом Дніпропетровської області порушена справа про визнання боржника товариства з обмеженою відповідальністю "Айстра", м.Новомосковськ банкрутом.

Постановою господарського суду Дніпропетровської області від 06.10.2005р. боржника визнано банкрутом, відкрита ліквідаційна процедура у справі, ліквідатором у справі призначено ініціюючого кредитора –Новомосковську ОДПІ, м.Новомосковськ.

10.05.06р. на затвердження до господарського суду Дніпропетровської області надійшов звіт про проведену роботу з додатками № 6451/10/10-013 від 03.05.06р. та ліквідаційний баланс ліквідатора Новомосковської ОДПІ, м.Новомосковськ.

В результаті ліквідаційної процедури встановлена та підтверджена кредиторська заборгованість:

- Новомосковська ОДПІ, м.Новомосковськ на суму 3 796,24грн.;

- Новомосковський міськрайонний центр зайнятості на суму 88,68грн.;

- Новомосковська МВД ФСС з тимчасової втрати працездатності ДОВ, м.Новомосковськ на суму 140,02грн.

Майна, грошових коштів та інших активів, що належить банкруту, не виявлено. У зв'язку з тим, що активів банкрута не виявлено, задоволення вимог кредиторів не відбувалось.

Згідно п.6 ст.31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вимоги не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Згідно п.2 ст.32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", якщо за результатами ліквідаційного балансу після задоволення вимог кредиторів не залишилося майна, господарський суд виносить ухвалу про ліквідацію юридичної особи-банкрута.

Розглянувши звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс, заслухавши у судовому засіданні представників Новомосковського центру зайнятості, ОДПІ, ліквідатора, суд знаходить достатньо підстав щодо затвердження ліквідаційного балансу та ліквідації юридичної особи-банкрута.

За результатами ліквідаційного балансу у банкрута відсутнє майно, тому слід прийняти рішення про ліквідацію юридичної особи банкрута.

Згідно п.6 ст.40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" провадження у справі про банкрутство підлягає припиненню, якщо затверджено звіт ліквідатора у порядку, передбаченому ст.32 цього Закону.

Керуючись ст.86 ГПК України, ст.ст.22-32, п.6 ст.40, ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд


УХВАЛИВ:


Затвердити ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора товариства з обмеженою відповідальністю "Айстра", м.Новомосковськ.


Ліквідувати юридичну особу товариство з обмеженою відповідальністю "Айстра", м.Новомосковськ, код ЄДРПОУ 24442487.


Згідно п.6 ст.31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.


Припинити повноваження ліквідатора у справі № Б24/218/05 про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю "Айстра", м.Новомосковськ ініціюючого кредитора Новомосковської ОДПІ, м.Новомосковськ.


Провадження у справі припинити.


Згідно п.2 ст.32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" копію цієї ухвали направити органу, який здійснив державну реєстрацію юридичної особи - банкрута, та органам державної статистики для виключення юридичної особи з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, а також власнику (органу, уповноваженому управляти майном), органам державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута.


Суддя


Л.М. Калиниченко