Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 5/317-Б

Дата ухвалення рішення:
22.06.2006
Зареєстровано:
03.07.2006
Cуддя:
Грамчук І.В.
Оприлюднено:
28.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Хмельницької області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ


29000, м. Хмельницький, Майдан Незалежності, 1 тел. 79-57-10, факс 79-58-82

___

У Х В А Л А


"22" червня 2006 р.

Справа № 5/317-Б


За заявою державної податкової інспекції у м. Хмельницькому, м. Хмельницький

про визнання банкрутом приватної фірми "Діро" м. Хмельницький, м. Хмельницький

Суддя Грамчук І.В.

За участю представників сторін :

Від кредитора: Паукова А.П. –представник за довіреністю

Від боржника : не з'явивсяУхвалою господарського суду Хмельницької області від 16.11.2005р. порушено провадження у справі № 5/317-Б про визнання банкрутом приватної фірми "Діро" м. Хмельницький у відповідності до норм ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Постановою суду від 19.12.2005р. визнано боржника банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Ліквідатором у справі № 5/317-Б призначено державну податкову інспекцію у м. Хмельницькому, яку зобов'язано провести ліквідаційну процедуру, скласти ліквідаційний баланс та подати його разом із звітом господарському суду для затвердження.

На адресу господарського суду 21.04.2006р. від ліквідатора надійшов ліквідаційний баланс приватної фірми "Діро" м. Хмельницький та звіт про проведену роботу.

Відповідно до ст. 32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ухвалою суду від 26.04.06р. ліквідаційний баланс приватної фірми "Діро" м. Хмельницький та звіт ліквідатора по справі № 5/317-Б про визнання банкрутом приватної фірми "Діро" м. Хмельницький призначено до розгляду.

Розглядом звіту про проведену роботу та ліквідаційного балансу приватної фірми "Діро" м. Хмельницький встановлено відсутність будь-якої належної інформації щодо показників виявленої ліквідаційної маси (дані її інвентаризації), суду в повному обсязі не надано докази відсутності в кооперативу належного йому майна, автотранспорту, земельних ділянок, відсутності в державній виконавчії службі виконавчих проваджень щодо підприємства-боржника, а також проведеного ліквідатором аналізу складу та підстав виникнення кредиторської заборгованості підприємства-банкрута.

Прибулі до суду представники ініціюючого кредитора відмічених недоліків не ліквідували і витребувану судом інформацію в повному обсязі не надали.

Зазначене свідчить, що ліквідатором всіх можливих дій в межах передбачених ст. 25 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" повноважень не вжито, а тому розгляд справи слід відкласти на іншу дату.

Керуючись ст.ст. 32, 52 Закону України „ Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст.86 Господарського процесуального кодексу України, суд –


У х в а л и в :


Розгляд справи № 5/317-Б про визнання приватної фірми "Діро" м. Хмельницький відкласти на 14 год. 40 хв. 20 липня 2006р.

Визнати явку повноважних представників сторін та ліквідатора обов'язковою.

Копію ухвали направити банкруту, кредитору (ліквідатору).Суддя Грамчук І.В.