Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 14/2885

Дата ухвалення рішення:
08.06.2006
Зареєстровано:
03.07.2006
Cуддя:
Хабазня Ю.А.
Оприлюднено:
28.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Черкаської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ


ПОСТАНОВА


"08" червня 2006 р. Справа № 14/2885


Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Лоханько О.І., за участю представників –ініціюючого кредитора Шейкіної Т.О., Павленко М.В., за довіреностями, розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду справу за заявою


ініціюючого кредитора

Черкаської об’єднаної державної податкової інспекції

до боржника

приватного підприємства «Агросервіс»

про

визнання банкрутом відсутнього боржника, –


УСТАНОВИВ:

Ініціюючий кредитор звернувся до суду із заявою про визнання відсутнього боржника банкрутом у зв’язку з наявністю ознак, передбачених ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, вказавши, що боржник заборгував до бюджету 9410,62 грн. і неспроможний виконати свої грошові зобов'язання щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), протягом більш як трьох місяців після настання встановленого строку їх сплати.

У судовому засіданні представник ініціюючого кредитора вимоги підтримав.

Боржник був належним чином повідомлений про час і місце розгляду справи, однак участі свого представника в судовому засіданні не забезпечив, відзив до суду не надіслав, про наявність поважних причин неподання відзиву і неявки представника не повідомив.

Заслухавши представника ініціюючого кредитора та дослідивши наявні у справі докази суд встановив наступне.

Боржник зареєстрований як суб’єкт підприємницької діяльності юридична особа, перебуває в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців і має борг (недоїмку) у розмірі 9410,62 грн., який підтверджується рішеннями ініціюючого кредитора, поданими боржником податковими деклараціями, розрахунком пені. Доказами вжиття заходів до стягнення податкового боргу є перша та друга податкові вимоги направлені поштою листом з повідомленням, остання з яких вручена під розписку. Згідно з актом ініціюючого кредитора від 09.03.2006 керівні органи за адресою, вказаною в установчих документах, відсутні. Згідно з довідкою податкового органу, податковою декларацію, поданою боржником востаннє, боржник з 01.01.2005 звітується про відсутність підприємницької діяльності. Черкаська філія відкритого акціонерного товариства “Міжнародний комерційний банк” своєю довідкою від 07.06.2006 вказує на відсутність руху коштів з 17.01.2005, управління Державного казначейства в Черкаській області своєю довідкою від 06.06.2006. вказує на відсутність коштів на рахунку та відсутність їх руху з 2005 року, Черкаська філія відкритого акціонерного товариства “Кредобанк” своєю довідкою від 07.06.2006 вказує на відсутність руху коштів з моменту відкриття рахунку.

Таким чином, поданими суду доказами підтверджена

неспроможність боржника погасити заборгованість протягом трьох місяців після настання встановленого строку їх сплати, керівні органи боржника - юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, і наявні інші ознаки, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника. Вказані обставини є правовою підставою визнання боржника банкрутом.

Ініціюючий кредитор надав згоду на призначення його ліквідатором боржника.

Оскільки обставини відсутності боржника не виключають можливість виявлення належного йому майна, зловживання наявністю майна та фінансово-господарської документації до передачі їх ліквідатору, суд вважає, що вжиті заходи до забезпечення вимог кредиторів у вигляді арешту на все майно боржника скасуванню не підлягають.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд -ПОСТАНОВИВ:

1.Визнати приватне підприємство “Агросервіс” (м. Черкаси, вул. Петровського, 187, кв. 155, ідентифікаційний код 14196202) банкрутом та відкрити ліквідаційну процедуру.

2.Призначити ліквідатором банкрута Черкаську об’єднану державну податкову інспекцію. Ліквідатору:

вжити заходів до виявлення документації, майна і кредиторів банкрута та не пізніш як через 45 днів після прийняття цієї постанови направити суду інформацію про виконану роботу. Після подання першої інформації і до повного прийняття фінансово-господарської документації, печаток і штампів банкрута від керівника інформувати про хід їх витребування щомісячно;

здійснити процедуру ліквідації, скласти і подати суду ліквідаційний баланс, а також звіт про свою діяльність в процесі ліквідації банкрута.

3.Припинити повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном, а також повноваження власника (власників) майна банкрута. Посадовим особам банкрута, протягом п'ятнадцяти днів з дня призначення ліквідатора, передати бухгалтерську та іншу документацію банкрута, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності банкрута ліквідатору.

Копію постанови направити сторонам, Черкаському обласному сектору з питань банкрутства, державному реєстратору (виконкому Черкаської міської ради).

Постанова може бути оскаржена до Київського міжобласного апеляційного господарського суду.

Суддя Хабазня Ю.А.


Судовий реєстр по справі 14/2885

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
937282 Рішення 16.08.2007 Хабазня Ю.А. Господарський суд Черкаської області Господарське
496778 Ухвала 28.12.2006 Хабазня Ю.А. Господарський суд Черкаської області Господарське
18837 Постанова 08.06.2006 Хабазня Ю.А. Господарський суд Черкаської області Господарське