Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 14/2746

Дата ухвалення рішення:
08.06.2006
Зареєстровано:
03.07.2006
Cуддя:
Хабазня Ю.А.
Оприлюднено:
28.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Черкаської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ


ПОСТАНОВА


"08" червня 2006 р. Справа № 14/2746

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Лоханько О.І., за участю представників –ініціюючого кредитора Жалдак В.І., за довіреністю, розглянувши у відкритому у судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду справу за заявою


ініціюючого кредитора

управління Пенсійного фонду України у Придніпровському районі м. Черкаси

до боржника

товариства з обмеженою відповідальністю «Зебра»

про

визнання банкрутом відсутнього боржника, –


УСТАНОВИВ:

Ініціюючий кредитор звернувся до суду із заявою про визнання відсутнього боржника банкрутом у зв’язку з наявністю ознак, передбачених ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, вказавши, що боржник заборгував до Пенсійного фонду 2761,27 грн. і неспроможний виконати свої грошові зобов'язання щодо сплати страхових внесків, протягом більш як трьох місяців після настання встановленого строку їх сплати.

У судовому засіданні представник ініціюючого кредитора вимоги підтримав. Боржник був належним чином повідомлений про час і місце розгляду справи, однак участі свого представника в судовому засіданні не забезпечив, відзив до суду не надіслав, про наявність поважних причин неподання відзиву і неявки представника не повідомив.

Заслухавши представника ініціюючого кредитора та дослідивши наявні у справі докази суд встановив наступне.

Боржник зареєстрований як суб’єкт підприємницької діяльності - юридична особа, перебуває в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України і має борг (недоїмку) у розмірі 2761,27 грн., який підтверджується податковими деклараціями, розрахунком пені, постановами державної виконавчої служби в Придніпровському районі м. Черкаси від 24.02.2006, 05.04.2006, якими накази у справах №№ 02/4897, 09/525 повернуто стягувачеві у зв’язку з відсутністю боржника і його майна за місцем державної реєстрації. Згідно з постановами державної виконавчої служби в Придніпровському районі м. Черкаси від 24.02.2006, 05.04.2006 керівні органи за адресою, вказаною в установчих документах, відсутні. Згідно з довідкою податкового органу, податковою декларацію, поданою боржником востаннє, боржник з 13.12.2004 не подавав до органів державної податкової служби передбачених чинним законодавством документів фінансової звітності та податкових декларацій.

Таким чином, поданими суду доказами підтверджена неспроможність боржника погасити заборгованість протягом трьох місяців після настання встановленого строку їх сплати, керівні органи боржника - юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, боржник не надає більше року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, і наявні інші ознаки, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника. Вказані обставини є правовою підставою визнання боржника банкрутом.

Кредитор згоди на призначення його ліквідатором не дав і заявив клопотання про призначення таким арбітражного керуючого Занька Миколу Миколайовича.

Враховуючи подання останнім копії ліцензії серії АБ №216861, виданої Міністерством економіки України та заяви відповідно до частини 3 статті 3-1 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” суд вважає можливим клопотання задовольнити.

Оскільки обставини відсутності боржника не виключають можливість виявлення належного йому майна, зловживання наявністю майна та фінансово-господарської документації до передачі їх ліквідатору, суд вважає, що вжиті заходи до забезпечення вимог кредиторів у вигляді арешту на все майно боржника скасуванню не підлягають.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд -


ПОСТАНОВИВ:

1.Визнати товариство з обмеженою відповідальністю «Зебра»(м. Черкаси, вул. Фрунзе, 29, ідентифікаційний код 31701274) банкрутом та відкрити ліквідаційну процедуру.

2.Призначити ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Занька Миколу Миколайовича (м. Черкаси, вул. Героїв Дніпра, 81, кв. 409, ліцензія Міністерства економіки України від 29.03.2005 серії АБ №216861). Ліквідатору:

вжити заходів до виявлення документації, майна і кредиторів банкрута та не пізніш як через 45 днів після прийняття цієї постанови направити суду інформацію про виконану роботу. Після подання першої інформації і до повного прийняття фінансово-господарської документації, печаток і штампів банкрута від керівника інформувати про хід їх витребування щомісячно;

здійснити процедуру ліквідації, скласти і подати суду ліквідаційний баланс, а також звіт про свою діяльність в процесі ліквідації банкрута.

3.Припинити повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном, а також повноваження власника (власників) майна банкрута. Посадовим особам банкрута, протягом п'ятнадцяти днів з дня призначення ліквідатора, передати бухгалтерську та іншу документацію банкрута, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності банкрута ліквідатору.

Копію постанови направити сторонам, Черкаському обласному сектору з питань банкрутства, державному реєстратору (виконкому Черкаської міської ради).

Постанова може бути оскаржена до Київського міжобласного апеляційного господарського суду.


Суддя Хабазня Ю.А.


Судовий реєстр по справі 14/2746

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
513607 Ухвала 15.03.2007 Хабазня Ю.А. Господарський суд Черкаської області Господарське
18832 Постанова 08.06.2006 Хабазня Ю.А. Господарський суд Черкаської області Господарське