Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 5/304-Б

Дата ухвалення рішення:
22.06.2006
Зареєстровано:
03.07.2006
Cуддя:
Грамчук І.В.
Оприлюднено:
28.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Хмельницької області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ


29000, м. Хмельницький, Майдан Незалежності, 1 тел. 79-57-10, факс 79-58-82

___

У Х В А Л А

"22" червня 2006 р.

Справа № 5/304-Б


За заявою державної податкової інспекції у м. Хмельницькому, м. Хмельницький

про визнання банкрутом приватного підприємства "Кама", м. Хмельницький

Суддя Грамчук І.В.

за участю представників сторін:

Кредитора: Дмитрук М.А. ,Григоренко Н.Г. - представники за довіреностями

Боржника : представники не з’явилисьУхвалою господарського суду від 08.11.2005р. порушено провадження у справі № 5/304-Б про визнання банкрутом приватного підприємства "Кама" м. Хмельницький, вул. Київська, 4 відповідно до ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Постановою суду від 22.11.2005р. визнано боржника банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Ліквідатором у справі № 5/304-Б призначено державну податкову інспекцію у м. Хмельницькому, яку зобов'язано провести ліквідаційну процедуру, скласти ліквідаційний баланс та подати його разом із звітом господарському суду для затвердження.

На адресу господарського суду 11.05.2006р. від ліквідатора надійшов ліквідаційний баланс приватного підприємства "Кама" м. Хмельницький та звіт про проведену роботу, а тому суд вважав за належне відповідно до ст. 32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" справу № 5/304-Б про визнання банкрутом приватного підприємства "Кама" м. Хмельницький призначити до розгляду та повідомити сторони про дату судового засідання.

Розглядом звіту про проведену роботу та ліквідаційного балансу приватного підприємства "Кама" м. Хмельницький встановлено відсутність належної інформації щодо показників виявленої ліквідаційної маси (дані її інвентаризації), суду в повному обсязі не надано докази відсутності в підприємства належного йому майна, автотранспорту, земельних ділянок, відсутності в державній виконавчії службі виконавчих проваджень щодо підприємства-боржника, а також проведеного ліквідатором аналізу складу та підстав виникнення кредиторської і дебиторської заборгованості підприємства-банкрута, аналізу руху коштів підприємства-боржника за період до визнання підприємства банкрутом.

Прибулі до суду представники ініціюючого кредитора відмічених недоліків не ліквідували і витребувану судом інформацію в повному обсязі не надали.

Зазначене свідчить, що ліквідатором всіх можливих дій в межах передбачених ст. 25 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" повноважень не вжито, а тому розгляд справи слід відкласти на іншу дату.

Керуючись ст.ст. 32, 52 Закону України „ Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст.86 Господарського процесуального кодексу України, суд -

У х в а л и в :


Розгляд справи № 5/304-Б про визнання банкрутом приватного підприємства "Кама" м. Хмельницький відкласти на 14 год. 30 хв. 20 липня 2006р.

Визнати явку повноважних представників сторін та ліквідатора обов'язковою.

Копію ухвали направити банкруту, кредитору (ліквідатору).Суддя Грамчук І.В.